Банята, 17та тема!

  • 98 659
  • 808
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 276
Аз, аз!  Simple Smile
Ама исках чисто оранжев, без други цветове в него.

# 631
  • София
  • Мнения: 715
Кой питаше за оранжев фриз ??? Оказа, че има друга цена  newsm78 newsm78

 Това е нашият фриз ЦЪК
А как ще ги редите фризчетата? Напоследък гледам масово ги редят вертикално...

# 632
  • Мнения: 4 864
Точно вертикално ще е. Ама не съм измислила как точно да редувам цветовете. Sad

# 633
  • София
  • Мнения: 715
Точно вертикално ще е. Ама не съм измислила как точно да редувам цветовете. Sad
Има много идеи в нета - напиши в гугъл "баня" на какъвто език се сетиш и цъкни "изображения" Simple Smile

# 634
  • Мнения: 4 864
Да, аз гледах. Ето Този сайт ми стопи лагерите . Толкова много бани видях..Обърках се съвсем

# 635
  • Мнения: 57
Привет момичета, и мен ме вълнуват бани, плочки, и пр.

Някой с отзиви за тези плочки: http://baniastil.com/page/%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B8-% … 2820%29/3397.html

Много ми допада комбинацията в цветовете, а и цената не е лоша, но не знам нищо за качеството.  ooooh!

# 636
  • София
  • Мнения: 1 746
Много са хубави.

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 839
Темата е много интересна и понеже наскоро оправихме банята (в земни тонове), докато избера плочки и всичко останало се нагледах на готини бани, най-вече по списания и сайтове. И се замислих, колко ми е мъчно, че банята ни е като кутийка. Мечтая си за баня колкото малка гарсониера  Blush Ето тук има такива снимки http://mojatdom.com/%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%8F/%D0%B4%D0%B0-%D0%B8 … 1%8F%D1%82%D0%B0/ Като ги гледам, все едно виждам целия си апартамент  Laughing Тоооолкова просторни ми се струват. Вие мечтаете ли си (имате ли)за огромни и просторни бани ?

# 638
  • Мнения: X
Темата е много интересна и понеже наскоро оправихме банята (в земни тонове), докато избера плочки и всичко останало се нагледах на готини бани, най-вече по списания и сайтове. И се замислих, колко ми е мъчно, че банята ни е като кутийка. Мечтая си за баня колкото малка гарсониера  Blush Ето тук има такива снимки http://mojatdom.com/%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%8F/%D0%B4%D0%B0-%D0%B8 … 1%8F%D1%82%D0%B0/ Като ги гледам, все едно виждам целия си апартамент  Laughing Тоооолкова просторни ми се струват. Вие мечтаете ли си (имате ли)за огромни и просторни бани ?

Аз честно казано не, някак не ми е такава страст банята. Влизах, къпеш се, правиш каквото правиш и излизаш. Виж ако знаеш как си мечтая за огромнаааа дневна с кухня и трапезария и огромен двор  Mr. Green

# 639
  • Мнения: 2 259
White_roses Peace  и аз съм като теб.
Но,ако може двора да е с пове4ко райграс Mr. Green

# 640
  • Мнения: X
White_roses Peace  и аз съм като теб.
Но,ако може двора да е с пове4ко райграс Mr. Green


Съгласих се, райграс и лехичка с много цветя  Grinning


Съжалявам за  offtopic - а.


Между другото нашата баня е 4 кв.м. пода и са ни напълно достатъчни, сега е тясно защото има една ужасна вана, но сега след ремонта като я изкъртим мисля че ще стане чудесно като площ. Тоалетната ни е отделно , това е само баня.

# 641
  • Бургас
  • Мнения: 839
Там е работата, че при мен става въпрос за баня и тоалетна 4 кв.м  Sad

# 642
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 29
Там е работата, че при мен става въпрос за баня и тоалетна 4 кв.м  Sad
голямата баня винаги си е екстра, особено като имаш възможност да я направиш и хубава, а ако имаш и отделно тоалетна е добре да си оставиш и във банята тоалетна, дори и да не е предвидено(заради гости, роднини, деца....)
Иначе за всичко важи : колкото повече - толкова повече!

Последна редакция: пн, 30 апр 2012, 19:58 от Любенов Любомир

# 643
  • Sofia
  • Мнения: 26 652
Има и по-малки бани с тоалетни,напр.1 кв.м. живяла съм в дом с такава цели 9 год.

# 644
  • София
  • Мнения: 1 934
Здравейте! Може ли да ми помогнете с информация - искаме да си купим душ кабина с парогенератор. Бяхме се ориентирали към Аква Нова, но решихме да разгледаме и други магазини. Модел, който изглежда по един и същ начин визуално в Аква Нова и в Баня стил, има почти еднакви характеристики има разлика в цената от оклоло 2000 лева. Знаете ли каква е разликата между предлаганите в Аква Нова и в Баня стил например? Малко ми е объркан въпроса, за което се извинявам Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт