ОКТОМВРИйската дружина, ново бебе ще си има!

  • 28 634
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 129
Честит Рожден Танче и тук  Heart Eyes
Не съм , честит нов дом. Да е изпълненен с много любов и разбирателство.

Весиииии явно доста си ядосана, изяла си полвината букви , хехехе . То и аз бъркам, ама то щото нямам кирилските букви по клавиатурата, а пиша на БДС. Като те познавам представям какъв бяс се е вселил в тебе сега , чак така да се отплеснеш , да не ти си мярка никои и да те дразни. Днеска ако ходиш в залата ще поизразходиш енергия. Не им се ядосвай и на тях ще им омръзне скоро да плаче детето и ще осъзнаят , че и за тях е по-хубаво да го успокояват,  да им е тихо. Може би и като не го познават , незнаят как. То аз след месец ще ти се обаждам да ти ривЪ...
 Аз пък да Ви се оплача боря се с администрацията заради тези ваксини. Всички са настръхнали , наш Малчо има забавени и немога да го запиша на ясла, побъркали са се ей. От това отрицание на ваксините в майките  и институциите стават все по-агресивни и тоталитарни. Трябват хиляда планове , решения на лекари,  на РИОКОЗ.  Най -накрая се обадих на няколко клиента с по-връзкарски подход към системите и им казах, че или намират начин или оставам да си гледам детето вкъщи. Поразтичаха се и май ще се получат нещата. Ама то и на хората им писна от мен, май и те искат Митака да почне ясла, хахаха все питат с какво да помогнат , дарения са готови да правят  ... първо бременна забравана, после с детто все им се обяснявам, ходя на работа отвреме -навреме, немогат да ме уцелят. Вчера ми звъни единия и ми  обяснява , че съм много  разсеяна, а аз взех да му меля , че проблема ми  хич не са неговите неща и ако иска да се съсредоточа да ми помогне с ХЕЙ то . Днеска човека  звънна да каже, че Петъка си го е заделил да ходи той да се разправя  Hug.
 За спането и ние сме в кюпа с незаспиващо , будещо и ревящо бебе...Като Ви чета , че и Вие страдате малко ми се успокоява душичката. Laughing А мъжо си е пуснал телефона да му звъни с онази песничка от рекламата на  м- тел с елените  "дзън дзън, трябва ни сън.."
  За болната серия , ние с таткото сме болни, ей не спря тоя човек да ходи по любовници и да носи зарази вкъщи, ама детто засега удържа  фронта.
     За темете  ама може ли така да ги окосмите хахаха администраторите ще ни ги сменят заглавията , а  сума ти любопитни ще надничат да разберат кво толкова им е станало на октомврииските мами .
  

# 706
  • Мнения: 3 500
Октомврийски мами с рунтави мустаци, месят коледни погачи!, а може и: Октомврийска мама рунтави вежди развява, а Октомврийче елхата украсява!  Mr. Green hahaha
Уникални! Аз съм ЗА! hahaha hahaha hahaha

# 707
  • София
  • Мнения: 25
 Joy hahaha ох-ох-ох, диданка, не съм, мама-ам, заболя ме коремът от смях с вашите постове  Joy hahaha Hug

# 708
  • Мнения: 599
Анииии, зарежи ги тия букви, нали ме разбрахте, а и да не сте, вкарай малко въображение де, така се наревах в нас после, много се ядосах да знаеш  #Cussing out тръгнала тая ми ти патка да ми обяснява как така толкова малко съм го оставяла на ясла, ай сиктир тя ще ми казва какво да правя с детето си, аааааа, ама ще дойдете и вие на моето диридже и ще ме разберете тогава.....а аз ще ви успокоявам тогава, хе хе..... Hug

# 709
  • Мнения: 2 286
Здравейте!

Титка, честит рожден ден! Много здраве (да се оправяш бързо), щастие и късмет! Весел празник!

Ние сме си вкъщи Hug . Малкия се разходи набързо из стаите, умря си от радост като видя живтонката Heart Eyes (имаме гущер и малкия много й се радва Mr. Green ).

Марви, Арим
, попринцип сте прави. Дефакто, не съм съглана Laughing . Вирусната пневмония няма нищо общо с настинките. Освен това, имунитета му падна от зъбите, а не от дрехите (както обясних по-рано). Също така, краката на мъжа ми са постоянно студени, нито му е неприятно, нито е постоянно болен. И на последно място, малките боледуват не защото са им слаби организмите, а защото вирусите са навсякъде. Да не би големите да не боледуват? Thinking Някои повече, някои по -малко.  Hug Hug Peace
А и аз не съм маниачка на тема каляване, нито го къпя  със студена вода, нито е умрял от студ. Така е облечен, че да му е добре на детето. Когато е повечко облечен, тогава му е топло и определено не му е комфортно. Това, че на мен постоянно ми е студено и съм все вледенена, не значи че трябва да си навливам детето.
Ама, свекърви, моля ви, осъзнайте се Laughing . То и аз ще съм някой ден, живот и здраве, свекърва, но бива ли да се тормозят младите снахи? Joy А мойта свеки сега една думичка не каза! А и като е в чуждата къща много неща могат да се кажат...

