МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 91 501
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 113
maminko, много ти отива племенникът! Wink Радвам се, че бързичко наваксва! Hug
Кошницата с подаръци е прелестна! Много ми харесаха и хартиените цветя! Peace

veshter, ЧРД! newsm51 Все така младичка да се чувстваш! Heart Eyes И аз съм забелязала "забравянето" на рождените дни, но не е от страна на такива хора, че да ме засегне или нарани. Нали мъжът ми не го забравя.... Wink

# 706
  • София
  • Мнения: 1 001
Ех, maminko, напомни ми за времето, когато пусках и аз снимки как си гушкам племенничките! Много е гот да си леля! Сега вече по телефона ми се обаждат  и ми дърдорят на бебешки, заливам се от смях, а майките им само се оплакват какви са беладжийки - ей такива лелини вълнения ти пожелавам след време с мъника! Hug

Аз пък не искам никой да се сети за рожденния ми ден...ако може и аз да си го забравя - най-добре, не ми се расте вече, не ми се получават подаръци (освен, ако не ми ги носи щъркела), даже и с торта вече не може човек да ме изкуши! Mr. Green  Wink

# 707
  • Мнения: 56
   Здравейте, момичета! Благодаря за хубавите пожелания!
   Да не забравя макар и със закъснение да поздравя Veshter с рождения ден! Да си жива,здрава и много щастлива!!!
   Maminko радвам се за твоето племенниче - това малко, сладко човече! Иначе по повод лелинските вълнения - и аз съм така!  Laughing Сестра ми когато роди първото си дете толкова исках да отида да го видя ( а ние живеехме в друг град), та тя чисто загрижено ми каза да не идвам, защото моите деца бяха на по 3 и 4 години. Толкова се обидих и такъв рев му ударих!  Cry Като разбра че много държа да присъствам ми даде зелена светлина. Та присъствах на изписването и после една седмица ходих всеки ден до тях, за да им давам начални напътствия (все пак вече имах 2 деца). После зет ми беше благодарен ако не за друго, то поне заради факта, че моето присъствие ги избавяше от натрапчивата намеса на двете баби. Grinning Но знам че такава любов към това малко детенце- все едно беше мое! После като роди 2-то ( а тя я роди в Германия) отначало не можах да го почувствам толкова близко ( не я бях виждала рожбата) въпреки че много се радвах за сестра ми-още повече че това беше първото момиченце от трима внука! Но откакто я зърнах наживо миналата година през лятото ( а тогава вече и аз бях бременна) малката хулиганка вече си ми е голяма слабост! Та всички хубави и лоши моменти свързани с тях ги изживявам като свои лични! Абе много си ги обичам!!! Hug
   Иначе по другата тема Slavka70 - картата ми е към ДСК. И като си спомня че навремето хич не исках да вадя карта точно към тази банка, но от училището в което работих ме накараха, защото не можело другаде.  Confused Но явно е било за добро, защото чух за случаи от други банки,където не се процедира по този начин в такива случаи. А иначе за отмяната на транзакциите- нямаше как да стане, защото 1-то съобщение получих в 22,15 ч и докато го четох, буквално, получих 2-то съобщение (втората транзакция беше извършена в 22,16ч). Важното е сега че всичко завърши добре! А аз сега съм доста по-внимателна-тегля или от клона на банката или от банкомата на същият този клон, който(банкомат) си е вътре.
   Привършвам, че трябва да отида да направя пюренце за малката, а готвенето за големите ще е довечера, когато дойде подкреплението от нашия тати.  Grinning
    А и да не забравя - maminko големи красоти си направила!  Де да имах и аз такова въображение, че да направя толкова оригинален някой подарък!  Confused

# 708
  • София
  • Мнения: 3 113
 

Днес мама Славка има двоен празник- голямото й момче става на 19 години и е избрало да се роди на нейния рожден ден! Wink  Много щастие и радост и на двамата, а на Рафи- попътен вятър за най-добра реализация след завършване на училище! Hug

Аз съм вкъщи с болна Галя. Sad Вчера вдигна температура, днес е с 39. Явно няма да ни се размине грипът...

