МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 92 563
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 6 629
Моите пък и да ги сложа рано като стана примерно в два часа посред нощите заради дребната,да не мислите че спят.
Друг път!
Караме се и ние,но като легнат и особено големият включва някое устройство и си довършва вечерта.
На малкия син говоря непрекъснато за връзката между имунните сили и достатъчния сън,но пак заспива късно.
До детето си е.Племенницата ми заспива в движение.Елате да видите кака и.
Милен,това си е период.Рафи святкаше с фенер под леглото и си развали очите.
Един час по-късно да си лягат като обещаят както аз им казвам да се ПОСТАРАЯТ да заспят,не само да легнат
Ох,болна тема..

# 661
  • София
  • Мнения: 1 001
Добро утро, майки-мацки! Laughing Кафе нямам, ама чай се лее у нас - сещайте се - натръшкали сме се всички болни. Хубавото на лошото е, че като съм си вкъщи, успявам да пипна и аз компа, та да сервирам нещо и за вас. Wink



По повод заспиването - като бяха малки момчетата обичаха да спят, бяха свикнали и вечер рано да си лягат, но мина тая. Сега, ако не намина да напомня, че е станало 10 часа, няма да се сетят да си легнат и понякога ги чувам как в тъмното си говорят двамата до след полунощ...Малката обикновено заспива след девет, но тя е лесна, легне ли - след две минути вече е при Сънчо. Grinning

rovaj, добре дошла! Страхотна история!  bouquet Hug

# 662
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Поздрав за всички от една друга многодетна майка - Наталия Водянова (сп.Ева)

# 663
  • Мнения: 5 532
rovajпрекрасна история. Не обръщай внимание на погледите или коментарите на околните.
Аз се гордея с това че сме многодетсно семейство, а вече когато се опитват да се ,, шегуват ,, с мен на тази тема им казвам, че вече не сме актуални с 3 и см започнали да планираме четвъртото.Което да ви кажа не е много далче и от истината, и имам такива тайни мисли.

# 664
# 665
  • София
  • Мнения: 3 127
Да ви се похваля, че се събрахме днес на обяд с titico и децата й да използваме ваучерите от радио Романтика. Чудно си изкарахме! Хапнахме много добре, поговорихме си, децата се запознаха. Simple Smile Много хубава среща! Heart Eyes

 Ванче, бързо да инжектираш домашните с големи дози розова позитивна енергия и да се оправяте! Hug

Благодаря за коментарите относно късното заспиване. Hug Тепърва ни предстои да плаваме заедно в това бурно море на юношеството. ooooh!

# 666
  • София
  • Мнения: 1 677
kuneto, благодаря за хубавото сравнение  Hug 

Сладка, радвам се, че сте си изкарали хубаво. Другите използваха ли си ваучерите?

# 667
  • София
  • Мнения: 324
Ние го използвахме преди около месец, семейно. Щеше да ми е много приятно да се съберем и още многодетни, но графика ни е доста натоварен, а и не ми дойде въобще на ум за общо посещение.  Embarassed

