Кога лъжат мъжете?

  • 13 592
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 116
Я да ви питам.
При какви обстоятелства и защо бихте си затраяли, така че да си мислят, че лъжата е минала?

Редовно го правя.Особено,когато лъжата е за нещо дребно и незначително и не искам да му смачквам егото и самочувствието (чак се чудя ЗАЩО ме лъже?!),също премълчавам,когато не съм сигурна дали си струва да НЕ премълча.Но така или иначе,винаги си личи кога лъже.

# 31
  • Мнения: 750
А границата между лъжа и премълчаване на истината къде е според вас?
И когато един мъж премълчи, че се е влюбил/увлякъл по друга, това приема ли се за някакъв вид лъжа от негова страна?

Границата ли къде е?Няма такава.Те лъжата и истината така се размиват,че незнаеш къде свършва едната и къде започва другата Laughing
Когато премълчи,че се е влюбил в друга....Не бе,не е лъжа...доказателство за грижовност е.Така ти показва,че не иска да те тревожи Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 253
Когато имат какво да крият.
Тези, които лъжат по навик, са патологични случаи и изключение.

# 33
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 111
Когато евентуалното мрънкане е повече от чувството за вина.
Ето това мисля и аз,съдейки по моя мъж.Крие някои неща,защото знае,че ще му се размрънкам и е прав. Wink
П.П.Притчата е много готина.  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 129
Ами хващала съм го два пъти, единият път за нещо маловажно, другият път за не толкова важно  Laughing така и не си призна, че е излъгал до последно. Беше "мисли каквото искаш", и дрън. Като се замислих как бих реагирала сигурно щях да се размрънкам, изнервя, да упреквам, да задавам въпроси и човека просто е решил да си спести цялата тази емоционална тирада...

# 35
  • Мнения: 135
Цитат
Кога лъжат мъжете?

Винаги когато има кой да им вярва!!!  Crossing Arms
Нека помисля...май въпросът е защо лъжат мъжете..но това са подробности.
Лъжем ви постоянно за да не ви обидим...
- Скъпи..добре ли ми е новата прическа..добре ли ми стоят новите дънки...добре ли е стегнато тялото ми..я виж новата рокличка как ме е подмладила!!!!  newsm78

Как да и кажа че фризьорката се е подиграла с косата и..неизбежно я лъжа..инак още 50 кинта нахалост.  Laughing
Как да и кажа че дънките не и стоят добре..неизбежна лъжа..инак още 200 кинта за нови ей тъй с лека ръка!!!  Laughing
Как да и кажа че отдавна мина 20 години и тялото и не е това за което си го мисли..неизбежно се налага да лъжа..инак ще се разсърди..ще почне безмислени диети..ще хукне по фитнес и спа процедури...затова и казвам че изглежда перфектно..в противен случай отново излишни харчове!!!  Laughing
Как да и кажа че роклята и не я подмладява..отново се налага да лъжа  Laughing..инак знаете резултата..ще ме мъкне с часове по моловете...затуй по добре и казвам че е перфектно подмладена!!!  Mr. Green
Пък в крайна сметка на нея ще се смеят на улицата.. не на мен..тя сама ще се усети че нещо не е тъй..въпроса е аз да съм се измъкнал сух от сложните ситуации!!!  Joy
Най добре лъжа..като се впусна в риболова...там дирите ми се губят..пък и рибата не издава тайни!!!  Joy  Joy  Joy

# 36
  • Мнения: X
Соте ,то това хубаво ,ама ...какво отговаряш ,като те пита:
"Ама защо пак си излизал с Пешо,дето пие като смок?"
"Къде беше досега,преди 5 часа си излязъл от работа?"
"Защо си изтрил хисторито на лаптопа си?"
"Защо все разправяш ,че обядваш с Гошо (колегата),пък вече три пъти те виждат с Мара?"

и други подобни....?? А?      Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 253
Соте, всеки път като те чета и ми домъчнява за жена ти. Маалко уважение и приятелство към нея няма да ти навреди. По-ценно е от сметките за фризьор.

# 38
  • Мнения: 135
Соте ,то това хубаво ,ама ...какво отговаряш ,като те пита:
"Ама защо пак си излизал с Пешо,дето пие като смок?"
"Къде беше досега,преди 5 часа си излязъл от работа?"
"Защо си изтрил хисторито на лаптопа си?"
"Защо все разправяш ,че обядваш с Гошо (колегата),пък вече три пъти те виждат с Мара?"

