Какъв е вашият темперамент? Как се справяте с него?

  • 9 630
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 036
23.33% холерик
26.66% сангвиник
33.33% флегматик
16.66% меланхолик

Предимно флегматично-сангвинистичен характер.

# 16
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Чист тип темперамент  в природата практически  не се среща ( или поне изключително рядко).Смесица сме от четирите типа.

В ежедневието си действаме според първата изразена компонента( там където % са най-много) . В екстремни ситуации - според втората изразена компонента.

Така зададен теста не е много коректен ....

# 17
  • Мнения: X
Най-ужасния микс - меланхоличен холерик. Аууу....

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Почти на равно между сангвиник и флегматик. Странното е, че при въпросите на флегматика отговорих с 2-3 точки....

# 19
  • Мнения: 2 448
Много тестове съм си правила през годините и все спадам към сангвиничен тип.Харесвам се, не искам да имам друг темперамент. Най трудно контактувам с меланхолиците.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 352
http://psy.kalinova.org/test2.php ето още един

http://www.moetosemeistvo.bg/index.php?option=com_content&ta … =99&Itemid=30 този не го направих до край, защото трябва да записваш и да си броиш после отговорите, а аз съм маалко нетърпелива за такова чудо  Laughing

да няма чист вид темперамент, винаги е смесица.
pasinet защо ти е трудно общуването с меланхолици? На мен също,но не повече от флегматиците и просто искам да сравня с друг подобен, който трудно общува с тях.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 423
35.71% холерик    
32.14% сангвиник         
14.28% флегматик    
17.85% меланхолик

# 22
  • Мнения: 2 448

pasinet защо ти е трудно общуването с меланхолици? На мен също,но не повече от флегматиците и просто искам да сравня с друг подобен, който трудно общува с тях.
Ами с много флегматичните хора също ми е трудно.Макар,че мъжа ми  и брат ми са по скоро флегматичен тип и с времето  съм свикнала с тях,обикновено ми е некомфортно общуването с такива хора.Имам една приятелка, която дори само като говори толкова спокойно и бавно и се натоварвам докато я изслушам.Все едно трептим на различни честоти.
Случвало се е определени флегматични хора да ми действат успокояващо, но са рядкост.

# 23
  • Мнения: X
А на мен ми е най-трудно да комуникирам с други холерици и меланхолици. Предпочитам сангви и флегми и им пия кръвчицата Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 54 995
46,6 холерик
40,0 сангвиник
10 флегматик
3,3 меланхолик

Правилен е теста , аз съм си холерик , като навита пружинка съм ! Grinning

# 25
  • Мнения: 3 784
16.66% холерик  
27.77% сангвиник    
27.77% флегматик  
27.77% меланхолик  

Много интересно аз съм и от 4-те типа по равно.  Laughing

А вие дето се пуашите за личните данни - нацвъкайте някви произволни хрумваници и ще стане.  Laughing

Няма да стане, мен мама ме е учила да казвам само истината.  Mr. Green
Без да го правя, съм 99% сигурна обаче, че процентите ми ще са като горните.

# 26
  • Мнения: 4 312
40 % сангвиник
20 % холерик
25 % флегматик
15% меланхолик

Имам чувството, че напоследък разполагам само с 25%-те процента флегматичност.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 953
28.57% холерик   
39.28% сангвиник   
14.28% флегматик   
17.85% меланхолик
Лабилно-Възбудим тип се оказвам  или скрита лимонка Crazy

# 28
  • Мнения: 662
37.83% холерик      
29.72% сангвиник      
24.32% меланхолик    
8.108% флегматик    

Горе-долу е така.

# 29
  • Мнения: 24 467
И друг път съм го правила, но резултати не помня, също беше, пак по региони. Тъй и не разбрах статистиката за регионите после.  Laughing
Днес излязох 49% сангвиниг, на 33 % холерик, останалите нещастни проценти са горе- долу по равно между останалите две опции.
Ще опитам и утре, може да ми е по- флегматично настроението. Може и меланхолия да вземе, та да ме обвземе.

А защо да се "справям"?
Дали околните ме разбират си е проблем на околните.
Аз тъй прекрасно си лайфам между опциите...

Общи условия

Активация на акаунт