Гласуване за Златен зъб 2001 /чувство за хумор/

  • 4 675
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 2 768
daffodil, Dona,Приятно ми е- Богиня

В тази класация липсва един от най-големите майтапчии във форума VG   Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 3 970
Абе, каква е тая класация, дето аз я водя, и после ми разправяйте, че форумът не бил затъпял  Laughing

Чувството за хумор е умение да можеш да се пошегуваш успешно И със себе си.
Ти си си за тук, Dona.
Гласувам за теб и Клонка

# 77
  • Мнения: 170
Гласувах за Клонка и Трещи! Peace

# 78
  • Мнения: 852
Гласувах - Dona и Клонка

# 79
  • Мнения: 2 133
Дона и Шанел.

# 80
  • Мнения: 27 524
Не можах да гласувам. Липсва ми красТавицата в тази категория  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 984
Клона и Василиса

# 82
  • Мнения: 3 447
Ха! Признавам, че съм шокирана от този избор не по-малко от мензухар (и, както се очаква, да вметна, че това не говори добре за форума  Laughing). Няма да крия обаче, че трогнахте старото ми кисело сърце. Благодаря на всички, които ме номинираха и гласуваха за мен, на моите родители, на Бог, но и на Богинята, че не си направи самоотвод и в тая тема  Laughing Наздраве!

# 83
  • Мнения: 12 676
Честито  bouquet Със здраве да си я носиш, заслужена е.  И в следващата година да се доказваш, а не да лежиш на стари лаври.  Laughing

# 84
  • Мнения: 2 161
Дона, честит зъб. Малко брутално прозвуча. Ти нарочно ли написа минзухар като мЕнзухар?
По мои изчисления, аз съм на второ място. Нали не греша? Е, много ви благодаря, изглежда тази година все ще съм втора. Нищо.

# 85
  • Мнения: 3 405
Честито, Дона!  Hug
Зъб след зъб - догодина златно чене  Wink

# 86
  • Мнения: 60
всеки път  съм за Дона и Дафодил ,
малко като да се дава Оскар всяка година на Д. Дей Луис , защото така или иначе е най-добрият , дори и като не снима ...

# 87
  • София
  • Мнения: 2 840
Честито на Дона!
Догодина - пак!
Докато не подобри рекорда на Сия, все ще я гласувам. Grinning

Благодаря на всички, гласували за мен.

Общи условия

Активация на акаунт