КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ -тема 11

  • 28 917
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 862
Hug Успех, бъдещи мамчета  Hug
Благодаря за, милите думи от предната тема!
Пинко, прекрасна нова тема!   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 649
Пинко Hug,радвам се да взема от пращеца ти.Чудесно си се справила с новата тема.
Ивка,ако имаш съмнения за хидросалпингс,не започвай опит.Ще останеш разочарована от резулата.Аз имам три такива.Послушах момичетата тук,и се реших на клампиране на тръбите.Вярвам,че това ще е ключа от нашата барака.Надявам се на успешен резултат,като започна процедурата.
На 17.11 ще говоря с моя док,да се срещнем на 21-ия ден от цикъла ми,и ако всияко е о.к да стартираме(ако ще съм по дълъг протокол).А също ще питам и какви са изискванията за SDI тест.

# 17
  • София
  • Мнения: 866
Хайде и аз да се намърдам  Grinning и то под Илитка  Heart Eyes
Благодаря за хубавите пожелания   bouquet
И аз си пожелавам да я напълним с мноооого хубави новини тази 11 тема  Praynig
 Hug

# 18
  • Мнения: 904
  tiptoe, и аз да остана назад.

# 19
  • Мнения: 670
И аз съм с вас момичета   Hug
Благодаря ти Пинко   bouquet
Пожелавам на всички тук това да е последната Артохолична тема в която се разписват. Нека всички дружно да идем в Бъдещи майки  Heart Eyes
viviqn, hristina21  аз няма да започна инвитро преди да са ми махнати тръбите. Очаквам обаждане през февруари. Ще опитваме този и следващия месец и ако не се получи нищо - отивам на операция края на януари.  Tired
Първо исках операцията да ми е този или следващия месец, но реших да си дам шанс още два месеца. Дано не сгреших в преценката си. След лапарото ми трябват два цикъла з възстановяване и почваме процедурата. Живот и здраве де. Че както всички тук ми казвате да не се правя планове...........

# 20
  • Мнения: 1 494
и аз да се запиша тук  Grinning

Пинко, благодаря за темата   bouquet

Ивка, по повод на махането на тръби. Писах в темата за Истанбул, да не радводнявам, но според докторите там причината за неуспеха е хидросалпингс в едната тръба и че преди да бъде премахната няма никакъв смисъл да се правят нови опити. И аз бях  Shocked Shocked първоначално когато чух за тръбата, но сега вече искам да идва операцията, да минава и да започва стимулацията  Peace

# 21
  • Мнения: 670
luce   Hug
аз съм напълно наясно. И както не един път съм писала - благодаря на господ че намерих доктора много бързо. Историята ми е такава.
Отидох при Д-р Бързашки понеже той е невероятен специалист и з водене на бременности и за раждане. Та отидох при него просто ей така да се прегледам и да видим защо не става бебчо - юли 2010. И той още от ултразвука се усъмни за хидросалпингс. После цветната снимка и лапарото го доказаха. Аз имам диагноза много отдавна. Лекувах и хламидии около 3 месеца което реално забави всичко.  Февруари 2011 вече имах цветна снимка и подадох документите. Март направихме лапароскопия и всичко се потвърди. Но доктор не премахна тръбите з което му благодаря. Аз нямам възможност да само финансирам и затова чакам фонда. Той ми каза че имам някакъв вариант за времето в което чакаме да се получат нещата, понеже в практиката се срещат изключения. Не тая много надежди. Но искам да използвам времето- с или без тръби аз трябва да чакам за заповедта си.
Това е моята история. Надявам се по Коледа да ми се случи нещо хубаво. Ако не ще се надявам пък за март- април - след като си взема заповедта  Praynig

# 22
  • Мнения: 904
Гледам си сега диагнозата от лапароскопията и чета 
Tuba ut. dextra:  с дължина  около 11см., формира малко ампуларно " коляно" запазен фимбриален апарат
и почвам д се вкарвам във филм newsm78, това " коляно" не можели да задържа течност , и друго ми прави впечатление сега единият ми яйчник е подвижен другият неподвижен newsm78,това нормално ли е.

# 23
  • Мнения: 39 317
А ЦС преди това нямаш ли ?

# 24
  • София
  • Мнения: 23 165
... единият ми яйчник е подвижен другият неподвижен newsm78,това нормално ли е.
и моя единия май е подвижен,  понякога не го виждат, като ми понатиснат шкембето тук таме  и се появява.
Ама никой не е казвал че не е нормално, не че аз съм питала  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 904
имам две цветни снимки които показват проходимост на тръбите, то и на лапарото са правили хромопертубация и на двете тръби и за двете пише : изпълни се и пропусна свободно к.м.(контрастна материя предполагам)=

# 26
  • Мнения: 39 317
Страхотна, питам защото там си се вижда наденичката, ако има такава. Аз поне триста  пъти съм гледала мойта и съм я сравнявала със снимки от нета.

# 27
  • Мнения: 904
Ми виждат се и то бая ми ти наденички Joy, обаче никой нищо не казва, даже и след лапарото всичко ми било наред.

# 28
  • Мнения: 1 494
момичета, да не сте гладни с тези наденички  Laughing

да споделя на цветната снимка дясната ми тръба е съвсем тъничка, спираловидна някак седи, а лявата изглежда както рисуват разпукнал се памук отгоре и видимо е поне два пъти по дебела и права. Едната няма нищо общо с другата. За лявата коментара от снимката беше, че пропуска по-трудно

# 29
  • Мнения: 39 317
Нета ми е отврат и затова не мога да изкарам снимки с хидро да видите колко е по различната тръбата с наденичката. А тая наденица се получава като течността раздува тръбата и се събира там.

Общи условия

Активация на акаунт