Съвети за интернет доставчик Варна....

  • 5 906
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Ами за района не съм видял че си писал. Моя нет е без договор на най ниската възможна цена и затова и скороста ми е такава. Има и по добри оферти с договор, но незнам колко е реалния даунлоад а и плюс това съм малко далече от тебе Simple Smile
П.П. Аз говоря за скорост от торент на файл с доста пиъри

# 16
  • Мнения: 1 377
Ще използвам темата, за да не правя нова, че ме вълнува подобен въпрос.
Ще сменям доставчика на нета, след като едва дочаках края на договора с БТК  ooooh!
Търся нещо до 20тина лева, с прилична скорост. Колебая се основно между тези двете:

Булсатком, вероятно план 4, и
Spectrum net - Високоскоростен интернет със скорост до 1 Gbps (по оптика), като услугата се предлага съвместно с Мегалан, доколкото разбирам.

Имате ли впечатления от тези доставчици? Приемам и други предложения, подписването на договор не ми е проблем.

  bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 075
Saudadе, в момента сме вързани към Спектрум нет и съм доволна от нета. Няма проблеми с липса на сигнал, аварии и подобни проблеми. Ще ги сменям с Булсат, защото ще ползвам отстъпка. Имай предвид, че Булсат имат 20р.дни след подаване на заявката за интернет до идването на екипа за монтаж. Такъв им е регламента.

# 18
  • Мнения: 1 377
Мерси, а пуснаха ли ви оптиката към Спектрум вече?  bouquet

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 075
Не съм на ти с техниката  Embarassed. Договора ми със Спектрум нет е повече от една година вече. Ако оптиката е нещо ново -  не са пускали нищо през това време.

# 20
  • Мнения: 1 522
И аз в кюпа ,от доста време се оглеждам за нещо повече от обесниците от Виваком. На Близу съм им сърбала попарата в Шумен още бяха Кейбълтел,няма такава какафония направо откачаш,нет може да няма и на никой не му пука.
Направих заитване към Мегалан, дадох адрес обадиха ми се,че нямат покритие Rolling Eyes Къде да вървя незнам, чудя се за МНЕТ /с тях съм на кабелна/ ама исам нещо по бързичко.

Тези от Спектрум нет,дали имат покритие около окръжна болница?

# 21
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
в сайта Мтел можеш да видиш покритието за Варна
https://www.mtel.bg/palen-paket-uslugi-za-doma
на включване и покритие.
Аз съм на спектрум нет, но кабелен. Нямам проблеми.

# 22
  • Мнения: X
За Варна само INTERBILD !
/клиент съм от 12 години-никакви проблеми/

към момента :

# 23
  • Мнения: 1 377
А мнения за BGwan? Допреди 2-3г. знам, че бяха много добри, дали се е променило нещо...?

# 24
  • Мнения: 448
Бях на "Интербилд" около 8 години. Защо са такива мошеници не знам? На какво основание ти искат такива суми за такса? какво по различно предлагат. Сега от 2 години съм на "Ланултра нет" и тегля филмите си понякога по-бързо. При "Интербилд" умишлено ти бавят скоростта, за да плащаш за 50Мб което е 35лв, сега плащам 20лв и си тегля филмче сравнително бързо. Как е 3.8 Мб/сек (Мегабайта, а не Мегабита)според вас? На мен ми е достатъчно за 20лв, а не за 35. Значи пускам филмче от 700Мб и за 4 минути точно е свален. Засякох го токати си пиша мнението си. Не знам на тези мошеници още ли са им такива цените? Интербилд най-скапания нет на Варна искат да са монопол, но нямат покритие за това.

# 25
  • Мнения: X
Значи пускам филмче от 700Мб и за 4 минути точно е свален.

2pac,
От значение Е колко абоната ти "предоставят" ,
понеже тези 700Мб, може и 40мин. да "теглиш"!  Peace
"Основни термини" и "принципи" :
http://forum.DMCA-removal-from-Google/index.php?topic=48.0

Защо "пропускаш", че в тази сума Интербилд е калкулирал и кабелната ТВ, и телефонията, и Wi-Fi?
/ твоя интернет доставчик, който е само в кв.Аспарухово и кв.Галлата го предлага за 40лв,
 а Интербилд, чията мрежа е оптика за 35лв/

ПП Абонатите на Интербилд в повечето случаи не теглят филми,
понеже ги гледат в реално време чрез http://v-online.com / 2242 записа/

Ако не те затруднява направи http://www.speedtest.net/ и
постни резултата ако обичаш. Нека все пак с факти да се аргументираме.  Simple Smile

Последна редакция: сб, 04 фев 2012, 20:47 от Анонимен

# 26
  • Мнения: 448
Цитат
Защо "пропускаш", че в тази сума ти е калкулирана и кабелната ТВ, и телефонията?

Не не беше, плащах 30лв за 30 Мегабита а 35 бяха 50. Сега не не знам как е. После почнах да плащам по 20 за ограничен но скоростта я бавеха нарочно. Сега ако са намалили цените не знам. А и в момента съм доволен. И си тегля спокойно филмите, средно за не повече от 10на минути, че и както сега за 4. Ровя си се из нета, без да ми бави. Сайтовете зареждат мигновено. Не спира дори онзи ден тока спря, нет имах като дойде тока. Доволен съм от кварталката, не бих се върнал на ИБ. Мисля, че тези които го хвалят, не са имали друг доставчик. И аз бях заслепен преди. В началото им бяха най силни когато имаше ФТПта сега не са нищо повече от другите.

# 27
  • Мнения: 448
27.88

Как да кача снимка ако има нужда, без да си играя да я слагам в сайт за снимки?

Предпочитам да си тегля филмите, особено за детето. А и ми сечяха филмите на ИБ, винаги ги теглех и като бях с тях.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Ние сме на Интербилд от 2006 г..На фона на останалите във Варна е чудесен.Е малко по-скъп е, но пък тегля бързо, зарежда ми бързо и т.н..
И честно казано и аз тегля филм за 4-5 мин., че и за по-малко Wink

# 29
  • Мнения: 448
Сега пък е 42.35 дали е реален този тест?

После стана 52.58

Общи условия

Активация на акаунт