ОКТОМВРИйската дружина, ново бебе ще си има!

  • 28 635
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • София
  • Мнения: 483
miriams28, страхотни са ти коледните сладки, както винаги! Твърди или мекички станаха?

Марвиии, голям сладур си! Пак се изкефих много на поста ти! Мама като приключи у вас, прати я у нас, че съм го закъсала много. То май график ще трябва, че ще има много желаещи, а и някаква тарифа за заплащане на добрата жена  newsm78
Нали и аз съм свекърва, споделям твоя съвет към Краси и то с най-мили и нежни чувства  Hug И аз следя да не изстиват и да не прегряват краченца и носле.

Титка, честит рожден ден! Много празници има у вас...



Не съм, да пазиш  малкото човече! Влаченето е за мъжете  Hug Честит нов дом! Желая ви много любов и уют там!

Диданка, според моя доктор АГ 1 година след кърмене може да ходиш на мамолог. Аз исках през лятото, но каза че резултатът няма да е ясен и че още е рано. Докато кърмиш си защитена, доколкото знам, но не съм сигурна.

Снощи с Ева украсихме и направихме елхата, малко трудничко с нея, но се справихме  smile3521 И ми е едно празничнооооо, нямам търпение да порасне малко, за да разбира и да посрещнем добрия старец у дома.

# 692
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622


Ахххх ,miriam, мммм ... И аз ако може да се присъединя към инструкциите за сладките  Flutter Иска ми се да опитам.. Thinking
БебО,супер! Ние сме ги пратили в един и същи ден,но се оказва,че наш'те пощи по-мързеливи от вашите  ooooh!
Не съм, честит ви нов дом! Да го изпълните с детски смях,готини моменти и много любов! И....моля,по внимателно с крехката госпожица  Mr. Green Heart Eyes
Титка, ЧРД. с най-добри пожелания за здраве,късмет и семейно щастие!
Nad,браво и вие сте отличници в подредбата!  Peace

# 693
  • София
  • Мнения: 546
Титка - честит рожден ден и тук! Да си жива и здрава, много обичана и слушана! Ох, ще не съм по - наблизо та да си хапна от тирамисуто ти. МНого вкусно изглежда, ммм...

 Аз да кажа вместо Не съм - тя и преди писа, че адреса който е дала е на новото им жилище. Даже беше помолила да се поизчака с пращането на картичките до нея, за да не се "Загубят" преди да са се настанили.

 Аз в понеделник получих картичка от Позитив. Днес, ако не ми мине котка път ще ида до пощата за марки и ще пусна част от моите.

 АЗ пък да се похваля - вчера за пръв път пълних шаран и стана ммммммммммм, много хубав. ДАже и Гоги си хапна с кеф.

 Оставям Ви, че ще меся теста за сладки. В събота тук в читалището имаме събиране на Дамския клуб, и ще има нещо като кулинарна изложба. Моите няма да са за гледане, но поне ще стават за ядене де...

 
 
 

# 694
  • У дома
  • Мнения: 59
Бандитке, честит рожден ден! Да си много щастлива, обичана мама и съпруга! А тирамисуто изглежда прекрасно.

Мириамс, страхотни сладки  Hug

И аз съм за четата на нЕкой войвода   Mr. Green. Ама трябва да намеря време да отида на козметик, че не мога сама да ги правя тия вежди  Embarassed

Днес ще правя содена питка да потичам малко до съседите, че да тръгне вече по-смело юначето. Дано да започне да върви по-уверено до кръщенето, че да направим и прощъпулника тогава, ще е голяма емоция.

Моите картички са пратени всичките, ако някой не е получил да свирка  Whistling

Не съм, честито ви пренасяне, само хубави моменти на щастие в него  Hug И аз да кажа като една бъдеща мърмореща свекърва: Фнимавай с момата  Mr. Green

Наде, браво, кога успя и да наредиш.

Аз по цял ден прибирам разхвърляни играчки, че иначе няма къде да се стъпи, а и нали трябва да се занимава с нещо - след мен пак разхвърля и се заравя в тях, че и аз да имам малко мира.

# 695
  • Мнения: 433
Наде  Mr. Green той моя мъж е натуралист  Sunglasses а и без цайси нищо не вижда... всъщност, много обичам да ходя на фризьор и козметик, но откакто се омъжих ме подстигва, къдри и т.н. свекърва ми. а на козметик се надявам да ида другата седмица...

Бандит, бъди жива и здрава   bouquet весел празник!!!

# 696
  • Мнения: 9
Здравейте Hug!
Мирче, това твойто Еве не ти дави и минутка!Явно е някякъв етап и ще отмине.Иви спинка 2 пъти денем по 1.30, та успявам да сготвя и изчистя у дома, но нощем хич не е от поспаливите ,много се буди... иначе денем ,когато се е наспала си играе ,но трябва да съм наоколо, да ме вижда Simple Smile, иначе като е крива, ми се залепя за краката и нищо не мога да пипна.
Несъм, Честит ви нов дом, много щастие, разбирателсво и любов в него!!! Hug
Аз коледни сладки незнам какви да правя, всичко което направя си го ям аз:), че мойто голямото , искам,искам... и после нищо не яде..., а моите задни части  Grinning определено нямат нужда от сладичко  Laughing Дайте някоя рецепта за мекички сладки без канела и много мирзми, да стават и за малки човечета Simple Smile, та и Иви усети от Коледните угощения .
Титка, ЧРД!Много здраве,любов и положителни емоции!  bouquet

# 697
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте!   bouquet

Титке, ЧРД! Мнооого, мноого щастие, здраве и сбъднати желания!  Hug

Мерси, момичета за пожеланията за новата ни къща -да вече сме си на наша собствена земя!  Grinning Все още не всичко е готово, но важното е, че се чувстваме добре!
За картичките, както е пояснила Иринополис съм дала новият ни адрес, единственият проблем би бил пощальонът ако нещо сгафи, иначе ние сме си тук!  Peace Аз пък още не съм пуснала картичките, готови са, но трябва да отида до пощата за марки, а сега ми е малка лудница, та най-много да позакъснеят нашите.  Crazy

Ей, четничкитеее, внимавайте с окосмяването, да не заприличате на мечки! Ограничете се само с рунтави вежди и мустаци! Mr. Green
 По тоя повод ей ви предложение за заглавие на новата тема: Октомврийски мами с рунтави мустаци, месят коледни погачи!, а може и: Октомврийска мама рунтави вежди развява, а Октомврийче елхата украсява!  Mr. Green hahaha

Оххх и за сладки ми говорите, моля който прави и праща картички - имате ми адреса, сещайте се ... Mr. Green Ма съм скромна, а? Аз не знам ще сколасам ли тази година и за сладки, меденки и тн.

Уф, стига съм ви досаждала с глупостите си, нещо голяма лигня ме тресе - то се вижда де!  Crazy

# 698
  • Мнения: 66
Здравейте мамчета
отдавна не съм ви писала, то и не ми остава време, използвах хубавото време за разходки с бебо, че вече застудя и не се знае до кога ще е така все пак е зима.  Grinning
Честит рожден ден на Танчето да ни е жива и здрава и все така щастлива и усмихната мама на малката сладка Марти  Hug Весел празник!
Ние още сме на фаза пълзене и правим по 2-3 крачки най - много.  Май сме от малкото мързеланковци. Иначе ходи като се подпира за стената или леглото, но се катери навсякъде - качва се и слиза от къде ли не. Нямам и минутка спокойствие освен когато спи. Тогава пък гледам да свърша нещо в къщи. Ама какво съм ви се обяснявала всички вие знаете много добре как е . Надявам се всички мами и и бебоци са добре и се подготвят за предстоящите празници. Украсихте ли в къщи?
Аз мисля тия дни да украсявам, ама се чудя къде да сложа елхата че да не и се случи случка  Grinning

# 699
  • Мнения: 65
Наде  Mr. Green той моя мъж е натуралист  Sunglasses а и без цайси нищо не вижда... всъщност, много обичам да ходя на фризьор и козметик, но откакто се омъжих ме подстигва, къдри и т.н. свекърва ми. а на козметик се надявам да ида другата седмица...


 Joy Joy hahaha Ааааааааа,без да съм те чула да се оплакваш тогава Simple Smile  hahaha Ама само да питам,той без цайси не вижда,ама с друго не усеща ли  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 790
уф, Надьо.... ooooh!

НеСъм, заглавията са ти ужасни!  ooooh! и  на теб...

