Предстои ми инсеминация 10

  • 40 369
  • 740
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 513
Здравейте момичета,
Весели празници!! Желая на всяка от вас да се сбъдне най-съкровената й мечта, а именно да има детенце. 

Имам един въпрос - преди имах много ентерококи, сега ми правиха микробиология и нямам батерии няколко дена след антибиотика, но пише наличие, на множество епителни клетки. Това какво значи имате ли представа? По принцип ще си направя пак микробиология след около 10 дена, защото знам, че тази може да е лъжовна след антибиотика, но това за епителните очевидно си е вярно.

Лекарката ми е звъняла, но не можех да говоря тогава, сега ми се обадиха от нейно име, че била нормална микробиологията, но не ми казаха нищо за тези епителни клетки

Много ви благодаря.

# 436
  • Мнения: 785
Здравейте сладурки,Честита Коледа! Бъдете винаги усмихнати ,а здравето щастието и късмета никога не напускат дома ви! Сигурна съм че всяка една ще гушне своето бебче,но за съжаление ред няма!!  Praynig  Hug
Аз отново съм в редиците  Mr. Green Днес ми е последно хапче Костил и на 03,01- преглед.Дано стигнем до третата,надявам се и последна инсеминация  Praynig заложила съм в нея мнооого надежда и вяра,дано получим закъснелия Коледен подарък  Mr. Green
Мн съжелявам за всички не успели и дано новата година ни донесе повече късмет!
Стискам  палци на всички и вярвам в чудесата  Hug  Praynig

# 437
  • Мнения: 41
Здравейте! Аз вчера бях на преглед и от утре почвам Костил и на 06.01 съм на преглед. Ако всичко е ОК - инсеминация. Имам малко притеснения, но дано всичко е добре и има желания финал, защото вече взех да психясвам. Не знам как се справяте със стреса, но при мен работата е много зле newsm62 newsm62

# 438
  • Мнения: 19
момичета и на мене ми дойде на 13 ден след инсето.Но нищо,не съм се отчаяла.Ще правя опитите си до последно  newsm17 newsm17 newsm17

# 439
  • София
  • Мнения: 2 057
Здравейте момичета,
Честита Нова Година на всички - пожелавам ви много здраве и късмет, и най-вече да получим това за което най-много мечтаем   bouquet
И аз реших да направя една инсеминация, въпреки, че резултатите ми за яйчниковия резерв хич не са добри, но за сега нямам възможност за инвитро, та докторката ми от Щерев ми каза от 1-3 ден на преглед, днес ми е 3 ден, но се получи недоразумение с рецепцията в клиниката и се оказа , че днес моята лекарка вече си е тръгнала, мога да отида при друга /което много не ми се иска/ или при моята утре сутрин, но вече ще е 4 ден, според вас фатално ли е?

# 440
  • София
  • Мнения: 1 423
Не е фатално,отивай на преглед на 4-ти ден. Ако ти правят стимулация може да започне и 5-ти ден.

# 441
  • София
  • Мнения: 2 057
Благодаря ти за отговора и аз така реших, но ми беше притеснено.

# 442
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Момичета, за много години!
Да сте живи и здрави и нека тази година всяка от нас да получи най-истинския повод за усмивки и радост!  Hug

# 443
  • Мнения: 785
Здравейтее  Heart Eyes   Hug
При никой ли няма новини? Rolling Eyes Нещо темичката замря,затова да дам отчет  Mr. Green
На 03,01 бях на преглед фол-22,8 мм, пуснах ЛХ и Естрадиол-9,25 и 430  Wink.Вечерта бих Прегнил в 20ч и днес е инсето  Praynig  Peace След малко тръгвам и вече почвам да треперя,уж ми е 3-ти път и пак ми е притеснено ooooh! Охх дано да е за последно  Rolling Eyes Успех на всички   Hug Hug Hug

# 444
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
molito_84, стискам ти палци и на краката да е успешно!  Hug Hug Hug
При мен, ако всичко е наред, следващият опит ще го правя другия месец.

# 445
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
molito_84,стискам ти палци!
Дано да повлечеш крак на всички ни!

Аз ще си почина месец или два и после на последно 4 инсе и подавам документите за фонда.
Ще ви следя из късо обаче Mr. Green

Къде отидоха всички момичета? Има ли и други за този месец? newsm78

# 446
  • Мнения: 607
Молито_84,стискам силно палци това да е последното ти инсе.Хайде дано наистина повлечеш крак.
Аз имам час следващата седмица и ще видим какво ще ни посъветва лекарката.Исках да ви попитам трябва ли задължително да сме двамата или мога да отида само аз?
Успех , момичета, и стискам палци!!!!

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
nori4ka87 ,ако питаш за първичен преглед-не трябва мъжът ти.Ако искаш го вземи за кураж Grinning

Ако питаш за хидрто-може да го вземеш в случай ,че не ти е добре ще ти бъде по удобно ако има кой да шофира след това.Въпреки ,че повечето момичета си тръгват след това сами.Аз лично взех приятелка защото мъжо не го пуснаха от работа.

# 448
  • Мнения: 41
Здравейте!
molito_84 стискам палци този път да ти е за последно- Нова година - нов късмет  newsm17
Аз утре съм на фоликуметрия и след някой друг ден инсе. Много положително съм настроена и дано да не остана разочарована.
 smile3518

# 449
  • Мнения: 1 786
Здравейте момичета, не съм писала  повече от месец, след злополучна стимулация и впоследствие кистектомия. Понеже имаме проблем с естествената еякулация по време на секс и малки проблеми при мен ходихме на инсеминация през есента, но не се получи, за сметка на това се получи киста. Днес два месеца след операцията подозирам, че съм бременна, тъй като ми закъснява - вярно с малко  с 3 дни, но пък имам всички симптоми. В понеделник мисля да ида на ЧХГ, защото мисля, че е рано за другия тест. По-странното е начина, по който опитваме. Правим вътревагинална инсеминация в домашни условия - със спринцовка и стерилен контейнер. Този месец опитахме точно 4 пъти и според мен ако е станало, получило се  е на Коледа. Не смея още да се зарадвам, но тайничко се надявам. Ако се е получило чудото, ще се окаже вярно, че след много лошото винаги следва нещо хубаво.
   Молито стискам палци. Момичета нова година, нов късмет. Дано годината на дракона е по-добра за всички ни.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт