Разсекретяване на идентичност

  • 26 367
  • 647
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако тази грозна, дебела и проста, обаче се представя за хубава и слабичка, че и дава съвети наляво и надясно как да се разхубавиш и отслабнеш (като твърди, че е от неин опит), или пък само дебне да нарече някоя друга грозна и дебела, да видим дали няма да се изкушиш да й изтипосаш!  Wink

# 16
  • Мнения: X
Добре де, как разбирате дали е грозна и дебела, пък се представя за хубава и слабичка? newsm78 Щото ако е така, тя снимки няма да си пусне явно. Laughing

# 17
  • Мнения: 22 036
Ти потвърди, че си от моята порода, но от обратния край. Аз помня всеки детайл, лице, жест, но имената, имената ми се губят.
А що се отнася до темата пак да поясня: какво ви пречи, ако леля Цеца се представи като нимфетка, и какво би ви донесло да я разобличите?

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
е, аз не знам, просто се хванах за примера на Даун Андър. Описвам принципа, не че зная кой красив и кой грозен.

Еха, Даун, нали описах! Не става въпрос конкретно за мен, а за едно многовероятно обяснение на нещата. Ти май се опитваш да спечелиш приза за провокатор, ще те държа под око, има още един ден за номиниране!  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 22 036
Андариел, всяка жена има достъп до информация за отслабване, грим, прическа или бельо. понякога дори и по-пълничките повече се пипват - питай Шанталчето, която разчита на природата.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Даже не ми идва на ума да цъкна на публикациите на даден потребител, какво остава да изобличавам. Както ще да се представя, това не е мой проблем. Да си правя труда пък да ровя, да споря, да показвам - абсурд.

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако само си балалайкаме на разни клюкарски теми, все ми е едно кой за какъв се представя. Обаче ако е за нещо важно, играта става друга.

# 22
  • Мнения: 22 036
Ник, имах предвид тези, които се намират на г-а на гографията - като мен например.
не е честно, вече ми е време да лягам, а ми се общувааа  Sad ще ходя да паспамя в другите теми и ще лягам. Цунки  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 755
Не ми пречи!
Относно кой кого дъвче, това е съвсем целенасочено и провокативно - не е ли е ясно. В повечето да не напиша във всичките случаи сеира е водещ.
 Ако дъвчат някой потребител, то е защото той се е потстарал доволно - някои и в това намират забава. Нещата са ясни, но е по-лесно да се правим на треснати, тук е по-лесно.

Чета и пиша във форума от 2006г. никаква разлика не виждам, все си е едно и също. Общо взето всеки намира каквото търси за сеирджиите сеир бол, за помощ също има доста богат ориентир - с една дума- форум. Grinning


П.п. Down Under, не знаеш аз къде съм, затова си мисилш, че си на гз на географията. Laughing Всъщност аз съм там. Mr. Green

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 19:05 от Fortune

# 24
  • Мнения: 4 399
Вяра, именно в това ми е въпросът. Дори да са им съшити с бели конци, както казваш, на кого му пука?

Дали ако докажа на всички, че Х е грозна, дебела и проста, то аз ще лъсна, като прекрасна и бяла?
никсън, отивай да спиш - при нас е минал полунощ. Пс. пусни си филм, ако не можеш да заспиш.

Ми нали ти казах, не ми пука никак, до момента в който Х не запоЧне да ми дава съвети как да издържам на глад, примерно. Тогава смятам Че най-малкото е редно да попитам откъде Черпи лиЧния опит. Примерът е много елементарен, не се хващайте съвсем за думите. Има неща които може и да е проЧела, ама има неща които Човек изпитва само от лиЧен опит. Примерно ако никога не си пушила или ако никога не си отказвала цигари, как знаеш как да се пребориш с никотинов глад? Ами само с Четене не става тая работа. И смисълът на такива форуми за взаимопомощ е именно помощта от лиЧен опит,а ако ще се лъжем толкоз безогледно, няма смисъл изобщо от цялото наЧинание.
И въпреки това, аз не съм Човек който много се рови, правят ми впеЧатление само много оЧевидни лъжи и никога не дълбая в тях ако не са много пряко свързани с контекста.

# 25
  • Мнения: 22 036
Вяра, права си.
Аз за това се опитах да отделя форумите.
Например от форум "Хоби" се научих на 1000 ди неща, с готварския да не говорим - мъжът ми още ме обича  Grinning, "наш дом" ме вкара тук - гугълвах нещо, свързано с ремонта и излезе "ФОРУМЪТ".

# 26
  • Мнения: 4 300
E, ти ако смяташ, че в Нашият дом например не е имало потребители 'откраднали' чужди домове и представили ги за свои Wink

# 27
  • Мнения: 25 624

Чета и пиша във форума от 2006г. никаква разлика не виждам, все си е едно и също. Общо взето всеки намира каквото търси за сеирджиите сеир бол, за помощ също има доста богат ориентир - с една дума- форум. Grinning


И моето усещане е такова. Да не говорим, че най-хлъзгавите пързалки са били преди моето появяване тук. (Да, да! Точно, когато навред уж са царяли мир и любов!) Mr. Green
И, в първите ми години във форума нямаше такава стриктна цензура и нелицеприятните писания на куп иначе много уважавани съфорумки просто си лъщяха като...  Е, поне оцеляваха до сутринта.  Peace
Има огромна разлика между просто-избиващите-комплекси образи на тази и онази (нека си фантазират момичетата, току-виж им харесало да ги възприемат за одухотворени красавици и се вземат в ръце) и определено ужасяващите ме откраднати/измислени чужди животи, подкрепени с уж достоверен снимков материал (също откраднат от чужди албуми) и т. н. Ами, плашещо е.  Rolling Eyes
А когато прочета една и съща селско-битова история (знаете ги - свекървата, зълвата, девера...), пусната от поне петия пореден профил на една и съща кукундрела, в мен остава едно такова чувство на... Погнуса. Както когато някой нечистоплътен прекрачи линията на личното ти пространство и се отърка в теб.  Sick

А иначе модната форумска линия днес е: "Ех, колко хубаво беше едно време, когато само ние се лигавехме тук, а сега каква е скука, защото ние вече се лигавим във Фейсбук, а тук се вихрят някакви си нови кифли."  Joy

# 28
  • Мнения: 22 036
Там не съм търсила интрига, признавам.
Но се радвам на постиженията на хората. Дори ми вдъхват доверие, че ще се справя с шкафчето, което открих.

# 29
  • Мнения: 4 841
Всъщност хората се променят. Особено напоследък, в динамичните времена, в които живеем - такива резки движения се получават, че направо не е за вярване - имам живи примери пред очите си, за които ако ми кажеше някой, никога не бих повярвала, че е възможна такава промяна за такъв кратък срок. Естествено, ако някой от тях пише във форум, сто процента ще го сметнат за "пропукване в образа".
Елементарен пример - имам позната, която преди 5 години беше 110 кг, в момента е 60. Това доведе до хиляди други промени - в прическата, поведението, облеклото, светогледа... Всъщност разцъфна, и целия и начин на живот се промени. Резки амплитуди във финансовото положение също водят до сериозни промени.

Това по принцип. А във форума... ще се въздържа от коментар.

Общи условия

Активация на акаунт