Риба, рак, кокошка или щука, всичко тук от смях се пука-8

  • 27 959
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 118
ПУспаУане, к'ви родилни мъки ма душа  Shocked

Догодина с малък Поспалан ще гледате мУретУ и ще се чудиш тогаз коя гора да фащаш  hahaha hahaha hahaha

# 676
# 677
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Зузко  ходя на курс за бременни и ни подковават как да познаем,че ще се ражда кат му дойди времето Mr. Green

# 678
  • Мнения: 11 911
Зузко  ходя на курс за бременни и ни подковават как да познаем,че ще се ражда кат му дойди времето Mr. Green

 hahahaПувярвай ми шъ разбереш, като дойди времето hahaha Joy Joy

П.П. Макар, че аз като раждах след мен роди една девойка, която беше бременна с второ. Аз докато раждах дойде с изтекли води и я настаниха в стая, после чух как всички бягат по коридора и я носят на ръце от тоалетната .... отишла защото и се доходило по голяма нужда   Shocked, замалко щеше да го изръси там hahaha Joy Joy

# 679
  • Мнения: 7 118
И аз знам, че аканИтУ и контракциите много си приличат..от де знан няма да казвам, че драмите не са за таз тема  Mr. Green

ПОспи, как ти фанах прашулята У другата тема Joy Joy Joy Голяма борба ши пада с мъжо в началото на декември...ся складирам прахоляци, после ще ги насъскам и накрая бИсрамно ще ги употребя  Joy Joy Joy

# 680
  • Мнения: 4 864
Оф, едно и също е усещането... Знаете от къде знам... И аз я свърших тая работа във WCто...

# 681
  • Мнения: 11 911
Зузулкааа  Shocked къде е елена Рудолф, с тоз Марко ли го смениха  newsm78
 hahaha hahaha

Аааа ето го явно е преквалифициран в коледна елха  hahaha

# 682
  • Мнения: 7 118
Зузулкааа  Shocked къде е елена Рудолф, с тоз Марко ли го смениха  newsm78
 hahaha hahaha

Ламята Спаска го изяде  Joy Joy Joy Joy Joy

# 683
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Зузко не контракциите,а напъните били идентични с аканету казват.Малее ква тема открехнахми hahaha

# 684
  • Мнения: 7 118
А признавайте си сега кой е това  smile3532

# 685
  • Мнения: 11 911
А признавайте си сега кой е това  smile3532



Аз съм  smile3533, ами идвам от мач, жадна съм

# 686
  • Мнения: 7 118
Ми да бешИ дошла с нас на карти-парти, ма Боболино  Joy Joy Joy

# 687
  • Мнения: 7 118
после бяхме и на караокИИ



На сутринта.....

# 688
  • Мнения: 477
Въх, т'ва сте си почупили ноктите да пишити бре!
Аз от път са разсипах пък и от студ и ся вече съм се подготвила за тежката зима.На вижти:

# 689
  • Мнения: 7 118
Дидолино, нИ лъжи де си била дУ сИга smile3516 Сабахлян тЪ видях на опашката  Joy Joy Joy Joy



Общи условия

Активация на акаунт