ВАРНА - да обсъдим ресторантите:)

  • 104 051
  • 716
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
О и аз да се запиша да ви следя.  bouquet
За БМ Градината, работи ли зимата. newsm78
Да, защо да не работи?

# 16
# 17
  • Мнения: 4 585
mari6a много точно казано , такова нещо търсим и ние

# 18
  • Мнения: 2 131
Аз се включвам с отрицателни (да не казвам, че цялата ни компания беше отвратена и вече пълен игнор на заведението!!!) отзиви за "Старо село".Не, че не ме бяха предупредили, но си казахме, че с компания ще е гот.Е, да, ама не.Само чалгарска и бетер...от тия маанетата, дето им се вика.Маси наредени до дупка, фул.Никакво място за хорца, които бяха пускани през 5 чалги и един блус.
И аз чакам отзиви за място, по-широко, нормална музика и доба храна, но май ще е трудничко всичкото наведнъж...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 283
ние на Нова Година май ще сме на домашно парти и клуб след 12, но ще следя офертите, които пускате, дано навия компанията за нещо по-различно Grinning

# 20
  • Варна
  • Мнения: 178
Ето още едно предложение:

http://sezoni.net/bg/news-view/23.html

# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 22
А каква е офертата за Ред канапе newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 171
записвам се.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 67
ние на Нова Година май ще сме на домашно парти и клуб след 12, но ще следя офертите, които пускате, дано навия компанията за нещо по-различно Grinning
Миналата година бяхме почти така, към 22-23ч. отидохме в Алиби и беше супер   superuu  Mr. Green
Аз се включвам с отрицателни (да не казвам, че цялата ни компания беше отвратена и вече пълен игнор на заведението!!!) отзиви за "Старо село"....
Фирменото ни парти ще е там  Sick

# 26
  • varna
  • Мнения: 676
И аз проверих за Гранда,но все още няма оферти.Предполагам,че пак ще има пакети за няколко дни,което не ме устройва.А ресторанта на Мишока дали няма да организира новогодишна вечер?

# 27
  • Мнения: 674
И аз проверих за Гранда,но все още няма оферти.Предполагам,че пак ще има пакети за няколко дни,което не ме устройва.А ресторанта на Мишока дали няма да организира новогодишна вечер?
В Иванчов хан е 90 лева и стават хубави нови години 2010 година бяхме там.
Ресторанта на Мишока е под всякаква критика. Новото Парми дето той го хвали се намира в една сграда на мошениците от Хидрострой които опропастиха варненските пътища.
Та въпросните строители са си направили ресторант... Sick Sick Sick
Те накоприха пътищата във Варна та сега са се заели с ресторантите. Mr. Green
А въпросния Мишок ми направи и много лошо впечатление със своята подмолност и включване във темите с 2 аватара. Stop Stop Stop

# 28
  • Мнения: 674
Барите 90 лева.
Старо село май и там беше 90 лева.
В  Каварна ще бъдем ние 2 дни със новогодишна вечеря и СПА - 35о лева. Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 478
И аз ще следя вашите предложения. Аз докато търсех попаднах на това http://varna.zavedenia.com/offers/  има доста предложения.
Нашата идея за тази година беше някоя къща в близко село до Варна, но ударихме на камък - всички които открих в Интернет заети. Та се насочихме към заведения, но още нищо не ме грабва  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт