Хотелите във Велинград - 2

  • 81 401
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Плевен
  • Мнения: 728
Здравейте , момичета !
Живот и здраве и ние ще проскочим до Велинград в Гранд хотел ! Ще сме с малката и видях , че имат и детегледачка. Иска ми се за час-два да я давам , за да може и мама да се поглези. Обадих се даже по телефона , казаха ми , че е там само събота и неделя , но цена на час не ми казаха .

Въпросът ми има ли някой ходил и ползвал тази услуга ? Не само цена , ами и самата детегледачка как е била ? То може да е различна жената , но все пак всяко инфо е добре дошло Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 873
Здравейте , момичета !
Живот и здраве и ние ще проскочим до Велинград в Гранд хотел ! Ще сме с малката и видях , че имат и детегледачка. Иска ми се за час-два да я давам , за да може и мама да се поглези. Обадих се даже по телефона , казаха ми , че е там само събота и неделя , но цена на час не ми казаха .

Въпросът ми има ли някой ходил и ползвал тази услуга ? Не само цена , ами и самата детегледачка как е била ? То може да е различна жената , но все пак всяко инфо е добре дошло Simple Smile

детегледачката е безплатна. Спомням си, че леличката беше много мила и обгрижваше децата добре.

# 77
  • Мнения: 2 473
  Детският кът , в Гранд хотел,  е много занемарен Cry,вземи и играчки!(има един плюшен,позамърлян Спондж Боб,още 2-3 плюшени....,почти нищо)

# 78
  • Плевен
  • Мнения: 728
Bunnie , мила ! Ти ме изненада ! Това скоро ли е било ? Питах по телефона и малко ми се стори странно да не знаят колко ще ми струва. Иначе казаха , че се плаща на час Simple Smile Абе и да се плаща важното е да е добра женицата Simple Smile

Roo Roo  , аз ще взема играчки задължително , но щом казваш , че е лош ще взема двойно !!! Благодаря ти !!!

# 79
  • Мнения: 0
Момичета, благодаря   bouquet Страхотни сте  Hug Спираме се на Спа хотел Бор. Ще пиша отзиви след престоя ни  Simple Smile

# 80
  • София
  • Мнения: 873
Bunnie , мила ! Ти ме изненада ! Това скоро ли е било ? Питах по телефона и малко ми се стори странно да не знаят колко ще ми струва. Иначе казаха , че се плаща на час Simple Smile Абе и да се плаща важното е да е добра женицата Simple Smile

Roo Roo  , аз ще взема играчки задължително , но щом казваш , че е лош ще взема двойно !!! Благодаря ти !!!

ами ние ходихме април 2011 и беше безплатен. и не беше занемарен. по-скоро липсваха играчки. Посно но пък се занимаваха с децата.

# 81
  • Мнения: 2 473
  Отзивите ми са от Коледната ваканция!Ние бяхме отседнали в "Олимп",разочаровани от занемареността на детския му клуб,заведохме децата да поиграят в този на"Гранда".Не очаквах от такъв отличен хотел,детски кът с ...няколко плюшени играчки,замърсен мокет(всеки си влиза с обувки) и почти нищо за игра!(Идентичен на този в "Олимп")Спомням си преди 2-3 години колко чист,приветлив,с много и разнообразни неща беше,уви...Важното е,че все пак я има тази стая,децата се радват и на нея...Безплатни са и в двата хотела.

# 82
  • Плевен
  • Мнения: 252
Завърнахме се от почивка в Олимп - Велинград. Починах си разкошно. Децата по цял ден кинеха в басейна и до детския кът допираха само вечер, докато вечеряхме в ресторанта, там се събираха всички деца от хотела. Беше топло и чисто, персонала много любезен, сервитьорите забавляваха децата. Вечер има и певица в ресторанта, която също им обръщаше много внимание, дори едната вечер се получи като детска дискотека. Басейнът е в пъти по-добър от вътрешния на Двореца. Темперарура - 32-33 градуса.

# 83
  • софия
  • Мнения: 757
Във Велинград сме ходили в " Селект"- останахме много доволни. Бяхме с ваучер за колектвино пазаруване, стая лукс, гледаща към тенис- корта. Басейните- топли, шатрите на открито.
Но за този хотел съм чела май повече негативни мнения  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 365
И аз да се включва с добри отзиви като цяло за х-л "Аура". Вътрешният басейн е много хубав - топла вода. И в самия хотел е доста топло. Обзавеждането не е кой знае какво, но е чисто. Храната в ресторанта е стандартна, но ни хареса (препоръчвам сачовете). Вечер в ресторанта имаше жива музика и се пуши, което за някои гости е добре дошло, но за други - не. Simple Smile)) 

