ТРЕТИ клас! - 2

  • 39 493
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 031
.♥.Петя.♥. Честит Рожден Ден на голямото ти момче! Нека ви носи много радост.

# 721
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Честит рожден ден Светле! Много здраве, щастие и късмет!
Почерпката е прекрасна, а новата ти годинка да е прекрасна във всяко отношение!

Петя, да е живо и здраво момчето ти!

# 722
  • Мнения: 3 034
.♥.Петя.♥. , честит ти рожденик! Много да е щастлив!   bouquet

# 723
  • у дома
  • Мнения: 7 163
Благодаря още веднъж  Hug
Петя, ЧРД на порасналото ти момче-от сърце му желая здраве и много късмет   bouquet     bouquet   bouquet Ти сигурно не си писала миналата година за хубавия повод,защото иначе да съм запомнила  Embarassed

# 724
  • София
  • Мнения: 7 673
Светле,
Честит рожден ден и от мен!
Hug


Момичета, имам нужда от малко помощ от мамите на момчета.
Павел сега е втори клас и носи 34-35. Харесах му много едни апрески и едни зимни обувки в Спорт директ, но се колебая за номера.
Може ли няколко от вас да ми кажат кой номер носят момчетата ви сега. Особено, ако миналата година са носили 34 или 35. Мисля си за 37, но ще реша, след като ми отговорите.
Благодаря предварително.   bouquet

# 725
  • Мнения: 1 159
Честит рожден ден,мило Светле!Бъди много щастлива и доволна от постигнатото!Малко на патеричка,но от сърце!!!
Пете,да е здрав и весел синът ти и много да се гордееш с него!Като знам аз как се кефя на Макс на рождения ден,представям си колко празнично и същевременно малко тъжно ти е било вчера  Hug!
Хм,странно ми е.Събота.Аз съм си у дома.Не ми се е случвало да имам мързелива съботна сутрин от...три месеца!Взех да се питам само дали си струва!
Иринка,аз бих взела 37-ми номер!

# 726
  • Мнения: 4 204
Светле, Честит Рожден ден на патерици!
Да си много щастлива!
  bouquet

Петя, Честит Празник!
Много късмет и вълнуващи преживявания желая на порастналото ти момче!


Иринка, и аз основно от Спортса пазарувам на децата. Сами сега носи 5- ца.
Нищо не мога да те посъветвам конкретно. Преди 2 години взех апрески на Калата и още са му големи.
Тази година пък поръчах на Сами Каримор, уж 3- ка, а дойдоха толкова огромни, че на мен ми бяха големи и ги продадох. Маратонки улучваме, но с ботушите от там не ни върви. Laughing

Моите големи мъже са на лагер в Сандански. Утре, живот и здраве ги чакаме да си дойдат. Сами няма време да ме чуе за 2 минутки. Добре, че с Тони се чуваме, за де осведомява. Тренират двуразово, а вечер дивеят в хотела.
Много съм горда, че прокарах идеята да ги заведат на рупите и самуиловата крепост- харесало им е на всички, екскурзовода е бил много добър. Днес пък са на разходка в града. И най-важното е, че всички са здрави, пупу за сега, въпреки че два дни е валяло дъжд там .
Ние с малкия се гледаме тук. Аз съм дежурна този уикенд на служебния мейл и не мога да излизам. Затова му поканих приятелче. После свекърва ми ще дойде да го изведе.
Много ми е приятно, че времето се оправя. Идва ми настроението и все за почивки мисля. И тези дни не спрях да ровя в нета за добри предложения. Мъжът ми лудна, при всяко чуване все имам някаква идея- сигурно вече като види , че му звъня и му призлява. Mr. Green

# 727
  • София
  • Мнения: 7 673
Деси, Гери, благодаря ви за отговорите.  Hug
Гери, аз за 4 си мислех именно на Каримор. Кой номер носи Сами сега по нашата номерация, че 3-ка му е била голяма? Ако са уголемени, май е по-добре да взема 3.
Иначе по принцип съм харесала тези две неща:
http://www.sportsdirect.com/karrimor-skido-walking-boots-junior- … ?colcode=09410405
http://www.sportsdirect.com/campri-snow-boots-junior-097066

# 728
  • Мнения: 4 204
Определено не може да се сравняват двете марки. Grinning
Ботите на Каримор ги имаме, тях ги улучихме.
Но след това поръчах ботуши дебели за сняг пак на Каримор, пак 3-ка но явно станала грешка и зашили етикети с номер 3 върху 6-ца или 6,5. Бяха просто огромни , дори на мен.
Иначе са много качествени. Всеки от нашето семейство има поне 1 чифт от тази марка и до сега няма рекламации от към качеството.
Сами кой номер носи по нашата номерация ще ми е трудно да ти кажа Mr. Green Ние си знаем 3-ка и дори като сме купували футболни обувки от БГ пак така ги търсим.

# 729
  • у дома
  • Мнения: 7 163
Оф,а моето носи 5 по английската номерация,което май е 39 наша и да не говоря,че тук изобщо не намирам момчешки такива  #2gunfire
Благодаря още веднъж а всички за пожеланията   Hug

# 730
  • София
  • Мнения: 7 673
Определено не може да се сравняват двете марки. Grinning
Мерси, че ми каза.  Hug
Потърсих апрески на Каримор.
Ще взема тогава ботите и тези апрески:
http://www.sportsdirect.com/karrimor-snow-fur-boots-junior-097000
Но започвам да се колебая между 3 и 4. Уж пише, че 4 отговаря на 37, но дали е така...

Последна редакция: сб, 10 мар 2012, 22:25 от *Ирина*

# 731
  • Мнения: 6 031
...
Потърсих апрески на Каримор.
Ще взема тогава ботите и тези апрески:
http://www.sportsdirect.com/karrimor-snow-fur-boots-junior-097000
Но започвам да се колебая между 3 и 4. Уж пише, че 4 отговаря на 37, но дали е така...


Моят син има два модела на Каримор и двата са 6-ци. На единия е изписане евр.номерация 39, а на другия 39,5.
И двата са му големи, но...за есента може би ще станат. Той носи 38 в момента, така че си отговаря информацията в сайта за номерациите.

Ако искаш да вземеш 37, то си поръчай 4-ка.

# 732
  • Мнения: 4 204
Ирка, Кой ще поръчва?
Моля ви , включете ме в днешна поръчка.
0898 632645

# 733
  • Мнения: 4 970
Да, наистина - кой ще поръчва? И мен ме зарибихте....  Whistling

# 734
  • Мнения: 6 031
Аз поръчах преди седмица...
Обаче всеки ден виждам нещо, което искам.   Embarassed

Гери, какво си харесала?

Общи условия

Активация на акаунт