ТРЕТИ клас! - 2

  • 39 523
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 031
Честит Празник!
Много радост да ни носят децата.
Поздрав от мен:

# 706
  • София
  • Мнения: 5 575
Честит празник, мили мами! Много усмивки и хубави емоции на всички от сърце!

# 707
  • Мнения: 4 972
Страхотни букети, Светле! Моите хлапета днес занесоха картички на всичките си учителки. Лични букети не купувах, но в училище ще вземем общ за класната. Имаме пари в касата, не сме събирали допълнително.
Моята пък малката се оплаква от главоболие вечер. Не винаги, но се случва. В детската не е толкова шумно все пак. Аз мисля, че става когато прекали с телевизията или компютъра, въпреки че полагам усилия в тази насока. Но когато съм на работа от разстояние е трудно. Баба ми ги гледа, а тя вече е на години и й е по-лесно да гледат нещо, за да не се карат, примерно. Confused

Последна редакция: чт, 08 мар 2012, 11:38 от Betty L.

# 708
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Честит празник. Много щастие. Занесе днес букети на учителките. Моята също се оплаква от главоболие. Забелязала съм и аз че е от комп. и телевизията.  Peace

# 709
  • у дома
  • Мнения: 7 183
Почерпете се виртуално,защото днес помъдрявам с още една година...

Последна редакция: пт, 09 мар 2012, 07:47 от svetlaem

# 710
  • Мнения: 3 034
СВЕТЛЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ ВСЕ ТАКА ВСЕОТДАЙНА И ПОЗИТИВНА! МНОГО ЩАСТЛИВА И НЕКА ДНИТЕ ТИ СА ИЗПЪЛНЕНИ С ПРИЯТНИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ!   bouquet  bouquet  bouquet

# 711
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
svetlaem ЧРД Много здраве и сбъдване на всичко, което желаеш.

# 712
  • Мнения: 6 031
Светле, да си жива, здрава и много, много щастлива!

# 713
  • Мнения: 436
Честит рожден ден!
Много здраве, щастие и успехи!

# 714
  • Мнения: 4 972
Светле, да ти честитя и тук! Жива, здрава, весела! Много късмет и щастие! Бъди все такава! Хубав празник днес!
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

# 715
  • Мнения: 1 849
Светле, бъди изобилно благословена! Много, много здрава и от късмет  и щастие да не се отървеш!  Hug  Hug  Hug  Hug

# 716
  • у дома
  • Мнения: 7 183
Благодаря момичета!!!   bouquet   bouquet   bouquet
Аз изчезвам да работя... Виртуалната почерка си е правена от мен,не точно за днес де,че нямам време  Embarassed

# 717
  • София
  • Мнения: 4 033
Честит Рожден ден , Светле!   bouquet  bouquet  bouquet
Да си все така позитивна и сърдечна! От здраве и късмет да не се отървеш!Моят подарък пътува, чакай го в понеделник Simple Smile Трябваше за днес да иде, ама пусто организацията все ми куца Simple Smile

# 718
  • Мнения: 5 877
Честит рожден ден, Светле!Изключително ми е приятно да те чета и да другаруваме, макар и виртуално!  Heart Eyes Прегръдки!

# 719
  • София
  • Мнения: 5 575
Честит Рожден Ден, Светле! Да си жива и здрава, и много щастлива!



И една почерпка от мен, защото преди 17 години на този ден станах за първи път мама. За здравето на големия ми син!



Общи условия

Активация на акаунт