"Цената на славата"- нова турска драма по Нова Телевизия

  • 92 806
  • 748
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 14 830
Аман от изкривени морални ценности  #Crazy #Crazy,но видят ли парички и клякат...Майката е ужасна Sick #Crazy и то в момент когато са в чужд дом и без средства newsm78 с болно бебе....Сигурно идеята на сценаристите е ,че такова поведение на ридителите карат децата да кривнат от пътя newsm78 newsm78
newsm10

Това за изкривените морални ценности и за поведенето на родители, което изкарва децата от пътя иди го кажи в темата на Листопад да те разкъсат на парчета  Joy
Щото там ценностите са правилни, не са изкривени, а поведението на родителите не може да изкарва децата от пътя. Децата са калпави, щото не слушат родителите си  Joy. Калпави деца на велики родители - незнайно защо така се получава...  Joy

Добре, че децата не винаги слушат родителите си  Joy. И добре, че има сценаристи, които да го показват, ама трябва да има и някой да го види.

Представяш ли си тази Гюлшен какво ще стане, ако винаги ходеше по акъла на майка си и братята си? Е, по-добре да не си го представяме Simple Smile

 wavey waveyи не смея да пиша в тази тема,спестявам си го на мен и четящите,защото съм много емоционална и първична в изказа и не винаги права,но така и с многото натрупани годинки не се промених #2gunfire Sick #Crazy За мен най святото нещо са децата и семейството,но веднага избухвам при очевадна несправедливост... " в името на семейството и децата"....
ехо аз пиша и в темата за листопад ама не е чак толкова страшно де

# 256
  • София
  • Мнения: 1 433
на мен пък ми е чудно как записват бебетата на де кой свари newsm78
чудна работа е при комшиите
отиваш и казваш че бебето е твое и хоп, оказваш се с бебе #Crazy

# 257
  • popovo
  • Мнения: 28
Следя сериала.Харесва ми.Имаше ли днес серия,не я намирам нещо  bouquet

# 258
  • Мнения: 3
 hahaha hahaha hahaha
На мен ми е смешно как двамата братя и сестрата на на Гюлшен са кандидати за затвора, но грешницата е тя. Пребий, убий, лъжесвидетелствай- нищо, само не раждай извънбрачно!
 Peace newsm78

# 259
  • Мнения: 5
hahaha hahaha hahaha
На мен ми е смешно как двамата братя и сестрата на на Гюлшен са кандидати за затвора, но грешницата е тя. Пребий, убий, лъжесвидетелствай- нищо, само не раждай извънбрачно!
 Peace newsm78
Абсолютно съм съгласна  Peace Значи с всичко изброено не накърняваме честта си,но сестрата е родила извънбрачно и това е най-големия грях,че и "хората ще приказват"  Sick
Днес и милото седна с мен да гледа филма/за 1-ви път/,че чак той беше възмутен от майката на нашето момиче  hahaha

# 260
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Ей единия брат се осъзна,че нищо не става от него.

# 261
  • Мнения: 879
Гледам го сериала,ама не съм впечатлена абсолютно от нищо.
Еми такова е обществото при комшиите ни на изток.Хайде тук ни показват хора от по-нисък обществен слой,а в "1001 нощи" как беше - интелигентни,образовани в чужбина, с висок социален статус, ама пак мамите мислеха - какво ще кажат хората newsm78
А в темата за "Листопад" текат много интересни дискусии - чета ги редовно и има в много от тях здрав разум, е и емоциите са в повече,ама няма как - важното е да ни накара да мислим,да ни чопли мозъка,да си правим равносметка и ако сме откровени да си кажем,че може би и ние в някои случаи сме постъпвали така или иначе.
Мен откровено казано ме дразнят много такива отношения като на майката на Гюлшен.Та тя толкова ли е сляпа и не вижда или не чува от съседите какви ги вършат синовете й.И като е майка-орлица как не сви сърмите на това откачено хулиганче Серкан.
А това за записването на бебетата и аз се хващам за главата ooooh! - нямат ли регистри тези хора,коя е майката,кога и къде е родила,кога е умряла - тъмна Индия.Направо за някои неща сякаш живеят тези хора в средните векове.

# 262
  • Мнения: 188
Ама че работа майката се поболя от мъка,че и на свиждане отиде на синчето.А Гюлшен все виновна.

# 263
  • Мнения: 12 818
Мерт си спомня за ботукса на майка си , а за Гюлшен нищо.

Каква отврат е малкият брат, лежи в затвора ,а съди сестра си за снимка във вестника. Не го разбирам, това ли е да живееш с чест.
А госпожа певицата май ще си навлече неприятности, не му е чиста работата на този господин, кой знае какви са му сделките

# 264
  • Мнения: 1 296
Гюлшен каква красавица стана Peace

# 265
  • Мнения: 188
Да видим реакцията на майка и и на брат и.Сигурно ще намерят какво да кажат.

# 266
  • Мнения: 1 296
Брат и пак проявява грижа и човечност, макар и само на моменти.
Майката прекалено драматизира според мен, ама нали трябва и един такъв герой да има Laughing

# 267
  • Мнения: 14 830
Ох за семейството на Гюлшен мога само да кажа" на крива ракета и космоса и пречи". Първо не може във филм , после защо  те снимат по вестници сега пък бащиното име защо ще сменя.Абе не им ли минава през ума че ако тя ги остави ще умрат от глад

# 268
  • Мнения: 188
А и въпроса на брат и-така ли ходиш по улиците.Как да ходи да сложи фередже и така ли да тръгне.
Чудя се за това момиче дето отиде при Мерт,дали той няма да я откаже от аборта,и да и помогне.

# 269
  • Мнения: 879
Ама какви са тези сбъркани морални ценности - ужас направо.
Гордост и съжаление,че синът ти е в затвора, а упреци и забрани,че дъщеря ти ще печели пари и ще се грижи за болното си детенце и за всички останали.
Ама те имат ли представа колко ще струва лечението на бебенцето или и тогава ще кажат - съдба,така му било писано.Ще кукнат по диваните в къщата и ще чакат,ама какво.... и те не знаят.
А на тази стара джанта - певицата - дано лицето й остане во веки веков така "красиво" Mr. Green
Мерт се опитва са си спомня,но засега безуспешно.Има такъв вид амнезия,тя по-скоро е на психично ниво,отколкото мозъчно.Нещата,които са те разтърсили или си преживял шок,след такава катастрофа просто си ги поддиснал в себе си,може би нов шок ще изведе всичко наяве,може би..... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт