Петъчна: Сексуални гафове

  • 91 671
  • 551
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 194
Нещо като Муньовците, но между чаршафите.
Един гаф от моето близко минало е прекрасен мъж с вехто, много вехто бельо. Не приех, че е денят, в който се пере и се отказах.
newsm25 Темата за муньовците беше смешна, твоята, ако може да се каже история е всякаква, но не и смешна. Хайде разкажи, като видя бельото какво си помисли, как му каза, че се отказваш, ти гола ли беше...? Нестига, че не ти върви темата, ами и най сухата история разказа, пък и физиономии правиш, вулгарно било, пък такова било, пък за други хора да не пишем... Laughing

# 16
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Преди много време бях за вечерта при едно бивше гадже, но той беше забравил да спомене факта че родителите му са на гости #2gunfire и след като приключи всичко аз си излизам най-спокойно от банята, притичкавайки да си взема хавлия и баща му ме видя в пълната ми прелест.  Embarassed

# 17
  • Мнения: X
Почти всичко от описаното ми се е случвало без мръсното бельо.
Но най-много се ядосха, когато излезнах от банята и прицът беше непробудно заспал. Голяма драма беше. Като се има предвид, че доста се хвалеше със сексуални подвизи. След това го спуках от бъзици, но не ми се описва в какво настроение бях, докато започна да гледам на случая с чувство за хумор.

# 18
  • Мнения: 2 161
Шанел, пий магнезий  Simple Smile
Защо магнезий? Аз не съм дебела.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 217
Случай на моя позната: среща, хотел, прелюдия...всичко ток...Обаче левентът надарен сериозно. В полумракът не се вижда кой знае колко и мойта дружка се нагласва с гръб към него, страстта е в кулминацията... Мъжагата я нанизва рязко и....движението замира....
Усещане за теч по краката -палят лампата -кръв....
Беж в Шейново, хъката-мъката, лекарите се споглеждат и се усмихват и накрая една невъздържана сестра пита - бурен секс, а? Приятелката ми: ми-и--и, нещо такова....
Сестрата, докато зашиват разпорената катеричка: Запознай ме с този звяр!!!!
Залата избухва в смях, лекарите се кикотят, сестрата с хищно-замечтан поглед само мърка....
Приятелката ми с пламнала главица от неудобство тъпо се опитва да се ухили...Освен сестрата в залата са само мъже лекари.... Mr. Green
От тогава пича си има прякор....

# 20
  • Мнения: 3 447
Шанел, пий магнезий  Simple Smile
Защо магнезий? Аз не съм дебела.
Еее! Против спазми и схващания.

# 21
  • Мнения: 25 618

Използване на загряващ лубрикант Дюрекс..имат един модел...та вместо две три капки..реши дамата да се престарае как си требе..ефекта беше възпламеняващ в моя полза  Mr. Green..съответно желанието ми се изпари за следващият половин един час!!!  Laughing


Извинявай, но силно се съмнявам, че това е гаф. Според мен е грижливо планиран ефект, да не кажа отмъщение. Защо - ти ще кажеш.  Mr. Green
И това със зъбите е стар номер за разкарване на напористи мераклии...  Whistling

# 22
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Случвало ми се е след тежък купон да се опитваме да правим секс с половинката и той да заспи  Laughing

Точно същото ми се е случвало, и то когато бяхме съвсем пресни гаджета. И до сега го бъзикам за това.  Laughing

# 23
  • Мнения: 10 547
Имам само един голям гаф- не предвидих, че бащата си струва повече от сина.

# 24
  • Мнения: 22 036
Имаше една темичка за "филмите, не са това, което изглеждат" или нещо подобно.
там имаше доста интересни моменти.
Аз лично бих препоръчала използването на сметана да бъде приложено само при липса на домашен любимец  Embarassed.
Обикновено се включва в най-непредвидимия момент.

# 25
  • Мнения: 234

От тогава пича си има прякор....

Който е?  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 2 623

Най-вероятно "Звяра"  Mr. Green
А един приятел Му казва "Мечкоубиеца"  Joy

Аз имам един гаф, но не е за споделяне ...  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 1 762
И аз имам много гафове, на един държи класацията. Дълго време погледи, усмивки, свалки......... накрая се гаджосахме и цяла седмица излизаме, хванати за ръчичка, целувки. Идва великият ден. Ще пренущуваме у тях, за да се събудим доволни и щастливи. Лягаме си, пак целувки, галене........... а бе върхът. Да, ама нищо повече. Аз нападам- той се дърпа. Викам си: брех, мама му, нещо не е наред. Накрая си го попитах какво става и аз ли съм причината. Отговора беше:
- Не си ти. Имам трипер  Shocked
Поне ме предупреди човека  Peace

Сега ми е смешно, но на къръщинята ми  hahaha

# 28
  • Мнения: 43
Моят мъж веднъж ме обезчувстви на онова място точно когато искахме да се гушкаме и просто вече нямаше смисъл. Малко преди това си беше мазал навехнатия крак с един гел с ментол и ибупрофен (няма да споменавам име, за да не става реклама, ама е много ефикасен). И след като си беше измил ръцете със сапун - пак успя да омаже положението...  Embarassed

# 29
  • Мнения: X
Студентско гадже, гостувам му. Непосредствено преди да започне основната част, отмятам страстно глава нагоре и виждам на лавицата на нивото на очите ми .... снимката на бившата му приятелка, гледа ме едно такова кротко, кротко и аха да ми проговори.  Whistling  
Останахме си само с аперитива.

Общи условия

Активация на акаунт