"Цената на славата"- нова турска драма по Нова Телевизия

  • 92 859
  • 748
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 017
Не знам манталитет ли,що ли,но всичко се свежда до -  какво ще кажат хората #Crazy newsm78,та дори и този ,малкия безделник и в затвора ще влезне,само в очите на някой да блесне,а не за пари да помогне на семейството си/не че е правилно/....Много ме дразнят всички,приятелката,възможно най-чуждия човек се меси зад гърба на Гюлшен... SickНикаква съдба,просто добрите хора са доверчиви и подвластни да бъдат манипулирани от най-близките и "приятелите" Sick #Crazy

# 241
  • Мнения: 188
Приятелката за мен има голяма вина,първо с лъжите за Швейцария,за бутика, чуждата къща.
След това излъга и Мерт.
А това-какво ще кажат хората,го има и у нас.Жалко е но е така особено в селата където всички се познават.

# 242
  • София
  • Мнения: 1 017
ВИЛИ,НЕ САМО ПО СЕЛАТА,ЖИВЕЯ В СТАРА КООПЕРАЦИЯ,СМЕНИХА СЕ ДОСТА ПОКОЛЕНИЯ,НО ВИНАГИ ИМА ХОРА,ДОРИ И МЪЖЕ,КОИТО ВЪВ ВСЕКИ МОМЕНТ ЗНАЯТ ВСИЧКО ЗА ВСЕКИ ОТ ВХОДА  Mr. Green Sick #Crazy

# 243
  • Мнения: 12 826


От снимачната площадка и заедно  в живота

http://galeri.haberturk.com/magazin/galeri/411027-isi-aska-donus … uren-unluler/1/12

# 244
  • Мнения: 5
Момичета днес не успях да гледам серийката,но от вашите коментари разбирам,че е била доста интересна.Тази вечер няма да успея заради празника да гледам повторението,но утре ще ровя из Vbox-a.Лека вечер дами   bouquet

# 245
  • Мнения: 47
В момента я има в вбох7 Peace Peace Peace

# 246
  • Мнения: 5
В момента я има в вбох7 Peace Peace Peace
Много мерси мила  Hug

# 247
  • Мнения: 47
Моля за нищо Hug Hug Hug

# 248
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добро утро.
Аман от малкия брат бе,такова животно няма.Колко пък надъхано..... #Crazy

# 249
  • София
  • Мнения: 1 017
Аман от изкривени морални ценности  #Crazy #Crazy,но видят ли парички и клякат...Майката е ужасна Sick #Crazy и то в момент когато са в чужд дом и без средства newsm78 с болно бебе....Сигурно идеята на сценаристите е ,че такова поведение на ридителите карат децата да кривнат от пътя newsm78 newsm78

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 12:47 от krasminikif

# 250
  • Мнения: 188
При такава майка не се учудвам че брата постъпва така.
Не знам какво да кажа,ще оставя детето си отвън защото започва работа,и ще го разделя с неговото дете.

# 251
  • София
  • Мнения: 1 017
Може би се повтарям, но е въпрос на  м а н т а л и т е т newsm78 Сигурно и в 22 век ще има същите случаи...,та дори и в космоса Joy Joy

# 252
  • Мнения: 0
Аман от изкривени морални ценности  #Crazy #Crazy,но видят ли парички и клякат...Майката е ужасна Sick #Crazy и то в момент когато са в чужд дом и без средства newsm78 с болно бебе....Сигурно идеята на сценаристите е ,че такова поведение на ридителите карат децата да кривнат от пътя newsm78 newsm78
newsm10

Това за изкривените морални ценности и за поведенето на родители, което изкарва децата от пътя иди го кажи в темата на Листопад да те разкъсат на парчета  Joy
Щото там ценностите са правилни, не са изкривени, а поведението на родителите не може да изкарва децата от пътя. Децата са калпави, щото не слушат родителите си  Joy. Калпави деца на велики родители - незнайно защо така се получава...  Joy

Добре, че децата не винаги слушат родителите си  Joy. И добре, че има сценаристи, които да го показват, ама трябва да има и някой да го види.

Представяш ли си тази Гюлшен какво ще стане, ако винаги ходеше по акъла на майка си и братята си? Е, по-добре да не си го представяме Simple Smile

# 253
  • София
  • Мнения: 1 017
Аман от изкривени морални ценности  #Crazy #Crazy,но видят ли парички и клякат...Майката е ужасна Sick #Crazy и то в момент когато са в чужд дом и без средства newsm78 с болно бебе....Сигурно идеята на сценаристите е ,че такова поведение на ридителите карат децата да кривнат от пътя newsm78 newsm78
newsm10

Това за изкривените морални ценности и за поведенето на родители, което изкарва децата от пътя иди го кажи в темата на Листопад да те разкъсат на парчета  Joy
Щото там ценностите са правилни, не са изкривени, а поведението на родителите не може да изкарва децата от пътя. Децата са калпави, щото не слушат родителите си  Joy. Калпави деца на велики родители - незнайно защо така се получава...  Joy

Добре, че децата не винаги слушат родителите си  Joy. И добре, че има сценаристи, които да го показват, ама трябва да има и някой да го види.

Представяш ли си тази Гюлшен какво ще стане, ако винаги ходеше по акъла на майка си и братята си? Е, по-добре да не си го представяме Simple Smile

 wavey waveyи не смея да пиша в тази тема,спестявам си го на мен и четящите,защото съм много емоционална и първична в изказа и не винаги права,но така и с многото натрупани годинки не се промених #2gunfire Sick #Crazy За мен най святото нещо са децата и семейството,но веднага избухвам при очевадна несправедливост... " в името на семейството и децата"....

# 254
  • Мнения: 188
А ако лелята ги беше изгонила дали майката на Гюлшен нямаше да я потърси веднага?

Общи условия

Активация на акаунт