Отговори
# 135
  • Мнения: 755
Знаех си има заигравка.  Laughing
tzarina, ти защо така гузна се "чувВствУваш", я си "начеши"/погъделичкай/ егото, в това няма нищо лошо.
Peace

# 136
  • Мнения: 904
Финализирахте флирта така ли newsm78, язък Crossing Arms.
 Разбира се, че е хубаво от време на време някой да те накара да се усмихнеш Flutter.

# 137
  • Мнения: 1 296
Нищо не е финализирано. Защо да се слага финал на нещо, което не е осъществено?
Флирт, комплименти, гъдели...Че то тези неща се случват постоянно в ежедневието.
А и от старите баби зная, че една врата никога не бива да се затваря така, че после да не можеш да я отвориш Joy

# 138
  • Мнения: 755
Нищо не е финализирано. Защо да се слага финал на нещо, което не е осъществено?
Флирт, комплименти, гъдели...Че то тези неща се случват постоянно в ежедневието.
А и от старите баби зная, че една врата никога не бива да се затваря така, че после да не можеш да я отвориш Joy

Фитилджийка... мхм.. обаче малкУ е мат`риЯла, за да те "разкостим"... Joy

# 139
  • Мнения: 1 296
Затова поднасям инфото ,,попресято,, Joy Joy
Иначе си ви обичам всичките, които ме критикувате, разбирате и съветвате Hug Hug

# 140
  • Мнения: 904
А и от старите баби зная, че една врата никога не бива да се затваря така, че после да не можеш да я отвориш 35
Хитруша такава Joy
Затова поднасям инфото ,,попресято,, 35 35
Казах ли ви аз, че ще ни поднася на час по лъжичка, тъй тъй ще си признаеш ти hahaha hahaha.

# 141
  • Мнения: 1 296
 smile3534
Ако ми се обади, обещавам да ви кажа Joy

# 142
  • Мнения: 4 003
Ти Fortune, не питаш мен, нали? Щото аз казах, че приказвам теоретично само. Теоретично. Flutter

Не, не теб... питам си дали теорията не се е превърнала в практика.Whistling

Ммм, не. Теоретична си остана. Време по-късно си мисля, че трябваше да се изконсумира тая работа. Когато продължително време наблюдаваш някой да се блещи зад очилцата си... някак естествено в един момент започваш да се питаш как ли иглежда... само по очила. Blush

# 143
  • Мнения: 1 288
Ах, тая пуста женска интуиция напоследък хич не ме подвежда, чудя се само дали е за добро. Twisted Evil
Царина, така, чисто хипотетично-теоретично - би ли отишла по-далеч, ако не беше омъжена?

# 144
  • Мнения: 755
Ах, тая пуста женска интуиция напоследък хич не ме подвежда, чудя се само дали е за добро. Twisted Evil
Царина, така, чисто хипотетично-теоретично - би ли отишла по-далеч, ако не беше омъжена?

ммм би, би...  Laughing, що пък да не би. Grinning

# 145
  • Мнения: 1 296
Ах, тая пуста женска интуиция напоследък хич не ме подвежда, чудя се само дали е за добро. Twisted Evil
Царина, така, чисто хипотетично-теоретично - би ли отишла по-далеч, ако не беше омъжена?
ммм би, би...  Laughing, що пък да не би. Grinning
Ами...ако не бях омъжена, може би бих загърбила някои принципи...

# 146
  • Мнения: 7 947
Е, какви принципи чи имала, ако си сама, като те присърби - нали трябва да се почешеш все пак  Joy

# 147
  • Мнения: 1 296
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green, viliko.
Абе, женен или неженен, човек трябва да си има принципи.
Въпроса е, че понякога те остават някъде дълбоко в съзнанието ти и като че ли нарочно не се сещаш за тях.

# 148
  • Мнения: 7 947
Не, истината е, че сърцето е онази част от нас, дето не можем да контролираме. Сексуалното желание все можеш да притъпиш или да изкараш в друга насока, ама има ли чувства, всичко отива на майната си. Ако пък и тях притъпиш - страдаш.
Та ако си сама, ако колега ти покаже, предложи нещо си - ако ти имаш влечение - няма нищо лошо да се отдадеш. Твоята кауза в момента е обаче кофти, щото тука седмици го мислиш тоя, хем знаеш, че не би, хем си слагаш стопери, че не трябва...ама пак го мислиш!

# 149
  • Мнения: 1 296
Ооо, Вили, аз отдавна не мисля какво ми е казано и по какъв повод ми е казано.
Между другото, миналата седмица доста от вас бяхте достатъчно ясни в мненията си.
Който има поне малко ум в главата си, ще вникне и ще обмисли казаното от вас.
Който няма, ще продължи да мисли и да лети в облаците Laughing
Само че аз няма да съм от тях.
Човек или трябва да продължи нещо или трябва да спре навреме.

Общи условия

Активация на акаунт