Банята, 17та тема!

  • 98 623
  • 808
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 781
Имам въпросче . Мисля, че в предната тема някой беше коментирал по този въпрос, но не помня. Купихме си една етажерка за банята и трябва да се пробият 2 дупки, за да се закачи за стената. Къде трябва да се пробива във фугата или няма значение ? Мъжа ми каза, че имало специални свредла за пробиване , които няма да пукнат плочката, ама аз да питам пак, че да съм сигурна  Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 1 744
Най-напред със стоманено пиронче центрирате в отвора където искате да пробиете.После с бургия без удар пробивате плочката.След като пробиете плочката можете вече да включите удара на бормашината.

# 33
  • Мнения: 781
rumen_iankov , благодаря за отговора  !

# 34
  • Мнения: 102
Здравейте,

да попитам длаи някой случайно не си е купувал шкафче за баня от Икеа. Гледам това http://baniastil.com/page/%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B8-% … 2835%29/1521.html , но в Икеа цените на тези шкафчета са доста по евтини. Дали качеството им е добро обаче?

# 35
# 36
  • Мнения: 1 296
Това последното предложение е супер яко Peace Peace

# 37
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Винаги съм мразела модернистичното, но това наистина ме впечатли Peace

# 38
  • Мнения: 2 812
Ъъ, първо се изкъпваш отгоре и после отваряш и се пускаш  в басейна...
Хич ме няма в разгадаването на футуризмите  Thinking

# 39
  • Мнения: 417
Здравейте,

Напоследък ви чета, но толкова много сте изписали, че голямо чете трябва да падне,а времето ми е много оскъдно.

Избили сме старите плочки и мазилка на банята и търса майстор за баня, който е изпитан.
Може ли да ми предложите човек, който е правил вашите бани?
За София става въпрос.

Предварително ви благодаря  Hug

# 40
# 41
  • София
  • Мнения: 1 744
Много яко.Ако светят очите в тъмното ще е още по-добре. Sunglasses

# 42
  • Мнения: 1 070
Много яко.Ако светят очите в тъмното ще е още по-добре. Sunglasses

И представи си ако баба ми влезе с тези светещи очи... или някой със слабо сърце, какво ще последва?

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 171
Здравейте, чета ви, но не съм писала до сега. И ето че имам въпрос, дано някой ми отговори  Praynig
С какво се обработва гипсокартона на тавана, така че да не му пречи влагата от изпаренията.

# 44
  • Раковски
  • Мнения: 2 172
Би трябвало да се използват влагоустоичиви бои, отиваш в някой магазин за такива неща и питаш, преди година правихме баня и я мазахме с подобна боя и вече втора зима няма проблем с конденза и парата.

Общи условия

Активация на акаунт