Банята, 17та тема!

  • 98 521
  • 808
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 481
в Австрия/ Залцбург

# 16
  • Мнения: 2 674
Срещу Моцартови ли сте? Laughing

# 17
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
в Австрия/ Залцбург
Е, сега вече съвсем ме нави да ти идвам на  гости Laughing

Ще ни зарадваш ли с още снимки?

# 18
  • Мнения: 481
останалото на живо.
Слагам кафето  Grinning

# 19
# 20
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,
Аз отново се обръщам с молба за помощ от вас.
Банята ми е комбинация от тъмносиньо и бяло, а тоалетната от жълто-зелено и бяло. Проблема ми е свързан с фугиращата смес и предполагам ясно - не с бялата Rolling Eyes
Уж тези цветове много популярни. Видяла съм много комбинации с тях, а фугиращата смес - неоткриваема. Вече купихме няколко различни марки - опити за синьото - уж е отбелязано едно хубаво тъмносиньо на опаковката, а като се сложи на плочката - прекрасно небесносиньо Sad

Ако някой знае марка фугираща смес с такива цветове моля да я сподели. Ще съм много признателна Simple Smile
Предварително благодаря и все така хубави бани да се виждат из форума Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 798
Ние слагахме от тази палитра на Марисан - не знам колко те устройва синьото - май и тук избива на небесно  newsm78
http://www.sgrada.com/%D0%A4%D1%83%D0%B3%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%89 … %C2%AE_81254.html

# 22
  • Мнения: 4
Мерси много anitsa,
След доста обикаляне, накрая взех черно за сините и едно жълто на Мапей за лимонените. Единственото жълто, което не отиваше в оранжевата гама. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 102
Запис и от мен. Купихме вече плочките и майсторите почнаха да ги лепят. Ще кача снимки веднага като стане Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 070
С какви още 2 цвята бихте комбинирали плочки за банята в цвят бордо?

# 25
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
С какви още 2 цвята бихте комбинирали плочки за банята в цвят бордо?
Златисто, сребристо, черно, бяло.
А три цвята няма ли да са твърде много?

# 26
  • Мнения: 0
Виждала съм баня с черни и бели плочки и златист фриз за акцент. Но ако смесителят и душ батерията са сребристи, аз бих заложила на сребристо

# 27
  • Мнения: 1 070
С какви още 2 цвята бихте комбинирали плочки за банята в цвят бордо?
Златисто, сребристо, черно, бяло.
А три цвята няма ли да са твърде много?
За златисто не се бях сетила. Мисля да са три цвята, защото например бордо и екрю ми се вижда бедно. Златисти плочки не съм виждала, нито златисти батерии. Но става пък много топла комбинация.
А бордо, черно и бяло е много стилно, но искам да придам мекота, но без оранжевата гама, тя е за спалнята.
Освен бордо, екрю и топло светло кафяво  newsm78
Или бордо и сребристо, щом батериите ще са сребристи, какъв друг цвят ще подхожда?

# 28
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
има златисти батерии, по - скоро са месингови, ще отиват на баня в екрю и златисто. А самата баня ще създава чувство на разкош.
ето такава батерия се  продава в Бриколаж : http://luda1.snimka.bg/other/bania2.482789

# 29
  • Мнения: 1 070
Благодаря, ще огледам къде какво има, ако някой има още някаква идея за цветосъчетанията-приемам! Понеже плочките бордо са купени вече, а другите цветове не и имам още няколко дена за размисъл. Също и търся подредба на плочките, как е по-удачно-пода да е със светъл цвят плочки или тези бордото, защото то си е малко тъмничко? Ако попаднете на интересен линк... Аз попаднах на това, като засега първото най-ми допада:

 
 

   

Общи условия

Активация на акаунт