# 709
  • Мнения: 56
    Честит рожден ден на Slavka70 и на нейното пораснало момче!!!   newsm59 Живи, здрави и много усмихнати!!!  nbirthday  И да си спретнете едно мнооого голямо и весело парти!!! Tada  ura

# 710
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Честит праник, Славеnbirthday newsm59
Честит рожден ден и на Вещер, патерица!
Маминко, много сте хубави с малкия юнак. Големи красоти си приготвила!

# 711
  • София
  • Мнения: 1 057
Slavka70 ЧРД на теб и на голямото ти момче. Да сте здрави и щастливи. Весело изкарване   ura

Срам! Поправих се, благодаря ти sweetkids_mama за корекцията  Embarassed

maminko такава кошница виждам за първи път. Много е симпатична. До сега бях виждала само "торта" от различни марки пелени за еднократна употреба.

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 19:13 от Lukasa & Te

# 712
  • София
  • Мнения: 3 113
Lukasa, slavka70 има двоен празник днес, не аз. Аз съм Милена Wink Hug

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 6 588
Ей,колко много ме трогнахте! Laughing
Милен,благодаря ти!!! Hug
Наистина преди 19 години взех,че родих на рождения си ден и сега празнувам съсъ сина ми.
Благодаря на всички,много сте мили!  bouquet
Моята щерка,зъби ли вади,пак спря да яде.Може просто да е злояда.Точно на празника реши да стачкува.
Милен,какво и е на Галето? Дано бързо се оправи,ако е вирус да минава и да не се мъчи душичката на леля.Стискам палци и другите да не прихванете.
Чао за сега,здраве да е!

# 714
  • Мнения: 2 216
Честит рожден ден! Здраве, щастие и успехи за теб и за сина ти  bouquet

# 715
  • София
  • Мнения: 1 001
Честит двоен празник!

Бъдете много щастливи!


# 716
  • София
  • Мнения: 3 113
Милен,какво и е на Галето? Дано бързо се оправи,ако е вирус да минава и да не се мъчи душичката на леля.Стискам палци и другите да не прихванете.
 

Оказа се херпангина, не грип. Неприятното е, че протича с висока температура- редуват се периоди на оживление и беснеене с отпадналост и мрънкане. Надявам се да затихне инфекцията до няколко дни. Praynig

# 717
  • Мнения: 723
Честито на всички празнуващи Simple Smile,
здраве и спокойствие ви пожелавам Simple Smile.

# 718
  • Мнения: 5
Здравейте, мили, усмихнати и готини многодетни мами! Много се радвам и съм горда, че имам удоволствието да познавам много от вас и че съм научила толкова много за децата и семейството именно от вас! Благодарение на вашите истории много хора в София, а и в страната, научиха колко хубаво е, когато има много деца в къщи. Те продължават да чуват за това в ефира на радио Романтика.
Кампанията „Децата са щастие” е вдъхновена от вас и е за всички останали, които не знаят какво изпускат. Чрез нея предаваме Вашите радости и положителни емоции и се надяваме да „покълнат” при правилните хора.
В рамките на кампанията „Децата са щастие” провеждаме конкурс за снимка с подкрепата на денощна детска поликлиника Вела. Трябва само да изпратите най-забавната снимка на вашите деца, племенници или на семейството си и можете да спечелите семейна екскурзия на стойност 1000 лeва до желана дестинация.
Няма ограничение колко деца имате, крайната дата е 6-ти март, а e-mail адресът за снимката е decata@romantikafm.com
Много ще се радвам да участвате, някой от вас да спечели и да ни показва снимки от екскурзията  Hug travel

Поздрави,
Петя, радио Романтика

# 719
  • Мнения: 56
  Здравейте, момичета!
Минавам набързо да ви почерпя, скромно, но пък от сърце,по случай 10-годишнината от нашата сватба!   Popcorn  beer3  cook
Сериозна си е цифричката, даже нашият кум днес възкликна учудено: "Как? Нима минаха 10 години?"  Grinning  А аз му казах, че и аз се учудвам, но ето времето мина!  Joy
Пожелавам ви приятна почивка днес, а аз отивам да решим какво ще правим тази вечер.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт