Фотография - 68

  • 44 367
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 571
Да се запиша и аз  Hug

# 16
  • Мнения: 1 593
вие може вече да се настройвате на зимна вълна, но из НЙоркско е такава чудна цветна есен (с най-невероятните червени листа, които съм виждала), че по неволя открих есенния сезон средата на Ное



пробвах и Д700 за един ден, не ме изненада с нищо, хубав, 'гладък', 'остър', както и очаквах, но имаме нужда от сработка. Д300 има акварелен рисунък...като картинка, Д700 е малко по-иначе, не мога да го определя, по-реалистичен. За съжаление трябваше да снимам посред ярък слънчев ден, та това е една от малкото ми що годе добри снимки с него



ПС някой забелязал ли е засилване на шарпа във Фликр напоследък? Изобщо не шарпя снимките си, а излизат леко прешарпени там  newsm78

# 17
  • Мнения: 702
Запис


Unbenannt von diana/kraleva auf Flickr

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 09:27 от шоши

# 18
  • Мнения: 281
Лени,това за шарпенето не съм го забелязала,по-скоро обратното.Направо ме главозамая с цветове. Hug
шоши,много обичан семплите ти и изчистени натюрморти!  Heart Eyes
Еди,цветния вариант на кадъра много повече ми хареса! Whistling

запис:

Untitled by El!tza, on Flickr

# 19
  • Мнения: 2
Снимката на Джали е супер, много добре ги е снимала младежите Simple Smile Нямам съмнение, че това им е най-хубавата снимка на бандата Simple Smile

Вчера снимах новородено ... бебето не спеше, минус номер едно. Беше много мрачен ден, минус номер две. Кадрирането хич го няма.... абее...  От 200 + кадъра я събера 10, от които да не ме е толкова срам, я не Simple Smile Другото, което осъзнах е, че за да изглежда бебето (поне моето) розовичко и гладичко, трябва да се обработва кожата, защото то хич не е такова, кожата му е червена и на петна ... като на нормално новородено Simple Smile
Моля снимащите новородени да споделят обработват ли кожата? Аз я блърнах и намалих контраста. Виждам, че не е реалистично и се двоумя, трябва ли да я обработвам или не ...
Моля ако има желаещи да не накритикуват да минат през профила ми Simple Smile


DSC_8558 by MarieBrizard, on Flickr

DSC_8760 by MarieBrizard, on Flickr

DSC_8700 (1) by MarieBrizard, on Flickr

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 15:02 от MarieBrizard

# 20
  • Мнения: 0
Запис  Grinning

http://www.flickr.com/photos/63412178@N08/6338081843/

Лени, невероятни цветове. Би ли ме добавила във фликър, за да я видя хубаво тази картина? Grinning

# 21
  • Бостън
  • Мнения: 13 499
мнения моля - много ли му е контраста на това бебче?



Д300 има акварелен рисунък...като картинка, Д700 е малко по-иначе, не мога да го определя, по-реалистичен.

това е много интересно! за мен това е разликата между старото 5Д и 5ДМк2 - едното е портретно и пастелно, другото (новото) графично, остро и реалистично... може би все пак различните матрици?

# 22
  • Мнения: 571
Хаха, Ели, тоя ФБ голям предател  Laughing
Качвам цветния и тук:

# 23
  • Мнения: 154
Да се запиша и аз в новата тема.


IMG_3703 by juan.pe (anna_p), on Flickr

# 24
  • София
  • Мнения: 4 025
и аз да с е запиша с една Калина, в нетрадиционна коледна снимка:

Калина by Eli Mishe, on Flickr

И имам питанка, имам две карти в апарата от известно време, но чак вчера ми се наложи да запълвам и  втората, и после като исках да сваля снимките вюъра не ми ги вижда .Като смених местата на картите успях да сваля от втората карта.Как да свалям снимки от картата в слот2?

# 25
  • Мнения: 6 442

DSC02733 by Christina Fidosieva, on Flickr
За да не е гол запис  Blush

# 26
  • Мнения: 0
Ели, аз  свалям с  четец,   иначе е   така  май - вижда само снимките  в  слот 1.

# 27
  • Мнения: 641
Добра вечер!

Най-накрая ви изчетох. Бях в Дания, за жалост нямам много кадри - все по тъмно снимах от ръка, а така ми се искаше да снимам повече


Джали, Чара
, честито осветление със здраве да си го ползвате!
Мини, честито!

От мен 2 снимки за записване

IMG_9703 by daniela.stoianova (Espa), on Flickr

IMG_9666 by daniela.stoianova (Espa), on Flickr
Хубава нощ!

# 28
  • Мнения: 6 039
Aз да споделя една майка на 3 деца, вие вече сте я виждали, но през последните 3 години се оказва, че съвсем случайно все на 13 ноември я снимам - с бебе в корема, с 3 деца и сега сама, но в пълния й блясък!

I. by malena.milen, on Flickr

# 29
  • София
  • Мнения: 4 025
Джали, мерси!!! Ако имах нет д а питам още онази вечер щях да си спестя поне час ровене из ръководства и хелпове:)

Общи условия

Активация на акаунт