Днес темата е няква анти  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 599
Днес темата е на вълна мустаци, рунтави вежди и други работи  Mr. Green ха ха ха

Да се оплача и тук Sad днес Пецата много е плакъл пак, но аз подозирам сестрата, едната имам чувството че по няма подход от другата, може и да са мои мисли, но ще наблюдавам като го оставям при едната и при другата как са нещата.....много ревял, много ревял......малък бил, писна ми от това малък бил ааааааааа, звънна ми на малко до втория час, защот съм го била оставила за 2 часа....патка, имам чувството че не им се занимава  #2gunfire #Cussing out #2gunfire
И това което най-много ме вбеси е че когато си го обличах да си тръгваме, излезе на два - три пъти от стаята и се възмщава.......ооохххх каква тиина настана, лелеееее да знаете сега колко е тихо като не плачел Петьо......е тая какво заслужава сега, каже те ми  #Crazy тя к'во иска, да й е тихо като в библиотека ли....патка......много съ #Crazy ядосана, да ме прощавате за негативния пост  Mr. Green ама да отклоня темата от брадясали и космясали мами  Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 62
titka.banditka честит рожден ден! С "одъртяването" да ставаш все по-хубава и примамлива като тирамисуто !  bouquet
Didanka весело е във вашето натуралистично семейство  hahaha То и аз се връщам усилено към природата. Скоро ще заприличам сигурно на Маншон от оназ книга "Маншон, Полуобувка и Мъхеста брада"  Joy
Не съм заглавията са подходящи, ама да не стресираме някой неподготвен  hahaha
За разболяването мисля, че до голяма степен си зависи от детето - някои просто си имат по-слаб имунитет от други, а от вирусите колкото и да ги обличаме няма как да ги предпазим от нещо дето се предава по въздушно-капков път. Трябва все пак да вземаме мерки - да ги обличаме достатъчно и да засилваме имунитета с нещо - дали храни или лекарства /според вижданията/ , но гаранция никаква няма - все пак са си малки и с неукрепнал организъм  Naughty
А за яслата днес като вземах кухнята, което е до яслата, отвътре излезе една леличка и каза: "Няма несвикнали деца, има несвикнали родители!" Та малко се позамислих, защото като чета тук май ще се окаже вярно, че  се притесняваме много за това тръгване на ясла, пък дечицата после бързичко свикват. Е, сигурно си зависи и от яслата. Vessi дано са временни проблемите и скоро Пецата се почувства по-добре в яслата  Praynig
Хайде, че много се отплеснах, ама свеки ни е на гости и започвам да изпадам в дълбоки размисли, които предшестват или тежка депресия или тежко престъпление  newsm66 bash
Бързо оздравяване на болните!

# 703
  • София
  • Мнения: 167
И аз съм за четата на нЕкой войвода   Mr. Green.

Абе, момичета, не се излагайте! За колко време ги оправяте тия вежди?  newsm78 На мен ми отнема не повече от 10 мин. Още повече, ако го правите редовно си е по минутка - щип - тук, щип - там и готово. В крайна сметка не растат за едно денонощие  Wink

Аз се чувствам супер като си открадна 30 мин. само разкрасителни процедури. И мога да кажа, че малкия хич не ми пречи. Последно даже ми прави компания и разглежда къде какво има по чекмеджетата в банята.  Laughing


Колкото до настиването, чорапите, пантофите и пуловерите - за мен си има връзка между студените крака и течащия нос, но преди всичко става въпрос за навик и лично усещане (на детето). У дома е относително топло цяла зима - около 20-22 градуса. Аз и децата си ходим сравнително голи и боси. Ида от скоро е почнала да си казва когато й е студено и сама се дооблича и дообува. Дребния гледам да е с чорапи, а понякога и с терлички, но пък нагоре е по къси панталонки и фанелка с къс ръкав. Навън обаче ги обличам по-сериозно.
Мое мнение е, че когато човек настине ми пада имунитета и тогава е по-податлив на вирусни заболявания. Не случайно, когато пием студена вода, ни се зачервява гърлото. Това не е вирусно, но ако в същия момент попаднем в неблагоприятна вирусна среда, е много по-вероятно да лепнем някой бацил, или по-точно е по-вероятно организмът ни да не успее да се пребори с нахалника още на входната врата, да влезе навътре и от там вече си е въпрос на организъм до къде ще се стигне.  Peace

# 704
  • Мнения: 486
Привет!
Честит празник от вчера!
Сега ме хвана яд ,че не послушах каката да сложим по нещо в малките пликове  Crazy ,ама не измислих какво.
На всички съм изпратила ,затова че казвайте ,ако не получите.Само на Флъфи,Мила и Беболе пуснах днес.На Олето не знаех ,че после се  е включила .Но на мен си пропуснала да пратиш адрес ,та Мила ми го написа .

Ние финализираме едната баня и ми е много хубава....ремонта върви добре !
Позитив ,поличих днес картичката!Мерси,мила!

Общи условия

Активация на акаунт