Отговори
# 645
  • Мнения: 428
За който ще пуска темата - попрегледах списъка на чакащи две чертички. Ще напиша по номера:
11, 20, 50,55, 59, 99 и 123 - няма такива никове във форума.
Ами да се запиша тогава. Аз съм номер 20, има изпуснато едно а преди втората @.

# 646
  • Мнения: 2 483
Café con leche, ама как приятно се правиш на разсеяна... Crazy Нищо де, здраве да е - надявам се като се родят принцесите да видим някоя снимчица... Mr. Green
По-скоро на приятно мързелива  Joy
Коригирах се току-що  Blush

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Кафенце, стрехотен тумбак  Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 648
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ето ме пак по-нощите  Crazy Спах цял ден непробудно. Помня само как милото се опитваше да ми набута едно шише с вода в устата да не съм се била обезводнила  Laughing.
 
mecani честито ти помъдряване с още една годинка  Hug  bouquet Май малко е минало полунощ при теб но при мен е все още 26-ти  Laughing. Честита ти и нова длъжност. Преди 6 години и аз съм била на нея и съм си взела 5-те лева  Mr. Green

 Връщам се да чета какво сте си приказвали днес и дали има изненади  Heart Eyes

# 649
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Мегита и аз не спя събудих се и сега не мога да заспя Mr. Green
Девойки  нещо не отпускате прашец на нуждаещите се  Crazy

# 650
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мегита и аз не спя събудих се и сега не мога да заспя Mr. Green
Девойки  нещо не отпускате прашец на нуждаещите се  Crazy

 А аз умирам от скука. Да видим кога ще ми одрежат кабела на нета на работа  Mr. Green
 Вярно прашец никак не пускат тумбаците  Whistling Аз се крия като видя де но вие си чакате  Hug

# 651
  • Варна
  • Мнения: 10 770
Добро утро,Мацки Hug!
Пожелавам ви една прекрасна неделя, изпълнена с много усмивки,бих искала да помогна по някакъв начин за темата,обаче съм толкова зле,че даже незнам как да си сложа графиката в подписа или да кача снимка,в момента се уча да пиша на кирилица ooooh!,мноооого зле,но имам време да се науча и да ви помагам,ще пиша пак в четвъртък,когато започва почивката ми и голямото кексене  bouquet

# 652
  • Мнения: 68
Добро утро момичета  kaffeetrmker_2
Снощи почти не спах, и днес изтичах за тест и видях  EFP . Много се зарадвах, но мисля да изчакам малко с прегледа при док. предният път па отидох след 3 ден от закъснението и той каза, че е раничко и така ходих още три пъти, а на третият път ми каза че имам кухо яйце. Тъй като бях много разстроена не съобразих да потърся и второ мнение, а след това четох за момичета, на които са им поставя ли такава диагноза, но просто са били с късна овул. Моля ви кажете дали постъпвам правилно според вас????

# 653
  • Мнения: 27 524
Добро утро, прекрасни,  Heart Eyes

Вяра, много извинявай.  Hug

Неземната, благодаря ти, да ти се връща много, много  Hug

Антонели, Меци ще пуска темите, аз само реших да помогна  Crazy Ама тя още не е изтрезняла от снощи  Drunk А,ааа, тук била  Grinning Hug

Чочито, засега тихо честито  Hug

Ани, ние не се пазим от около две години. Не сме действали целенасочено, но не стана. Стимулация си поисках аз, защото съм дърта и не исках да чакам дълго време  Blush Макар, че той отпусна по половинка клостил, ама свърши работа за три цикъла  Heart Eyes



# 654
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Chochito , прекрасна новина   bouquet, аз мисля че е добре, че не бързаш да ходиш при лекар, и аз още не съм го направила  Hug пожелавам ти след още 2-3 седмици да мине перфектно прегледа ти и да си много щастлива.

# 655
  • Мнения: 354
Chochito честито мила! Аз също си правих тест, но за съжаление е отрицателен. Според мен е добре да се отиде на лекар възможно най-скоро след като си разбрала. Това ми го каза и док предния път, защото така може да се следи развитието от самото начало. Дори при мен, тъй като ще е трета бременност (първите 2 бяха неуспешни) ми казаха следващия път възможно най-скоро да отида.

Желая ти успех до финала! Hug

Естела и аз съм като теб Embarassed да не ти пука, за всяко нещо си има хора  Sunglasses ние ще сме от мажоретките, които подкрепят играчите

П.С. Пък дано моя тест да е показал грешно,  Praynig ако не ми дойде до сряда ще направя пак. Стискайте палци момичета!

# 656
  • Мнения: 27 524
Ама възможно най-скоро не се вижда нищо  Crazy Аз бях на един ден закъснение при док и нищо не се разбра. Но след две-три седмици закъснение, както каза Рокси, е добре  Simple Smile И аз така ще направя  Simple Smile

# 657
  • Мнения: 51
Блонди,браво,радвам се! Hug

# 658
  • Мнения: 68
Благодаря ви! Ще изскачам малко, а и на мъжо няма да бързам да казвам на 6.12 има имен ден и мисля, че това ще е най-желания подарък и от него. Hug
cassiopeia_vn много съжалявам, че теста е бил  EFN , но Коледа идва  Hug Hug Hug

Блонди
  ти кога мислиш да отидеш???

# 659
  • Мнения: 354
Блонди незнам може и да си права, но аз ходих 3 седмици след като бях разбрала и ми казаха, че трябвало да отида доста по-рано. Макар и нищо да не се вижда ще и кажат да отиде след 1 седмица, после след още една и така ще може да се следи развитието. При мен като отидох още първия път ми казаха, че не отговаря на седмицата, която следва да съм и после се оказа, че наистина не расте. Ако бях отишла по-рано щях да го знам още тогава, а не да го нося още почти 2 седмици и да се терзая.

Чочито, не се психирай от написаното от мен тук. Просто аз си имам проблеми и затова смятам, че е по-добре по-рано да се отиде. Един преглед няма да ти навреди само ще ти е от полза. Всичко ще е наред! fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт