ВАРНА - да обсъдим ресторантите:)

  • 104 056
  • 716
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 290
Вместо запис - Голдън Тулип също имат Новогодишна оферта. Отзиви за организирани предишни партита? Има ли пространство или пак е гъчканица?

# 31
# 32
  • Мнения: 4 589
а къде мислите че е подходящо за 4-5 деца на 6г. , не се сещам за ресторант в който да има кът за деца.

# 33
  • Мнения: 0
И аз проверих за Гранда,но все още няма оферти.Предполагам,че пак ще има пакети за няколко дни,което не ме устройва.А ресторанта на Мишока дали няма да организира новогодишна вечер?
До края на седмицата ще е готово менюто и организацията и ще ги побликувам в сайта на ресторанта.Бавя се,малко заради проблем с намирането на качествена музика и програма

# 34
  • Мнения: 419
Благодаря за новата тема   bouquet

Няма да се разсърдя и предполагам и други дами , следящи темата ,  ако Мишока се завърне в темата. Би било добре да да се реализира обещаното от него , в предишната тема . Peace
И аз няма да се разсърдя. Взех присърце срещата, а то какво се получи..... Rolling Eyes
Аз имам идея. Можем пак да се съберем, където и да било. Ще се запишем 10 човека, ще дойдем 5 и ще се разбере от само себе си дали ще има други сбирки и как ще протекат. И да не е съвсем безпредметна сбирката, предлагам да се подготвим като за първа сбирка на някаква тема, да речем мен ме вълнува как се избират продуктите, как се съхраняват и от къде във Варна можем да намерим качествени такива. Ако някой е съгласен, можем да си направим отделна тема и там да коментираме.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 123
запис!

P.S.
И само да споделя, че съм фенка на МЕМО - кухнята, макар и не твърде разнообразна, ми харесва. Обслужването...не е кой знае какво, но пък си имаме любим сервитьор, който ни глези. Тихо, спокойно, не е запушено, уютен интериор, топло...
Но като гледам, повечето не сте доволни.

Мисля да питам там за НГ и ще пиша какво предлагат

# 36
  • Мнения: 2 259
Гранда миналата година бе откупен изцяло от румънци и нямаше май бг послетители newsm78
Питаха мои познати  тогава и така им казаха.Таи година може да е друго Wink

# 37
  • varna
  • Мнения: 676
Благодаря,Мишок!Аз съм с отлични впечатления от кухнята,обслужването и интериора на заведението ти!Посетих го няколко пъти и останах много доволна.не ме интересува къде било направено,с какви пари и т.н.Очаквам с нетърпение новогодишни оферти.Ако сметнеш за по-подходящо може да ми пишеш и на лични.Поздрави!

# 38
  • Мнения: 22
Благодаря,Мишок!Аз съм с отлични впечатления от кухнята,обслужването и интериора на заведението ти!Посетих го няколко пъти и останах много доволна.не ме интересува къде било направено,с какви пари и т.н.Очаквам с нетърпение новогодишни оферти.Ако сметнеш за по-подходящо може да ми пишеш и на лични.Поздрави!

Аз съм на същото мнение.  bouquet

# 39
  • Мнения: 2 132
http://www.kristelhotel.com/bg/index.html

Хотела е съвсем нов- мился, че от юни месец.Интересен е новогодишният им промо пакет.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 123
Благодаря,Мишок!Аз съм с отлични впечатления от кухнята,обслужването и интериора на заведението ти!Посетих го няколко пъти и останах много доволна.не ме интересува къде било направено,с какви пари и т.н.Очаквам с нетърпение новогодишни оферти.Ако сметнеш за по-подходящо може да ми пишеш и на лични.Поздрави!

Аз съм на същото мнение.  bouquet


Кажете, моля кой е ресторантът на Mi6oka, че съм изостанала с инфорто явно Simple Smile

# 41
# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Моля ви, кажете ми спешно откъде да поръчам хубава пица за вкъщи! Flutter

# 43
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
Моля ви, кажете ми спешно откъде да поръчам хубава пица за вкъщи! Flutter


ние най-често поръчваме от Гранд Италия и сме доволни, на мен любима ми е Милано - със сирене, домати и пресни гъби.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Моля ви, кажете ми спешно откъде да поръчам хубава пица за вкъщи! Flutter


ние най-често поръчваме от Гранд Италия и сме доволни, на мен любима ми е Милано - със сирене, домати и пресни гъби.

 Hug

Поръчах!

Общи условия

Активация на акаунт