Зарат
, права си за източването на ЗК с фалшиви диагнози, със сигурност има много такива случаи, но определено много от децата са си доста болни. На мен пък друго ми се случи. Като ни приемаха, ни казаха, че ни има вписани, че сме били в 62-ри кабинет на 19.07, а ние не сме ходили.Така и не пожела сестрата да ни каже какъв е тоя 62-ри кабинет, каза само "сигурно е станала грешка" ooooh!

Весе, няма да се ядосваш, остави ги да си приказват! Ако наистина едната няма подход към Пецата, обясни й спокойно какво действа при твоето дете и дано да подейства Hug

Пашик, дано скоро свършите ремонтите и всичко да е както го искаш! Hug

# 710
  • Мнения: 205
хейли, добре сте се завърнали, повече никакви болници!

не съм, честит ви нов дом! много щастливи мигове!

титка, честит рожден ден! много здраве, късмет и любов!

прочетох оттук-оттам, че ни нямаше известно време, а малкия от днес си е вкъщи за 10 дни, че свекитата са малко на почивка.

мамам-ам, беше писала нещо за страх от кучетата. колежката в офиса си е купила някакво устройство, което носи в дамската си чанта, което гони кучета и котки като побъркано като го насочиш към тях и натиснеш копчето. действа на принципа на ултразвук, който само те чуват. искаш ли да питам за какво става дума и колко струва?

за вежди винаги намирам време. много ги мразя и ги унищожавам овреме.  Mr. Green татито винаги ме кара да правя неща, които искам и той се заема с малкия в тези моменти (е и през доста от времето също).  Mr. Green

за отбиването и аз смятам скоро време да го правя, че малкия вече само вечер на заспиване суче и на разсъмване, ако се наложи. но онзи ден спаха с татито и не е търсил да суче през нощта. само 1 път му дал биба и на сутринта към 7 му дал малко айрян и малкия откара да спи до 9 без 15. а аз като дежуря, имаме поне 2 събуждания с гушкане и дундуркане. та може би тези дни ще ги оставя да спят двамата за 2-3 вечери та да махнем и ранно-сутрешното кърмене, та да остане само вечерното. ние бяхме оставили малкия на баба му и дядо му за 2 нощувки и е нямало никакъв проблем с адаптето, не е търсил да цока. но усети ли, че аз го гушкам, задължително ми вдуга блузата да търси. като е бабина ясла по цял ден, хич не се сеща да търси да цока. иначе гърдите ми нямат проблем, сами се нагласят и няма никакъв дискомфорт засега.

за самостоятелните занимания, ох аз си вкарах май голям автогол. нали все пише колко трябва да им се говори на децата, да им се обръща внимания, до не знам си коя годинка колко думи трябвало да са чули, та все му дъднех нещо на това дете, все го занимавах с нещо и сега как искам да се занимава само като то е свикнало да му се обръща внимание? имам приятелки дето си свикнаха децата да играят сами и да си стоят самостоятелно, та те нямат същия проблем.

за спането, ние спим 1-2 пъти на ден и през нощта имаме минимум 2 гушкания. в количка въобще не спи и на мен ми се ще да можеше да спи в количката.

и аз минавам през хрема и болно гърло. за хремата най-добре ми подействаха тампоните с ракия в носа, а за гърлото тонзилотрен.

ох, бяхме на едно изложение за хранителни консумативи във франция и тенденцията за всичко е да се произвеждат заместители - мляко, какао, захар... след години не знам каква храна ще ядем, сигурно на кубчета от тубички...  ooooh!

# 711
  • Мнения: 9
лелеее, с тези рунтави вежди, дето обсъждате Joy, тичам и аз да се погледна по-старатело на увеличиеното огледалце в банята, докато Иви още спи  Laughing

# 712
  • Мнения: 99
Здравейте мамита, от няколко дни започвам да пиша, отивам на някъде и после... айде поста ми отишъл на кино.
Много ме развеселихте с тези брадати и мустакати заглавия, смах се от сърце  Joy
За щастие напоследък Вики си играе самичка, ходи си напред назад и успявам да посвърша това онова, примерно да си оскубя веждите  Laughing
Дори тези дни ходих на фризьор, на козметик, кеффффф, щото нещо се бях спекла и изнервила от това стоене в къщи и домакинстване  hang wash 1ironing newsm28
Весе, ха така излей си гнева, тегли и още една майна да ти олекне.
За обличането и аз гледам да са и топли крачетата основно, ръцете и нослето понякога са хладнички, но не сме имали проблеми.
Хайде лека вечер на всички болничките да оздрвяват, неспящите дано да спинкат   bouquet

# 713
  • Мнения: 65

Didanka весело е във вашето натуралистично семейство  hahaha То и аз се връщам усилено към природата. Скоро ще заприличам сигурно на Маншон от оназ книга "Маншон, Полуобувка и Мъхеста брада"  Joy


Аааааааа,не  Naughty Докато не заприличаш на Мъхеста брада,не важи  Mr. Green


Танче,честит рожден ден!Да си все така усмихната и позитивна Simple Smile Желая ти здраве,късмет и само хубави емоции!

