ТРЕТИ клас! - 2

  • 39 461
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 967
Честит празник на Дамян! Да е жив и здрав!
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

# 31
  • Мнения: 436
Благодаря ви Hug Много сте мили Hug

# 32
  • Мнения: 4 204
pisihrisi , ботушите са поръчвани он-лайн.Така че нямаше как да видя етикета и размера на стелката, ако евентуално го пише. Аз си знам, че Сами е малко под 3-ка /англ.номерация/ и взех този номер с идеята, че дори да са големи сега все пак зимата е дълга, а и той през април ходи на ски, тоест все ще му станат.
Да, ама този модел ме хвърли в джаза. Стелката е почти 27см., което отговаря сигурно на 38-40номер. Много са му големи.
Така, че ако някой ги иска да свирка. Ако ли не ще ги пусна в Продавалника.

# 33
  • Мнения: 1 159
Честит рожден ден на Дамян!Пожелавам му здраве,игри и лесни уроци!
Никитка,и моят син не ходи по състезания и олимпиади,но нищо не ми пречи да си пиша тук!Дъщеря ти не ходи на занималня,така ли?
Аз имам едни ботуши за 10 лева,които нито пропускат,нито се пързалят,така че ще направиш добра сделка с ботушките!
За обувки и маратонки сме доволни от Геокс,може би защото нямаме навика да поръчваме онлайн.Даже в неделя харесахме маратонки,но ще изчакаме до напролет.Не искаме да рискуваме,не се знае колко ще му порасне на Макс крака дотогава.Сега има сносни обувки,с които ще изкара.В Лидл бяха наистина много хубави  детските ботуши,но не можахме да купим.В Търново бързо свършват хубавите стоки,явно има много почитатели тази верига.

# 34
  • Мнения: 819
Desi_max, не ходи на занималня, ама то и нямаме в 3-ти кл.Като се замисля, май само в 1-ви имаше ( държавна, частни си има и сега)., но аз не съм я пускала, тъй като съм все още вкъщи с малката и не виждам смисъл.
Честит рожден ден на Дамян и от мен!    bouquet

# 35
  • Мнения: 436
Ето ме Wink, Благодаря ви за милите пожелания Hug
Рожденния ден приключи, героят еуморен и спи отдавна Mr. Green
"Партито" с приятелите мина добре, без инциденти Wink Забавляваха се децата - бой с балони, състезания с количка с дистанционно, хапване, тортата я ядоха "с уста" Laughing Добре мина, но всяка година си казвам - "Добре, че вече има заведения, да не сме вкъщи" Twisted Evil Иначе 10 такива хали не знам как бих ги опазила у дома в тясното пространство Crazy

# 36
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Важното е че децата са останали доволни.  Wink
Сега и пиша доклад за еничарите. Joy Върнах се в трети клас.

# 37
  • Мнения: 4 204
Момичета, имам молба!

Ако някой ще записва детето си за КМС в 119-то училище да запише и Сами.

На Салабашев ще отиде в 107-мо, но за КМС няма голям избор и ще трябва да е в 119-то.

Моля, пишете ми лични, за да се разберем.

Меги? Мими? Ели?......

# 38
  • Мнения: 4 204
Момичета, някъде из форума мернах линка за комплект за оцветяване по числа.
Моля ако някой го срещне да ми го прати, че не мога да го открия/ линка де, а после ще търся да купувам/

# 39
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Момичета, някъде из форума мернах линка за комплект за оцветяване по числа.
Моля ако някой го срещне да ми го прати, че не мога да го открия/ линка де, а после ще търся да купувам/
За линка не знам,ама от утре в Лидл ще има такива комплекти за оцветяване по номера.

# 40
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
В на пазар ,има тема за Дядо Коледа и на последната страница ,има за една книга за първолачета. Ако , е тази която си гледала. Peace

# 41
  • Мнения: 1 849
Гери, няма ли да ги има тези състезания в СМГ? Ако ги има там, там ще запиша чавето, другите училища са ми мооого далече, а и няма къде да седнеш на кафе да изчакаш.

# 42
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Гери, няма ли да ги има тези състезания в СМГ? Ако ги има там, там ще запиша чавето, другите училища са ми мооого далече, а и няма къде да седнеш на кафе да изчакаш.
Не се провеждат в СМГ,поне предишните години-за тази не знам.

# 43
  • Мнения: 4 204
Момичета, някъде из форума мернах линка за комплект за оцветяване по числа.
Моля ако някой го срещне да ми го прати, че не мога да го открия/ линка де, а после ще търся да купувам/
За линка не знам,ама от утре в Лидл ще има такива комплекти за оцветяване по номера.

Умно беее, умно! Peace Точно в ЛИДЛ-а гледах. Тенк ю! Hug


Меги, в СМГ няма да се провеждат за съжаление.
Ужас, да искаш да отидеш на състезание и да не можеш да се запишеш.

# 44
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Момичета, някъде из форума мернах линка за комплект за оцветяване по числа.
Моля ако някой го срещне да ми го прати, че не мога да го открия/ линка де, а после ще търся да купувам/
За линка не знам,ама от утре в Лидл ще има такива комплекти за оцветяване по номера.

Умно беее, умно! Peace Точно в ЛИДЛ-а гледах. Тенк ю! Hug


Аз от тази промоция съм харесала престилката за рисуване ,която е в комплект с подложката за дребния,ама утре посвъртно няма да мога да стигна до нашия Лидъл,тайничко се надявам да няма много желаещи за тях((((

Общи условия

Активация на акаунт