и други подобни....?? А?      Mr. Green


Краси..жена ми досега никога не ме е питала.. къде, кога, с кого и защо... ако преценя и казвам..ако не.. нямам желание и си трайкам..въпросите при нас са излишни..и друг път съм ви го казвал!!!  Peace

Соте, всеки път като те чета и ми домъчнява за жена ти. Маалко уважение и приятелство към нея няма да ти навреди. По-ценно е от сметките за фризьор.

Absolute Beginner..не схвана бъзика!!!  Laughing
Сметките не ме притесняват..жена ми е самостоятелна и независима от моите капризи..най малко би се съобразила с мен дали и какво ще прави..къде ще харчи и т.н.
За уважението писах цяла тема..
Лъжите отдавна никой не им обръща внимание..освем себе си, друг едва ли мога да излъжа  Laughing..
А дааа...лани ме гепи в крачка пред рибарския с нова въдичка в ръка  Laughing .. а уж и бях обещал че повече няма да си купувам..щото се чуди вкъщи къде да ги прибере..но това не се брои за лъжа!!!  Laughing
Само се чудя, кога ли ще ги сложи до кофата с боклук...щот натам вървят работите!!!  Joy
Тогава обаче какво ще ме лъже тя..само мога да гадая!!!  Laughing

# 39
  • Мнения: 7 947
Лъжат, когато ги е страх.

# 40
  • Мнения: 755
Еее Соте примера, който по-напред даваш...то ще рече човек, че мъжа лъже нон-стоп, защото му е неудобно да признае , че жена му е крокозъбел. Mr. Green


Цитат
А дааа...лани ме гепи в крачка пред рибарския с нова въдичка в ръка   .. а уж и бях обещал че повече няма да си купувам..щото се чуди вкъщи къде да ги прибере..но това не се брои за лъжа!!! 

Аааа брои , брои се ... как да не се брои. Mr. Green И аз го/ги броя всеки път. Grinning

# 41
  • Мнения: 1 262
Аз пък не знаех, че истината казват.  Laughing

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Мъжете лъжат по много и най-различни причини, но според мен, ако трябва да се прави класация на най-честите причини, тя би изглеждала горе-долу така:
1. За да си осигурят спокойствие и да не им се мрънка (лъжи от типа - да, манджата ми харесва, прическата ти е хубава, не ми пречи когато майка ти идва на гости и т.н.);
2. За да си осигурят свободно време и пространство, да правят каквото си искат и при това да не си понесат последствията (като се започне от бира и футбол с приятели представени като "работна среща", та до уикенд с любовницата представен като "командировка" - варианти разни);
3. За да се представят в по-добра и най-вече в по-мъжествена светлина (от героични казармени небивалици, през още по-героични постижения във фитнеса или на язовира, сексуални подвизи и всякакви подобни);

# 43
  • Мнения: 755
Мъжете лъжат по много и най-различни причини, но според мен, ако трябва да се прави класация на най-честите причини, тя би изглеждала горе-долу така:
1. За да си осигурят спокойствие и да не им се мрънка (лъжи от типа - да, манджата ми харесва, прическата ти е хубава, не ми пречи когато майка ти идва на гости и т.н.);
2. За да си осигурят свободно време и пространство, да правят каквото си искат и при това да не си понесат последствията (като се започне от бира и футбол с приятели представени като "работна среща", та до уикенд с любовницата представен като "командировка" - варианти разни);
3. За да се представят в по-добра и най-вече в по-мъжествена светлина (от героични казармени небивалици, през още по-героични постижения във фитнеса или на язовира, сексуални подвизи и всякакви подобни);


Савина, това което описваш е поведине на дете. Mr. Green Сина ми е на 8г. и с други примери, но в същият контекст върши същото. Предполагах Laughing, но все се надявах да е повече слух Laughing,  отколкото истина, че мъжете са си едни вечни деца. М, даааа...  Whistling

# 44
  • Мнения: X
Fortune ,
слух е,слух....    Grinning
Има и пораснали мъже,за радост!   Които не изпитват нужда да се държат като идиоти,за да изпият по бира с приятели/колеги....    Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт