Отговори
# 120
  • Мнения: X
Краси, честно, харесвам твоите постове, ама с този ме разсмя Laughing
Добро начало на деня.....всъщност!    Grinning
Сега,как е в действителност,само ти знаеш.
От описаното от теб,аз такива изводи си правя....    Simple Smile

# 121
  • Мнения: 904
Влизам аз с идеята че има развитие и че страхливеца вече не го е страх толкова и е преминал в настъпление пък вие пак едно и също дъвчете Crossing Arms.
Цари, я разкрий новините Whistling.

# 122
  • Мнения: 1 296
Е, то няма и кой знае какво да се напише, защото всъщност връзка няма. Консумиране на връзката пък хептен Joy
Спестявам част от разговора, защото е наистина личен.
Не ми се звъни по телефона с настойчиви молби за срещи, нито пък с някакви обяснения.
Което аз уважавам като начин на отношение и поведение.
И всъщност, както каза Вили, то наистина от няколко поста не може да се разбере действителната истина, но ако имаше настойчиви обаждания от негова страна, бих се чувствала притискана по някакъв начин. Или наистина като някаква цел за някого.

# 123
  • Мнения: 1 296
...Цари, я разкрий новините Whistling.
Новините....да, наложи се да се видим още един път /служебно и непланирано/.
И двамата стояхме на разстояние един от друг. То всъщност и повечето ни внимание беше насочено към това, което трябваше да се свърши за деня.
Каквото е казано и изговорено, казано е.
Но..поне разбрах, че моят аромат за него е с мирис на портокал Grinning

# 124
  • Мнения: 755
Ти Fortune, не питаш мен, нали? Щото аз казах, че приказвам теоретично само. Теоретично. Flutter

Не, не теб... питам си дали теорията не се е превърнала в практика.Whistling

# 125
  • Мнения: 755
...Цари, я разкрий новините Whistling.
Новините....да, наложи се да се видим още един път /служебно и непланирано/.
И двамата стояхме на разстояние един от друг. То всъщност и повечето ни внимание беше насочено към това, което трябваше да се свърши за деня.
Каквото е казано и изговорено, казано е.
Но..поне разбрах, че моят аромат за него е с мирис на портокал Grinning

Ахаааа портокал значи.. Laughing Имаме новина... Joy

# 126
  • Мнения: 904
"Но..поне разбрах, че моят аромат за него е с мирис на портокал Very Happy"
Това не го разбрах  newsm78, той ли ти миришеше на портокал, ако е така, ах ти палавницо такава Twisted Evilне си стояла далече, само така ни гъбаркаш, иначе коледен аромат, и е чистоплътен значи.

# 127
  • Мнения: 1 296
Не бе, моят парфюм имал мирис на портокал Laughing.
Че кой парфюм не се усеща, когато си в една стая с някого?

# 128
  • Мнения: 904
Е тя ще да е била много малка тая стаичка, или ти по повод срещата ви си се по оляла с парфюма hahaha,признай си Wink.

# 129
  • Мнения: 7 947
Е тя ще да е била много малка тая стаичка, или ти по повод срещата ви си се по оляла с парфюма hahaha,признай си Wink.


 Joy Joy Joy

# 130
  • Мнения: 1 296
 
Е тя ще да е била много малка тая стаичка, ...
Уханието е доловено при съвместната работа Joy  Joy
Да не очакваш да стоим със скафандри hahaha Joy Joy

# 131
  • Мнения: 7 947
Знаеш ли обаче, той фино те ухажва, а ти също толкова фино - се усмихваш и ти е приятно  Wink
Признай си, флиртът те зарежда  Twisted Evil

# 132
  • Мнения: 904
И по време на съвместната работа, значи пак е имало откровения, ма ти сега на час по лъжичка ще ни сервираш а Sunglasses, така ли ще ни мъчиш newsm78

# 133
  • Мнения: 1 296
Знаеш ли обаче, той фино те ухажва, а ти също толкова фино - се усмихваш и ти е приятно  Wink
Признай си, флиртът те зарежда  Twisted Evil
Мдааааа Rolling Eyes
Нещо такова Rolling Eyes Rolling Eyes

И по време на съвместната работа, значи пак е имало откровения, ма ти сега на час по лъжичка ще ни сервираш а Sunglasses, така ли ще ни мъчиш newsm78
Еее, ти пък, няколко казани финални изречения, за откровения ли ги имаш Laughing?

# 134
  • Мнения: 7 947
В което няма нищо лошо  Peace
Всяка жена иска да бъде харесвана, това носи едно такова вътрешно удовлетворение. Подчертавам всяка. Нищо, че има такива, дето са си самодостатъчни, те също ще се усмихнат на комплимента и вниманието, колкото и да го крият после.

Общи условия

Активация на акаунт