# 85
  • Мнения: 0
Здравейте, от няколко дни чета във форума мнение за хотелите във Велинград, тъй като не сме ходили там и исках да се ориентирам в обстановката. Накрая реших да се допитам да Вас, тъй като виждам, че много от пишещите тук са били там дори по няколко пъти. Приятелят ми от много време ми говори за Велинград, та реших най сетне да отидем.
Въпроса е следния:
Искам да го изненадам за Свети Валентин, много от хотелите предлагат празнични пакети, но тъй като ние няма как да отидем точно на 14 –ти реших да го заведа на 11.02 ( събота) за една нощувка, понеже в петъка сме на работа и ще пристигнем късно, ако пътуваме тогава. Идеята ми е хотела да е уютен и чист, да пристигнем, да ползваме SPA-то, после вечеря, а когато се приберем в стаята да ни чака комплимент (бутикла вино, плодове, рози, свещи)...нали се сещате пълна романтика, да излезем от хотела, чак на следващия ден  Heart Eyes

Започнах да разглеждам хотелите и да се ориентирам за цените, от тук дойдоха моите колебания в избора.  Обадих се на тези, които ми харесаха, а офертите, които получих са следните:
1.   Хотел „ Свети Спас” – нощувка във ВИП студио + закуска – 195 лева
Комплимент 30 лева
2.   Хотел Бор – нощувка и закуска в студио 165 лева
Комплимент 30 лева
3.   Хотел Макси – нощувка и закуска в двойна стая 200 лева
4.   Хотел Рич – нощувка и закуска в двойна стя лукс 160 лева, в двойна делукс 200 лева
5.   Двореца – двойна лукс и закуска 144лева
6.   Гранд хотел Велинград – нощувка в двойна стая делукс 200 лева
Комплимент 30 лева
7.   Хотел лъки лайт – от там ми казаха, че нямат свободно студио, но могат да ми предложат мансардно студио тип единично за двама на цена 79 лева, комплимента ам е 28 лева, но така описаната стая нищо не мо говори...
8.   Хотел Здравец – 2 нощувки, 2 закуски и две вечери 270 лева в двойна стандартна стая
9.   Хотел Акватоник:
-   Двойна стая със закуска и вечеря – 195 лева
-   Двойна стая делукс със закуска и вечеря – 225 лева
-   Настаняване в двойна стая с вана със закуска и романтична вечеря, която включва четиристепенно меню, преференциално обслужване, празнично украсена маса със свещи, малък аператив, бутилка вино за двама и безалкохолна напитка. Цената на този пакет е 255 лв. Комплимента е 28 лева.

Чудя се какво да избера, дали да дам 150 – 200 лева само за нощувка и да хапнем някъде навън или да избера пакета, който Акватоник предлага? От една страна ако избера този пакет всичко ще ми е уредено, ще е романтично, планирано  и т.н. от друга 250 лева са ми малко много, но все пак бих ги дала....

Освен това не мога да преценя кой от хотелите си заслужава най – много, кой е на хубаво място, защото не съм ходила във Велинград, каква е температурата в басейните, дали ще бъде студено февруари, или температурата на минералната вода е като в Чифлика напрмер?. Другият хотел, който ми хареса е хотел Уникат, там обаче не съм звъняла, тъй като не намерих отзиви за него...
ПОМОГАЙТЕ В ИЗБОРА, ЧЕ ТРЯБВА ДО ПЕТЪК ДА РЕЗЕРВИРАМ, за да не стане накрая от много избиране да няма места.

Благодаря!

# 86
  • Мнения: 3 289
Аз съм за Акватоник те си имат и такъв пакет който искаш вечеря за двама.А и спато е разкошно.

# 87
  • Мнения: 0
Аз просто не мога да преценя дали си заслужава цената на пакета в Акватоник, или е по - добре да платя само за нощувка и да хапнем навън, все пак бюджета ми е ограничен, заради това реших да се допитам до вас, като се има в предвид, че не съм ходила във Велинград и не знам какви са цените като цяло там по хотелите и по ресторантите.

# 88
  • Мнения: 3 289
Ние сме ходили с пакет закуска и вечеря.Щом ще имате една нощувка сас сигурност няма да ти се наложи да излизаш но ти си знаеш.В другите като сложиш и вечеря няма да излезе по евтино.Препоръчвам ти ресторант Милениум превъзходна кухня намира се до хотел Рич

# 89
  • Мнения: 3 289
Ако пък искаш нещо по нормално като цена мога да ти предложа Лъки Лайт.Не е с голямо спа но чисто и много топло храната е добра и на поносими цени правят страхотни палачинки за закуска.Джакузито може да го използвате и вечер за усамотяване с чаша вино Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт