Отговори
# 660
  • Мнения: 27 524
Нали сакче, точка или каквото и да било се вижда не по-рано от две седмици закъснение? Как ще се проследи преди това развитието, като не се вижда нищо?  Thinking

Чочи, ами зависи кога ще ми дадат час  Crazy тук е малко сложно, че дават часове за след месеци.  Tired Надявам се и ще гледам да намеря преди 24-ти, когато летим за София, ще е след 3 седмици най-късно, ако ми предложат след 2, което се съмнявам, също става. Утре ще звъня и ще видим  Simple Smile

# 661
  • UK
  • Мнения: 1 351
Нали сакче, точка или каквото и да било се вижда не по-рано от две седмици закъснение? Как ще се проследи преди това развитието, като не се вижда нищо?  Thinking

 При мен се видя точката на седмица закъснение   Simple Smile

# 662
  • Мнения: 731
Chochito  Hug тихичко честито мила.Лека и безпроблемна до финала!   bouquet  bouquet
За прегледа аз много пъти вече казах отидох за пръв път като бях точно 8г.с. а доста момичета пък се вкараха в излишни филми точно заради ранно отиване и несъобразителни лекари.Та ако питаш мен изчакай поне 15 дни закъснение и тогава на лекар!Вярвам,че всичко този път ще се  развие по най-добрият възможен начин!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
p.s.Зузоооо ти къде се изгуби ма моме?
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 663
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Добро утро!Три дни ме няма и се е напълнило с хубави новини...
Блонди честитооо!Много се радвам за теб! Heart Eyes Желая ти леко бременеене и най-красивото бебче не финала!  Hug Hug Hug
Меци бива те за орисница!Орисай и мен за този месец моля! И честит рожден ден на патеричка!Нека Ежко в подписа ти да започне ново броене,броенето на месеците до появата на бебо! Hug   bouquet
Естела, Баба Яжка честит имен ден на патерица!Яжке пожелавам ти Коледно чудо, а може и две!   bouquet
Chochito тихичко честито!
И муш под прашеца... newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 664
  • Варна
  • Мнения: 7 147
То дошло време за нова тема,ама аз да се запиша все пак...
Напоследък хич нямам време за форума.Наближава нашият ред за инвитро,но малко се поядосах на лекарката ми.Беше ми казала да отида 2-3 месеца преди да ни излезе номера от фонда.Е,отидох на 22.11. и ми насрочи Имунологични и Генетични изследвания,за които се чакали резултати 2 месеца.Аз не мога да ги пусна веднага,защото са скъпички и ще ги пусна началото на януари,което значи,че резултатите ще са готови началото на март.А тогава долу-горе ще ни излезе номера...Ние тепърва ще носим обаче резултати от изследвания,ще мислим какво да правим,ще се лекуваме,ако има нужда,че може и 2-3 месеца противозачатъчни да ми изпише заради ПКЯ...Т.е. доста ще се позабавим след взимането на заповедта!
Е,не можеше ли да ми каже да отида лятото още,та всички тези неща да сме ги направили до сега и като си взема заповедта да действаме!!! #Cussing out
Както и да е - толкова сме чакали,ще почакаме и още някой и друг месец,ама що да е така... newsm78

# 665
  • София
  • Мнения: 9 131
Добро утро   bouquet.
Kali_tod, за яд си е работата, но предвид, че си пред свършен факт, не се ядосвай излишно. Ако има как да вземеш на заем от някого пари или овърдрафт, ако имаш, да ги пуснеш по-рано. Да си спестиш поне това време.
Chochito, честити две чертички. аз също знам, че е добре поне 10-тина дни да минат закъснение за преглед. Иначе не се вижда. Аз с Оги отидох с толкова дни и едва откриха сакчето с вагинален ехограф. После се притеснявах дали ще се появи ембрионче, да не е кухо. Всичко се оказа ок, но са просто излишни притеснения.
Естела, Баба Яжка честит имен ден и от мен на патерица  Crazy  Hug.

# 666
  • Мнения: 3 499
Добро утроооо

Чочито, тихичко честито Hug Всичко ще бъде наред. Лека бременност. Hug Hug

Хубава неделя  Heart Eyes

# 667
  • Мнения: 6 395
Момичета здравейите   bouquet
 Аз тези дни почти нямам време за форума, тъй като съм на конференция в София, обаче не пропуснах хубавата новина

Блонди честитоооооо, бях почто на 100процента сигурна  Crazy
  newsm44  bigdance2 newsm18

Утре си летя обратно вкъщи и започваме новият ловен сезон, този път и график съм спретнала да видим до къде ще я докараме, а януари ще идем и до Варна за консултация, че сега в края на годината има толкова много работа, всеки гледа да довърши туй дето не е успял през годината и ме дърпат от пет страни  ooooh!


Хубав почивен ден ви желая момичета, за мен е работен, но пъкидват празници и се надявам та почина повече тогава

# 668
  • Мнения: 1 172
Добро утро и от мен!
Café con leche, ааааама те изнудих за тая снимчица... Обаче си много хубава! Все така да си гледаш принцесите - минимум до завършване на 36-та седмица! Hug
Chochito, аз само силно ще стискам палци! Твоето мъжле щом е празнуващ на 06.12., аз си мисля, че може и да успее да се види нещо до тогава. fingerscrossed Иди при док на 05.12. примерно. Или ако още смяташ, че е рано, просто на 06.12. си зарадвай половинката с новината, а пък иди по-натам. Дай, Боже, всичко да е наред! Praynig

Оп, пропуснах прашеца, пак ще питате що не ръсим... Crazy babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 669
  • София
  • Мнения: 3 726
Блонди не бързай да ходиш- аз със сина им отидох чак след 20ден закъснение и се видя много добре
Този път избързах- направих теста два дни преди цикъла и отидох една седмица след закъснението
Така ме наплаши ония ми ти доФтор в Шейново- уж две сакчета виждаше,уж нищо не виждаше  #2gunfire #Cussing out
Изчакай- пък ако трябва и в България може да си платиш и да си направиш прегледа ,ако не ти дадат час в Белгия
 Hug
айде и от мен мъничко че днес не мисля да мързелувам ,въпреки че страшно ми се гади Sick
все пак трябва да си пооправя къщата  Mr. Green
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 670
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
а познайте кой замествам.... newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 671
  • Мнения: 68
*Teddy* наистина мисля, че за празника ще е рано да отида на лекар, мисля си чак 10 или дори 15.12 за да може повечко да се види, а и честно казано си изпитвам малък страх.
Но дай Боже всичко да е наред!!!!!  newsm17

# 672
  • Мнения: 27 524
Петра, ПуфкеHug Heart Eyes Heart Eyes

ВНД, не бързам, мисля около 20-ти, но ако няма час така ще направя, ще отида в София, само дето идея си нямам при кого  Rolling Eyes Аз живея до Шейново, ама ще пропусна  Confused

# 673
  • Мнения: 162
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79, имам нужда защото толкова ми се искаше да стане тази година, че малко се разочеровах. Дано за Коледа да видя EFP, още минала година ми се падна бебче от баницата, чакам си късметчето щом ми се падна на мен ще си го търся smile3512 newsm62

# 674
  • София
  • Мнения: 3 726
Родих сина си в Шейново- от 16 годишна ходя при един лекар там...той се пенсионира приди две години и от тогава не попаднах на ЧОВЕЧЕН лекар
Има много часни гинеколози и то в центара- със сигурност отношението им ще е много по човечно и първия им въпрос надали ще е -желана или нежелана е бременността ви  #2gunfire
А и навсякъде така и така ще и си платиш... поне хората ще се зарадват заедно с теб че ще ти покажат бебчето ти
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт