Отговори
# 15
  • Мнения: 1 222
Благодаря,задължително ще присъствам
Моля на всякъде да се има предвид следните условия: черни дрехи, цветя (четен брой) и свещичка за трагично загиналите! Искаше ми се да е позитивно този път, но, уви, бебе и жена бяха погубени тези дни...
Нека спрем да броим ужасяващите смърти! 

# 16
  • Мнения: 309
Благодаря за пояснението!Но аз следя и нещата и във фейсбук,просто сега видях че ще има и в Русе,защото нямам възможност да дойда до София!Моят син също почина на 45 дни преди 6 месеца и според мен също е от лекарското безхаберие и грешки,но мисля че всички знаят колко трудно се доказва. Sad

# 17
  • Мнения: 50
много се извинявам,не успях да открия страницата във фейсбук и за това реших да попитам тук,датата е ясна,но от къде ще започне митинга в София?
Наистина се надявам да се включат много хора,самата аз загубих скоро бебчето си,може би не е от лекарско деиствие,по скоро от лекарско бездействие,сигурна съм,че ако бях в чужбина сега нямаше да съм с разбито сърце и психика,но не избираме сами родината си...за жалост.
Вярвам,че ще има много хора.

# 18
  • Мнения: 2 802
Във Пловдив къде ще е шествието и от колко часа?

# 19
  • Мнения: 1 222
Във Пловдив къде ще е шествието и от колко часа?
Тази събота 11 часа за всички градове, София - пред Народното събрание, Пловдив - пред централна поща.

# 20
  • Мнения: 646
И аз съм там  Peace ...........  Дано да дойдат  и хора,които са  съпричастни към мъката и болката на  родители преживели този меко казано кошмар Sick Тези наши така наречени "доктори"  го обърнаха на печалбарство  #2gunfire , и много  мразя израза(който и на мен  анестезиолога  зададе) "Жената има ли си избор на екип"  #Cussing out . а аз свита от болка му отговорих,че съм - спешно секцио и да действа по-бързо  ooooh!

П.С. За Шейново просто нямам думи........ #Crazy

Последна редакция: чт, 24 ное 2011, 11:21 от Veseto_

# 21
  • Мнения: 646
CI  може ли линк към страницата във ФБ........(немога да я открия)

Дано и вярвам ,че ще има ефект от всичко това............, все от някъде трябва да се почне!

# 22
  • Мнения: 1 222
CI  може ли линк към страницата във ФБ........(немога да я открия)

Дано и вярвам ,че ще има ефект от всичко това............, все от някъде трябва да се почне!
http://www.facebook.com/home.php?#!/groups/168881506536906/

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
И аз съм там  Peace ...........  Дано да дойдат  и хора,които са  съпричастни към мъката и болката на  родители преживели този меко казано кошмар Sick Тези наши така наречени "доктори"  го обърнаха на печалбарство  #2gunfire , и много  мразя израза(който и на мен  анестезиолога  зададе) "Жената има ли си избор на екип"  #Cussing out . а аз свита от болка му отговорих,че съм - спешно секцио и да действа по-бързо  ooooh!

П.С. За Шейново просто нямам думи........ #Crazy

Ще бъда пред Парламента утре в 11 часа, в черно, с цветя и свещ.
Лично аз не съм загубила никого поради лекарска грешка/немарливост/небрежност.
Но съм толкова скръбна и гневна заради случващото се напоследък, че ще дойда утре  Hug

# 24
  • Мнения: 646
Момичета ,аз съм потресена,  ooooh!бяхме само около 100-150 души(София) Имаше повече репортери и оператори.   Мълчането и примиряването не помагат никому...........Защо.?.......защо ?.................Да ви кажа срамувам се че съм българка   Sick

Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 14:42 от Veseto_

# 25
  • Мнения: 1 222
Момичета ,аз съм потресена,  ooooh!бяхме само около 100-150 души(София) Имаше повече репортери и оператори.   Мълчането и примиряването не помагат никому...........Защо.?.......защо ?.................Да ви кажа срамувам се че съм българка   Sick
Доста тъжно, нали???

# 26
  • Мнения: 309
Veseto аз също съм на твоето мнение,днес пред съдебната палата в Русе нямаше никой,а от тук разбрах че ще се провежда и в Русе.Наистина ние не сме народ много ни знаят устата да говорим,но когато трябва да действаме никакви ни няма.СРАМОТА
Потресена съм от всичко това което се случва в тази държава,потресена съм от факта че всеки мърмори но никой не смее да излезе по площадите за да си отстоява правата.Как ще стане промяна в което и да е отношение,като всеки се е свил в черупката си и не вижда по далеч от носа си!Затова ще си правят с нас каквото искат...,затова ще умират родилки и бебета...затова и младите ще бягат от тук...това не е държавата България в която искам да живея... Sick

# 27
  • Мнения: 1 222
...това не е държавата България в която искам да живея... Sick
И аз мисля да емигрирам, да зарежа успешен бизнес, всичко, само защото тук ме убиват и няма ка да се живее!

# 28
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Не съм загубила близък (слава богу), но бях на протеста за подкрепа.
Отвращава ме отношенито на лекарите към пациентите от много време.Не само АГ болниците а почти всички до които съм опирала, но във въпросните АГ-та е кошмар!Аз лично, заради това отношение на тези лекари никога няма да се навия на втора бременост, дори да имах финансовата възможност да отгледам 10 деца.
CI аз не бих чакала до Коледа за да се свържа с посланници и чужди медий, направете го сега!
Наистина очаквах да има повече хора, може би това е начина.
Пожелавам ви искрено да успеете поне този път, от мен само подкрепа!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт