ТРЕТИ клас! - 2

  • 39 471
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
*Nikita* добре дошла в нашата темичка! Hug
Деси, честит празник!  Дълги години щастлив семеен живот ви желая!  bouquet
Мимии, страхотно си изкарвате като чета. Все така романтичен да ти е живота и аз ти желая!

# 16
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Здравейте. Вчера я подсетих да напише писмо до Дядо Коледа.  Joy Дава ми го и на първо място писала: 1. Турбо раница за летене.  JoyПри,което аз умрях от смях. Обяснението и беше,ако има ДК,той ще ми я донесе.  JoyТака ,ще проверя дали е истински. hahaha

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 4 069
в нашето училище ортанизират лагер на Пампорово зимната ваканция и моят син напира да ходи, а мен ми е нещо притеснено, все пак студ, сняг и т.н., ние не сме свикнали на такива условия, край морето почти не виждаме сняг зимата, затова съм в чуденка какво да правя

# 18
  • Мнения: 4 204
asya02, пускай го! Peace
Още повече, че при вас е рядкост снега, за синът ти ще е по-голяма емоция.

Аз съм много ядосана, защото поръчах супер ботуши на синът ми, но са дошли по-големи.
Почти съм сигурна, че ще ги сменяме. Довечера ще ги мери.
Ако се окаже, че са доста големи за тази зима/ аз правя сметка, че април е на ски и ще му трябват и за тогава/ ще ги пусна тук, някой ако ги хареса за неговото детенце.

# 19
  • Мнения: 1 159
Гери,кой номер са?Макс е към 35-ти,но си спомням,че имахме в темата момченца и с по-голям номер,така че ще им намериш купувач.Пък може и да му станат на сина ти!
Сън,а за мен от вашия дядо Коледа една вълшебна пръчица!
Асе,и аз бих го пуснала Макс!

# 20
  • Мнения: 6 031
Гери, моят е с №37-38, така че обаждай се дали ще имаме нови ботуши.  Joy

# 21
  • Мнения: 4 204
 JoyСмешно ти е на теб, ама на мен ми се реве. Тази година голям карък с детските ботушки.
Взех на Калата Индиго- дефектни, върнахме ги.
Чакахме да се появи номер на Сами за Каримора, появява се, поръчваме 3, уж 35-ти номер ,а те идват едни лодки като за мен. Пише 36, ама ме съмнява да е 36-ти номер, по-големи ми изглеждат. Останаха в майка, че снощи имах много багаж. Даже синковеца не ги е виждал още. Като ги ввзема в нас ще премеря и стелката и ще кажа.
Иначе са железни. Аз имам същите и затова държах да взема на Сами от тях. Особенно за сняг са много подходящи.
http://www.sportsdirect.com/karrimor-snow-fur-boots-junior-09700 … ?colcode=09700090
Черния вариант.

У нас почти всички са болни.
Калата ходи 4 дни на ДГ и пак задна хрема, червено гърло, кашля. Оставих го днес с Тони, ама утре незнам кой ще го гледа. Тони и той нес е чуства добре. Мен също ме мъчи хрема и кашлица. Абе подредихме се.

Деси, Честит празник на патерици!
Все така да си се обичате и разбирате прекрасно!



Ние с моя мъж направихме 17 години заедно.Взе да ми се губи аккво е било преди да съм била с него. Joy

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 21:45 от gerka

# 22
  • Мнения: 116
Момичета,ето и мен .Чак в новата тема се класирах,но улисана в емоции пкрай рождения ден на малката,а от вчера и с яслата съм пред полудяване.Хриска съм я оставила на автопилот и само хвърлям по един поглед  отстрани,но всичко е ок.В пътък беше забравила че има домашно по англъйски за понеделник,та го писа снощи.За радост се размимнала с устна забележка от госпожата ,защото и било за първи път.
относно подаръците ми спряга за комплекти от серията "Забавна наука"  или фокуси.още не съм се настроила на тема купуване на подаръци,но не е лошо да има предства като му дойде времето.Честно казано за тези лостове не ми е идвало на ум,но като видях че ги обсъждате ме осени идеята,че е идеалния подарък за племеницата-тя все виси по вратите или се премята насам -натам.
На патеричка да честитея годишнините на мама ива и Деси-много любов,доверие и търпение за още дълги години заедно!
другият вторник имам е родителска.Идея си нямам какъв е повода-никога не сме имали по това време на годината досега.
Герка-относно ботуши и обувки най-точен критерии е размера на стелката.Повечето качествени обувки ги имат на етикетите,отбелязани в см.Мериш едни ваши ботуши и срвняваш.Аз само така се ориентирам и не съм имала проблем.
п.п.извинете ме за правописните грешки,но съм гроги и нямам време да се редактирам.

# 23
  • Мнения: 819
Привет!  Много благодаря за милите думи и топлото посрещане  Hug

Аз също се видях в чудо тази година с търсенето на ботуши за Никол.Проблемът е, че тя вече е в дамската номерация - 36-37 и от детските модели нямаме никакъв шанс да намерим, а дамските са си дамски - с токчета и т.н. Онзи ден обаче намерих страхотни апрески в магазина до нас, който е от този тип всичко за 10-15 лв., знаете ги, има няколко такива вериги в София.Изглеждат много добре, високи, с пухчета, вътре много топли.Много се зарадвах, даже и аз се замислих дали да не си взема такива, 20 лв. са. Имаше и мъжки модели, цялата долна част е излята гума, видяха ми се надеждни.

За подаръците ми е доста трудно - Никол още не знае какво иска  Crazy и сега я убеждавам на варианта да пише, че иска да е изненада тази година  Mr. Green Не знам вашите дечица още ли вярват в добрия старец, но тя май още си вярва( или поне и се иска).

По темите за училище трудно мога да се включа - за сега не правим нищо допълнително, не съм купувала сборници, не ходим по олимпиади и т.н., та за това предимно ви чета  Crazy. За сега наблягаме само на учебния материал. Извънкласните занимания( плуване и танци) са и за разтоварване.То като е вс. ден на нещо и едвам смогваме да напишем домашните.Иначе се справя чудесно, за сега нямаме проблеми.Баща и помага с математиката, че май доста претупват материала, аз с българския и езиците и така.Казала съм и, че не държа да е отличничка по всичко, но ще я гоня до дупка, докато не се научи да пише грамотно.За мен това е едно от най-важните неща, защото се ужасявам, като виждам как големи хора не могат да пишат на родния си език. Иначе много чете, често си взима книжки от библиотеката, а миналата събота бяхме в Столичната на четене на приказки за малката, Никол също я взех с нас и пожела да я запиша и там, взехме 2 книжки и е много щастлива, защото има много по-голям избор. Сега сме на вълна Роалд Дал  Simple Smile

# 24
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Привет!  Много благодаря за милите думи и топлото посрещане  Hug
 Сега сме на вълна Роалд Дал  Simple Smile

Ако е прочела три книжки от Роалд Дал може да се включите в тази инициатива Читателска щафета Роалд Дал http://roalddahl.azcheta.com/pravila/ - достатъчно е да разпечатите и попълните и изпратите формата за участие,читателските дневници не са задължителни... В списъка видях имената на форумски дечица,което много ме радва  Hug

За ботуши-моето носи 38 номер и в детския магазин имаше един единствен модел от този номер,които ни харесаха и му станаха,но за догодина явно няма да се пласираме там  ooooh!

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 11:48 от svetlaem

# 25
  • София
  • Мнения: 5 566
Да се запиша и аз в новата темичка.   bouquet

За ботушки - ние още не сме се ориентирали по тоя въпрос. Децата все още ходят по маратонки на училище.  Wink Деян носи 34 номер. Ботушките, които gerka е показала, са страхотни.

Книжките за Никола - супер идея. Благодаря за нея. Ще взема и аз да купя една да видим дали ще бъде одобрена.  Hug

# 26
  • Мнения: 436
Днес имам повод за черпене - Дамян става на 9  Heart Eyes
Заповядайте



От нас подаръците за днес бяха акварелни моливи (благодаря за идеята  bouquet), "Тайната градина" на Ф. Бърнет, "Корабите" на Златното пате от поредицата "В помощ на ученика".

Малко на патерици, но - пожелавам ви всичко най-хубаво, Деси! Още много пъти по толкова да се обичате и уважавате  Hug

За ботушите - още ходим с маратонки/обувки, но купих преди може би месец от Лидл съвсем не лоши ботуши. Високи, много стабилни излеждат. Сега остава да дойде снега  Grinning

# 27
  • Мнения: 6 031
Red Sonja да ти е жив и здрав рожденника Дамян!

# 28
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Red Sonja
Много здраве и щастие .

# 29
  • Мнения: 4 204
Red Sonja, честит да е Дамян!

Много положителни емоции и вълнуващи преживявания му желая!





Моите и двамата ходят основно с маратонки почти целогодишно.

Общи условия

Активация на акаунт