Предстои ми инсеминация 10

  • 40 319
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 150
molito_84 Честита лелка Simple Smile не съм мислила, че ще го кажа. Аз пък още нямам цикъл Sad и аз го чакам с нетърпение, за да почвам новата процедура. Пожелавам ти успех мила.
неземната*   Hug spoko

# 16
  • Мнения: 410
Здравейте! Пожелавам ви бързо да напуснете новата тема! Hug Следя ви редовно и ви стискам палци Flowers Four Leaf Clover

# 17
  • Мнения: 515
Здравейте,момичета! Simple Smile
Другия месец и на мен ми предстои инсеменация,но никога не е проследявана овулация,имам тънка лигавица на матката /по принцип/ и много оскъден цикъл.Не е ли малко прибързано? Rolling EyesДокторката каза,че със стимулацията ще настъпи овулация,без значение как е било досега. Rolling EyesНаправиха ми само цветна снимка,която показа проходимост,но не ми се иска да ми стимулират яйчника /оказа се,че единият не работи/ и да рискувам да получа някоя киста или някакво друго усложнение,ако проблемът преди това не е изяснен. Rolling EyesКакво мислите?

# 18
  • Мнения: 195
неземната , много прегръдки от мен  Hug Надявах се резултата да е положителен, но нищо - горе главата и смело в боя. На мен това ми е втората инсеминация, но не искам да се нагласям никак..
Джинджър ,не се притеснявай от стимулацията - успеваемостта е по-голяма, на мене ми работят и двата яйчница, имам овулация на 14 ден като по учебник и въпреки това ме стимулират. Колкото до това да си докараш киста, нали все пак си под наблюдение, какво те  притеснява ?
Момичета, аз ежедневно имам придърпвания в яйчниците и корема ми е подут, затова ви питах дали имате неразположение, а при предното инсе изкарах 4 ужасни дни точно след процедурата, сега поне ми е по лекичко..
Прегръдки от мен

# 19
  • Мнения: 515
Благодаря ти! Дано си права   bouquet

# 20
  • Мнения: 23
И аз съм в новата темичка. Честито на adelinche  за успеха и за двете кукли на Café con leche. Много се радвам!!!!!Дано всички да се заразим:) Благодаря за обяснението за естрофена на Café con leche, аз днес мислех да питам,но ми беше неудобно да не обидя доктора. В четвъртък ще ми правят инсеминацията. малко се притеснявам, но няма как. Късмет на всички!

# 21
  • Мнения: 23
забравих да поздравя за успеха и Verano и Jolie! Лека и успешна бременност на всички!

# 22
  • Мнения: 785
неземна голямо гуш мило,не мога да повярвам  hug Сега какво следва Praynig  Hug
На новичките   welcome и да не се задъжате мн мн тук  Hug  Praynig
тирири аз и двата пъти имах придърпвания,дано да е за добро  Wink
anilak   Hug
Аз започвам да си отглеждам най-прекрасния фоликул и силно се надявам др седмица да е достатъчно пораснал  Praynig Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 195
molito , стиснала съм палци и дано тази процедура да е успешната  Praynig Praynig Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 150
molito_84 Дано "най-хубавия" фоликул да е пораснал и после от него да излезе яйцеклетка и тя да стане бебче, което да гушкаш след 9 месеца. А всъщност защо само един - ти нестимулирано инсе ли правиш? Аз и при стимулирано понякога правя само по един фоликул, но пък късметийски Wink

# 25
  • Мнения: 39 314
Момичета, някой подържа ли връзка с Нединка ?
Каза че, ще поднови опитите през ноември.

# 26
  • Мнения: 2 153
Аз не съм я засичала скоро из форума...Честно казано се надявам да ни изненада приятно с успешна процедура!!!

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Аз също тези дни се бях сетила за нея и си викам какво направи тази девойка. Дано се обади скоро да каже какво става с нея  bouquet

# 28
  • Мнения: 513
Да се запиша и аз в новата темичка  Hug Декември или Януари започвам и аз с процедурите, тъй като декември по мои изчисления овулацията ще ми се падне точно по Бъдни Вечер и Коледа и се опасявам, че и да работи клиниката, в която съм, ще ме попретупат. Стискам палци на всички и ще докладвам януари.

# 29
  • Мнения: 32
Момичета, един спешен въпрос - Дуфастона в деня на инсето ли се започваше или на следващия ден???

Общи условия

Активация на акаунт