# 668
  • Мнения: 229
Момичета, аз преживях огромна трагедия........ Майка ми почина  Flowers Rose Flowers Rose Неочаквано, ненадейно и много жестоко........ Много ми е мъчно, чувствам се много виновна.......... Чувствам се ужасно...... На 02.02. доведе Дани от училище, тръгна да се прибира, изглеждаше много добре, не каза да и е лошо...... На вратата се скарахме, както винаги, ние много се карахме, ама много, добра дума не си казвахме, а напоследък нещата бяха стигнали до крайности вече...... Даже няколко пъти ми и посегна, аз изтърпявах, защото ми е майка и защото все ми се струваше, че леко почва да се побърква......... След като си е тръгнала от нас се е обадила на баща ми по телефона и се е скарала и с него, защо гледа сериала, а тя се разправя с децата и ходи по студа........ След около 10 мин, на 200 м от нас се е олюляла, приседнала е и до там..... Зад нея е вървял случаен човек, който е видял всичко. Починала е от инфаркт. Пред кардиологичен център. Ирония на съдбата. Два часа по късно ми се обади полицай от нейния телефон, за да ми съобщи гадната новина. Беше просто ужасно. Шока е много, много силен. А баща ми буквално се побърква. Плаче, вие, после почва да се смее с децата........ А той е с 2 инфаркта и 3 ракови операции. Много ме е страх за него. До днес всички бяхме при него, но той се държи монго лошо с мъжа ми и днес си дойдохме. Обеща от утре той да дойде у нас....... Как ще се справя незнам. Мама много ми помагаше с децата. Много. Сега ме е страх. Леля ми, баща ми, 2 приятелки ще се включат с помощ за децата, и пак усещам, че не могат да заменят мама........ Беше много грижовна...... Но ината й, силната и фикс идея да се разведа, та да се разведа, ужаснато и и безпричинна омраза към мъжа ми я поболяха. Първо психически, после и физически, накрая и в гроба я вкараха. За съжаление това се е предало и на баща ми. А мъжа ми не им е направил нищо лошо. Напротив. Вината му е в това, че е по стар 10 г. от мен, че е дебел и според тях и аз заради него съм станала дебела, че е със средно образование, че е от провинцията, та такива са му вините в общи линии......... Сега обаче ми липсва тя и си мисля, че ако можех да върна времето назад, бих и говорила, бих я обеждавала...... От както е починала през няколко часа чувам от баща ми, че съм я уморила аз...... Тежи ми. На погребението и и поръчах венец, на който пишеше "Прости ми, мамо!", и некролог такъв надписах...... А леля ми, мъжа ми и най добрата и приятелка ми се скараха и ми казаха да спра да се чувствам виновна, защото не е така. Капака на гадостта е, че без никаква разумна причина и без капка мисъл преди 3 м. майка ми и баща ми са изтеглили 10 000 лв. заем, 5 от които са пропиляли за да сменят дограмата на една тяхна вила, в която въобще не стъпват, а и на която дограмата си беше съвсем прилична. Другите 5 сложили в банка за да слагат плочки в същата тази вила. Не знаех за това, като анучих, полудях. Сега 2 г. баща ми ще трябва да живее с 120 лв. на месец, при положение, че лекарствата са му 100, т.е. му остават 20 лв за сметки и храна. Разбира се, че ще го гледам, разбира се, че ще му давам, ама защо е това безумие. Капака са и някакви безумно скъпи одеяла, възглавници ли, покривала някакви там и аз незнам точно какво от една фирма Бек Райзен и те на лизинг по 60 лв. на месец, незнам точно колко месеца. Нямам думи. А и агенцията погребалната яко ни измами......  А бе въобще гадост след гадост. Най жалкото и тъжно е, че мама я няма и че си отиде много глупаво.   
Ох, момичета, много глупости изпиках, но имах нужда да споделя.......

# 669
  • Варна
  • Мнения: 18 178
Дани_77 ,съболезнования и кураж!  Hug Flowers Rose Flowers Rose

# 670
  • Варна
  • Мнения: 2 172
Дани, моите съболезнования! Hug Много съжалявам за загубата ти. Да почива в мир! Вина няма защо да изпитваш, явно си е имала здравословни проблеми  и е било въпрос навреме да се случи нещо сериозно. А лошото никога не идва само. Дано баща ти се вземе в ръце по-бързо.

# 671
  • Мнения: 723
Дани, лека и пръст на жената......,
Пожелавам ти скоро да си в мир със себе си, не се вини.
Времето лекува......поне така казват........

# 672
  • Сандански
  • Мнения: 72
Дани,моите съболезнования!Нека почива в мир жената! Flowers Rose

# 673
  • Мнения: 1 744
Дани, съжалявам за майка ти! Не се самообвинявай, трябва да бъдеш силна, заради себе си и децата си, заради баща ти! Лека полека нещата ще се оправят! Нали знаеш  - и това ще мине!

# 674
  • София
  • Мнения: 1 057
Дани_77, съболезнования и от мен. Да почива в мир майчицата ти Flowers Rose Flowers Rose  Hug
Дано намериш сили, да продължиш напред, без да се обвиняваш.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт