Сделки в семейството

  • 5 637
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 171
Не, не ми се е случвало.

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Парите милото ми ги връща и без пазарлък. Просто си знае  Joy

# 32
  • Мнения: 904
Брат ми като малък ни действаше така, и аз и сестра ми сме го пращали до магазина, но знаехме да не си търсим рестото Laughing, докато беше мъничък му стигаше и малкото ресто после взе много да се изхитря  Joy.

# 33
  • Мнения: X
Сделка е нужна, защото всеки мъж е до време.

# 34
  • Мнения: 1 243
В момента сме в една много голяма сделка, която се надявам да приключи само и единствено в полза на детето Praynig Praynig Praynig
Целият ни живот е една голяма сделка. Кога да се сгодим, кога да напарвим сватбата-ама изчакай да завърша, сега не съм готова за дете, ще имаме дете като си купим апартамет, ще сготвя любмото ти ястие ако ти ремонтираш кранчетата в кухнята. Не говоря принципно за нас, а за всички около нас.
Нашите сделки досега са били компроси от двете страни,от моя гледна точка аз съм ощетената, ако питате него тои е ощетения. Не работя за да се развива той, той си мисли, че той работи само , а да има кой да обръща по-голямо внимание на детето. И двамата не сме доволни от тази ситуация. Надявам се скоро да я променим. Малко съм в период на анализи и оценки, простете ако звуча странно.

# 35
  • Мнения: 241
...
Нашите сделки досега са били компроси от двете страни,от моя гледна точка аз съм ощетената, ако питате него тои е ощетения. Не работя за да се развива той, той си мисли, че той работи само , а да има кой да обръща по-голямо внимание на детето. И двамата не сме доволни от тази ситуация. Надявам се скоро да я променим. Малко съм в период на анализи и оценки, простете ако звуча странно.
Точно тази сделка (този модел на семейство) е печеливша от около два милиона години. Вярно е, че сега има еманципация, и не трябва да ловуваме мръвката, но децата си искат гледането и вниманието. От друга страна, Дянков и сие, постоянно вдигат пенсионната възраст, та ще имаш време да се наработиш...

# 36
  • Мнения: 1 243
...
Нашите сделки досега са били компроси от двете страни,от моя гледна точка аз съм ощетената, ако питате него тои е ощетения. Не работя за да се развива той, той си мисли, че той работи само , а да има кой да обръща по-голямо внимание на детето. И двамата не сме доволни от тази ситуация. Надявам се скоро да я променим. Малко съм в период на анализи и оценки, простете ако звуча странно.
Точно тази сделка (този модел на семейство) е печеливша от около два милиона години. Вярно е, че сега има еманципация, и не трябва да ловуваме мръвката, но децата си искат гледането и вниманието. От друга страна, Дянков и сие, постоянно вдигат пенсионната възраст, та ще имаш време да се наработиш...
Joy Joy Joy благодаря за успокението!

# 37
  • Мнения: 11 347
...
Нашите сделки досега са били компроси от двете страни,от моя гледна точка аз съм ощетената, ако питате него тои е ощетения. Не работя за да се развива той, той си мисли, че той работи само , а да има кой да обръща по-голямо внимание на детето. И двамата не сме доволни от тази ситуация. Надявам се скоро да я променим. Малко съм в период на анализи и оценки, простете ако звуча странно.
Точно тази сделка (този модел на семейство) е печеливша от около два милиона години. Вярно е, че сега има еманципация, и не трябва да ловуваме мръвката, но децата си искат гледането и вниманието. От друга страна, Дянков и сие, постоянно вдигат пенсионната възраст, та ще имаш време да се наработиш...

Искренно ме разсмя!  Joy

# 38
  • Мнения: X
Да бе, не! Никога ли не сте казвали на мъжа си "аз ще ...................., ама ти ще направиш ....." или "аз ще ............, ама и ти ........"
Ами ,не......
У нас дори го има момента със съвестта....Мен ме гризе съвестта ,че мъжа ми прави много ,не мърмори ,не недоволства и гледа да угажда.....той пък обратното,все ми повтаря да не си давам зор....Последен пример:правим ремонт на стълбището и коридора-мазилки,бои,парапети.....Той е на работа и върши каквото може вечер и в неделя.Аз пък,виждайки колко е уморен понякога,взех ,че през деня боядисах цокъла и входната врата.....Уточнявам,че изобщо не е искал това от мен, беше така    Shocked   вечерта ,като се върна и видя....    Simple Smile  после цяла вечер се чуди как да ми угоди...искаше да слага и вдига масата.....абе,мило е....    Grinning

# 39
  • Мнения: 2 448
Краси, на моменти си мисля, че нямаш съвест изобщо като почнеш да обясняваш живота си с твоя мъж.  Laughing

# 40
  • Мнения: 21 453
   О, естествено - много обичам дребни сделки. Но и с тях, и без тях моя мъж прави нещо само ако сам си реши и то обкновено след като срока поставен от мене отдавна е изтекъл...
    С детето по-върви тоя модел все още...

# 41
  • Мнения: 11 747
Категорично не. За съжаление съм била свидетел на такива сделки, по- интересното е, когато втората страна впоследсвтие се отмята, след като първата е изпълнила своето обещание. И това става системно.

# 42
  • Мнения: 17 546
Да бе, не! Никога ли не сте казвали на мъжа си "аз ще ...................., ама ти ще направиш ....." или "аз ще ............, ама и ти ........"
Ами ,не......
У нас дори го има момента със съвестта...

За у вас знаем... Laughing Там всичко е като в приказка. babydust7

# 43
  • Мнения: X
Да бе, не! Никога ли не сте казвали на мъжа си "аз ще ...................., ама ти ще направиш ....." или "аз ще ............, ама и ти ........"
Ами ,не......
У нас дори го има момента със съвестта...

За у вас знаем... Laughing Там всичко е като в приказка. babydust7
Не точно.......     Grinning
Просто бързо разбрахме,че сделките всъщност носят повече проблеми впоследствие, отколкото ползи.
Т.е., нямат място у дома,ако искаме семейството ни да съществува ,и то без катаклизми.

# 44
  • София
  • Мнения: 23 096
Ако следната ситуация е вид сделка, значи сме сключвали.  Mr. Green

Мъжът ми: "Жено, бЕгай да ми купиш една бира".
Аз: "Оооо, забрави!".
М: "Айде ма, ше ти дам 20 лв".
Е, при такава оферта отивам, какво да правя.
 Joy

Общи условия

Активация на акаунт