Предстои ми инсеминация 10

  • 40 411
  • 740
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 18
днес ми е 10 ден и утре съм на кръвен тест. не зная дали ще прече на теста, но днес не се чувствам добре и имам малко температура 37,5-37,3, а не съм болна, поне не се чувствам болна.

# 421
  • Мнения: 2 153
днес ми е 10 ден и утре съм на кръвен тест. не зная дали ще прече на теста, но днес не се чувствам добре и имам малко температура 37,5-37,3, а не съм болна, поне не се чувствам болна.

Стискам ти палци, дано да се е получило....Не се притеснявай за Т няма да повлияе на теста... Wink

# 422
  • Мнения: 370
 Момичета минавам да ви пожелая ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!! Нека посрещнем Коледа и Нова година здрави и заобиколени от много обич и топлина. Това ще ни даде сила и увереност, че ще се справим и резултатите няма да закъснеят!
Не познавам правилата за прашеца (може и да е рано), но ще си позволя, пък дано да е заразно  babydust7 babydust7 babydust7

Много много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 423
  • Мнения: 19
vese76lina стискам палци за добър резолтат,дано ни се похвалиш.Стискам палци и на всички останали момичета дано късметът де е с вас.Весели празници на всичкив  newsm51 newsm51 newsm51

# 424
  • Мнения: 382
Добро утро, момичета Hug
Искам да пожелая на вас и на себе си  да изживеем една чудесна Коледа. Да бъдем живи и здрави, много силни и търпеливи, за да постигнем мечтите си! Да няма и миг униние в сърцата ни на тези празници, а само вяра, че всяка от нас ще успее да стана мама в най-скоро време. Пожелавам ви да бъдете много обичани и подкрепяни от мъжа до вас и независимо какво нямаме все още, да се радваме на това, което имаме!
На нашите чудесни бремелинки желая лека бременност, безпроблемно раждане и безкрайно щастие от срещата със сбъднатата мечта! Hug
Знам, че  темите в Проблемното няма как да бъдат празни, но от цялото си сърце се надявам всяка жена с реп.проблем бързо да намери пътя за решаването му и да ставаме все по-малко пишещите тук Praynig
Момичета, благодаря ви, че заедно споделяхме радостта от положителните тестове на тези, които успяха и заедно поделяхме тъгата от отрицателните  bouquet Вярвам, че Господ ще възнагради всяка от нас за търпението и желанието и ще постигнем това, което най-силно искаме!
Весела Коледа Hug Hug Hug

# 425
  • Мнения: 607
Момичета, здравейте и от мен.Също като Лейси, и аз пожелавам на вас и себе си преди всичко много здраве на половинките ни и на нас,за да можем заедно да се борим с проблемите;много късмет, любов и семейно щастие.Нека на празниците бъдем заобиколени от любимите хора,които ни подкрепят и обичат.
Не сваляйте гарда - щом имаме подкрепящ и любящ мъж до себе си,заедно можем да постигнем чудеса.Та нали зачатието е едно ОГРОМНО И НЕОБИКНОВЕНО ЧУДО,идващо при обикновени хора!!!!!Вярвайте,че всяка от нас,заедно с половинката си, ще създаде това чудо.
И аз искам да пожелая на всички бремелинки много здраве,късмет,щастие,успешна и лека бременност,а на финала пухкави и здрави бебчета.
Весели празници,момичета, и не забравяйте,че Господ чува всичките ни молитви и рано или късно ще им отговори - просто трябва да сме търпеливи.
Обичам ви!!!! Hug Hug Hug Hug

# 426
  • Мнения: 18
весели празници на всички и дано през новата година да успеем да сбъднем мечтите си за бебче.
а моите новини за сега са лоши.днес ми е 12 ден след инсе и ми прокървя. мисля че е цикълът ми, макар, че е с няколко дни преди очакваната дата. може би е от нерви. вчера бях много отчаяна и цяла нощ плаках.направо не зна как ме изтрая мъжъ ми. днес съм малко по-слокоина и обмиспяхме да кандидатстваме по фонда и да правим инвитро. вне мисля да пробваом повече с инсета и да губя време .все пак не съм първа младост на 35 съм.
това е за сега от мен. весели празници .

# 427
  • Мнения: 18
пак съм аз. току що прочетох нещо и да ппопитам за инвитро по фонда можело да се кансидатства само след 4 неуспешни инсета. направо ужас  Weary.е тогава не ми остава голям избор ,а само да се надявам и вярвам,че някое инсе ще е успешно newsm17 EFP

# 428
  • Мнения: 4 834
Честита Коледа, мили момичета! Бъдете здрави и с късмет - всичко останало ще се нареди. Е, малко ще трябва да го побутнем, но важен е крайният резултат   bouquet

Сега хубаво хапнете, пийнете, повеселете се, че скоро може и да нямате тази възможност. Пожелавам ви доброто настроение от тези светли празници да ви следва през цялата следваща година Hug

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
 santa2 Nature Snowman Nature Snowman

Честита Коледа момичета!!!

Да сме здрави и щастливи! А бебоци ще имаме всички-просто е въпрос на време!

# 430
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Честита Коледа мили момичета  santa2 santa2 santa2 всички се стремим към едно, да станен мами. Пожелавам го всяка една от ВАС, но предимно да сме здрави за да можем да се борим до достигане на желаната цел. Целувам ВИ  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 431
  • Мнения: 41
Весела Коледа и от мен! Пожелавам ви много здраве и късмет! Simple Smile
При мен няма коледно чудо за жалост, имам коледна М. Sad Тази седмица пак ще съм по доктори.

# 432
  • Мнения: 81
Здравйте момичета,

На мен ми дойде на ден 13 след инсеминацията. Весели празнициви пожелавам и дано новата година ни донесе повече успех.

# 433
  • Мнения: 607
Бананка,Мози, много съжалявам!!!И аз бях с коледна М.Дано наистина новата година ни донесе много здраве и много положителни тестчета!!!!
Момичета,съжалявам,че спамя,но никой не е отговорил на темата,която пуснах и затова ще попитам вас.Някоя от вас ходила ли е пи д-р Коларов?!На мен ми го препоръча д-р Кацаров и мисля първо да ходя при него,а след това в Щерев,въпреки че вече почвам да се колебая за тази клиника.Въпросът ми е какви са цените в частния му кабинет.На страницата му прочетох,че се занимава и с асистирана репродукция.
Ще съм ви много благодарна за отговорите!!!! Hug Hug Hug

# 434
  • Мнения: 382
Здравейте, момичета Hug
Честита Коледа! Вие си знаете какво пожелавам на всяка от нас Hug
Много съжалявам, бананка,mozy, че сте навестени от Коледен МЦ, вместо от дядо Коледа с желания подарък Hug Надявам се да не сте си развалили настроението на хубавите празници заради това. Аз да ви кажа затова и реших, че ще пропусна декемврийския опит, защото искам поне по празниците да си ги празнувам и да не мисля за симптоми, дали ще ми дойде и всички до болка познати неща. И мен ме навести коледна лелка, след 5 дневно закъснение ooooh! Ама то така е, понеже бях я запланувала за по-рано, та да почнем и по-рано януари,ама сметка без кръчмар излезе Laughing Но каквото такова Wink
nori4ka87, този доктор никога не съм го чувала, нито съм чела за него тук във форума.Което определено не е индикация за известен и успешен специалист по АРТ Thinking Имай предвид, че е много важно от самото начало да си при компетентни доктори, които са постигнали някаква ефективност и име в тази сфера Peace
Момичета, желая ви Коледното настроение да ви държи чак до Нова година Hug

Общи условия

Активация на акаунт