Краси,добре завърнали се  Hug  bouquet

# 714
  • Сливен
  • Мнения: 140
честит рожден ден на титка,много любов,щастие и изпълнени мечти   bouquet  bouquet


Мириамс исках да те попитам,понеже и аз ще правя коледни сладки,би ли ми казаха рецепта и как правиш отгоре декорацията?
веднага ви пускам рецептата ,защото станаха страшно ароматни и вкусни и ще се прави още една доза,че не успях да овардя -половината се унищожиха ,по оригиналната рецепта са потопени в шоколад от едната си страна,декорацията която им направих е с роял айсинг -белтък,лимонов сок и пудра захар ,нещо подобно на целувчена смес ето тук е рецептата и много хитрини


рецепта за ароматни коледни сладки
не съм уби ме със заглавията за темата  Joy hahaha
илка моите вежди ми костват около 2 часа нерви а трябва да е през деня ,че вечер не виждам много,сега се глася да отида да ми ги махнат,ама да видя как ще се организираме с татито,което е задача с повишена трудност
красе браво,че сте си у дома,как е мони
весе   Hug
хайде сложих ви чаршафа.отивам да приготвям вечерята
аа забравих да каже,че днес ни  сложиха ваксина ама няма такава съпротива,щеше да ми скочи от краката,докторката му дава да пипне слушалките а той ги цапардоса  ooooh!

# 715
  • Мнения: 433
Октомврийски мами с рунтави мустаци, месят коледни погачи!, а може и: Октомврийска мама рунтави вежди развява, а Октомврийче елхата украсява!  Mr. Green hahaha
Уникални! Аз съм ЗА! hahaha hahaha hahaha
Чудни!! И аз, разбира се, съм ЗА!  smile3501 (може рунтави мустаци да го сменим с наболи, по-реалистично ми е някак си)

Краси, добре завърнали се  Hug

Наде  newsm62  шъ мъ убиеш  Hug по въпроса ти - ми не знам, ще го питам  #Silly

# 716
  • Мнения: 184
Не съм, честит нов дом, да го изпълните с много радост и любов! Пази запетайчето обаче! Заглавията ти къртят просто! hahaha
Аз, благодарение на златния татко, успявам да си открадна малко време за веждоскубене. Преди да се омъжа редовно посещавах козметик, сега обаче не си спомням откога не съм била Crazy Иначе на фризьор успях да се отбия няколко пъти.
Титка, да си жива и здрава, весел празник днес и много щастие ти пожелавам!
Марви, студенината на крайниците няма нищо общо с настиването, но напълно разбирам гледната ти точка! Ти си като майка ми, която преди да разберем че съм брадикардична ме навличаше с по два чифта чорапи плюс вълнени терлици, защото нали ръцете и краката ми са вечно студени... Ама проверим ли после - ходилата ми - ледени! Така че споко - има и такива хора, хладни като вампири, с перманентно студени крайници, които се разболяват на 5 години веднъж. Иначе малкия ми се е метнал на татко си, топлокръвен.
И според мен боледуването в този период на малчовците ни се дължи повече на вируси наистина! Peace
Мириамс, хвърлям се на сладките, но първо ред е на меденките на Мила!
Блур, питала ли си приятелките си как се свикнали бебоците си да се занимават сами? newsm78. Оставяш го от малък самичък сред играчките му може би?... Питам, защото моя все по крачолите ми виси и рядко се заиграва сам... и все пак си мисля, че е много по-добре да свикна детето си да е занимавано, отколкото да стои самичко и да се чуди как да се занимава само. Peace

# 717
  • Мнения: 205
хи-хи, зарат, дай боже всекиму такива клиенти!

буболече, ами повече са ги оставяли сами да си се занимават и така свикват. и нашия е все занимаван и сега иска много внимание, ама може и период да е, все пак те с дни се менят, неща, които е правил преди сега не ги прави и обратното, та знам ли...

мириамс, сладките са страхотни. аз няма да се справя с такова нещо.

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 22:53 от Blurmoi

# 718
  • Сливен
  • Мнения: 140
Blurmoi и аз ги правя за първи път,не е толкова страшно а е доста забавно,включих и големия в приготвянето,не се справи много в изрязването и му дадох да оформя топчета  Flutter другата доза ще ги направя на топчета,ще издълбая отдолу и получените трохи ще смеся с нещо (още не съм решила с какво ) и ще напълня дупките,може и да слепя с мармалад ,забравих да кажа,че нямах счукан карамфил и го заместих с индийско орехче

# 719
  • Мнения: 206
Веси - няма смисъл да се ядосваш. Като не ти изнася си взимаш най-милото и ценното на света и си го гледаш вкъщи с много любов, както и си го създала. Хората не можеш да промениш, но себе си да!

Общи условия

Активация на акаунт