Августинчета 2006 - тема 7

  • 58 140
  • 369
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 600
Поздрави на всичките ни рожденици! Да са ни живи и здрави!

Готови ли сте за училище?
Тони вече има раница като подарък за рождения ден, купих малко тетрадки, блокчета, скицници, фулмастери.
Някой да има примерен списък какво и по колко трябва да взема? Че се сещам за отделни неща, а ако имам списък ще ми е по-лесно за пазаруване наведнъж.
Трябва да купувам и дрехи, а това е мъка. Ще го изтормозя един ден с пазаруване на дрехи и обувки, но предпочитам да меря преди да купя нещо.

# 331
  • София
  • Мнения: 12 554
Точно ме хващаш разкисната и в някакъв нетипичен за мен ужас.
Бях на родителска среща и се чувствам като пълен идиот.
Списък ще ти напиша, само да го намеря къде е, че аз пазарувах още през юни.

# 332
  • София
  • Мнения: 4 035
Точно ме хващаш разкисната и в някакъв нетипичен за мен ужас.
Бях на родителска среща и се чувствам като пълен идиот.
Списък ще ти напиша, само да го намеря къде е, че аз пазарувах още през юни.
Защо, какво стана?

# 333
  • София
  • Мнения: 12 554
Нищо фатално не е станало. Просто се чувствам оплетена като патка в кълчища. Кое, как, кога, защо.
Отделно, че емоцията ми идва в повече. Не ми се струва толкова далеч, когато аз съм седяла на тези чинове, а реално са минали 18 години. Сега синът ми ще седи на тях.
Разкисвам се на стари години.

# 334
  • София
  • Мнения: 4 035
Нищо фатално не е станало. Просто се чувствам оплетена като патка в кълчища. Кое, как, кога, защо.
Отделно, че емоцията ми идва в повече. Не ми се струва толкова далеч, когато аз съм седяла на тези чинове, а реално са минали 18 години. Сега синът ми ще седи на тях.
Разкисвам се на стари години.
Хи хи, на тези ваще аз седях преди 16 Mr. Green

# 335
  • Мнения: 743
Kaili, сигурно вече си напазарувала, ама го пускам за всеки случай  http://bglog.net/nachobrazovanie/39575
в този блог може да намерите различни упражнения по отделните предмети,  входни и изходни равнища, тестове и т.н. Има интересни неща  Peace

# 336
  • Мнения: 1 600
Kaili, сигурно вече си напазарувала, ама го пускам за всеки случай  http://bglog.net/nachobrazovanie/39575
в този блог може да намерите различни упражнения по отделните предмети,  входни и изходни равнища, тестове и т.н. Има интересни неща  Peace

Благодаря! Hug

# 337
  • София
  • Мнения: 2 265
Аз също се притеснявам, но аз съм в еуфория. Госпожата ни е много красива жена, обичаща работата си, стаята ни е чиста и красива, тоалетните са ремонтирани! Бяхме първолаци преди 9 години...., сега пак Peace

Аз пъх за последно бях на чина преди29 години Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 338
  • Мнения: 1 600
Пожелавам на всички първокласници успешен старт в училище и много весели емоции! Hug  bouquet Hug

п.п. Аз май съм по нервна от Тони. Раницата е готово, букета за госпожата също. Време е за лягане.

# 339
  • София
  • Мнения: 2 265


Да са ни живи, здрави и щастливи!!!!

# 340
  • Мнения: 575
 Shocked Shocked Shocked Още ли имаме тема тук?!

# 341
  • София
  • Мнения: 12 554

Е що да нямаме  Mr. Green

# 342
  • София
  • Мнения: 4 035
Че какво ние Simple Smile Да не сме недъгави нещо Joy

# 343
  • София
  • Мнения: 12 554
Я бързо на спявка, как са децата в училище  Mr. Green

# 344
  • София
  • Мнения: 4 035
Я бързо на спявка, как са децата в училище  Mr. Green
В училище супер, ама ако ще ме питате за вкъщи - ще мълча като комунист на разпит! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт