Отговори
# 690
  • Мнения: 7 118
Благодаря, Кафенце! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Hug
Успях да ти видя снимките..омагьосана съм   Crazy Mr. Green Боже, каква магия!  Hug

# 691
  • Мнения: X
Кафенце, благодаря за отговора за О тестовете, наистина се учудих, но има си логично обяснение , но нямам нищо да кажа, освен, че днес ми дойде 2-рия МЦ след кюретажа и съответно почвам екшъна с изследванията  Mr. Green, но и това ще мине ! Аз не бързам, всичко с времето си ще се нареди, страхотна снимка, ето заради такива като теб и снимката на Вагабондчето не спирам да мечтая !

Чочи- Честито ! Безпроблемна бременност, отиди в първият ден на 6г.с, това прави мисля, че около 10-12 дена закъснение, успех !!!!   bouquet

Хубава неделна вечер на всички !  Simple Smile

# 692
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Блонди, Чочито, честито, дами!  newsm44 newsm44 newsm68 newsm51 Лека, безпроблемна и успешна бременност от мен!
Питате за лекар и мнение за това кога да отидете... Моят съвет е да се отиде на читав ехограф и лекар в около 6-та седмица, т.е. на 2 седмици закъснение. Препоръчвам Токуда, защото ехографа е доста добър. Аз псещавам Илиев. Невероятен е! Но добри отзиви има също за Кирякова(вагабондчето я посещава), също Колева. Аз самата минах през перипетии, докато не посетих Илиев. То не бяха 2 сакчета, то не отговаряха на седмицата... Пълни глупости. Наистина не е хубаво нито да се прибързва, за да не се ошашка човек, но не и да се изчаква прекалено, айде де не уточнявам, заради какви проблеми, че сега не е точно моментът да се обсъждат.
Кафенце, къде са снимчиците? В албумчето ли?
Зузи,  Praynig Praynig
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 693
  • Мнения: 4 864
Даа, дано скоро всички да се похвалим с такива хубави снимки като на Vagavond и Кафенцето Simple Smile Много сте хубави, момичета!!!!!!

# 694
  • Мнения: 1 172
Ааама съм шматка и аз. Да се сетя да си изтупкам толумчето във вашето албумче, няма нужда... ooooh! Качих ей сега една снимчица да ме видите и мен, преди да се "спъхна". Mr. Green

# 695
  • Мнения: 739
Момичета, рядко се включвам, но то е защото нямам какво да споделя, но иначе редовно чета в темата!
Искам и тук да поздравя Блонди, а също честито и да Чочито. А и на всички други момичета, които в тази и предходната тема имаха късмета да видят двете четрички!
За всички нас, които се надяваме и чакаме да не ни посети лелката  Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 696
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
малеее мале .. сърцето ми получи криле като ви видях тумбачетата, чак ми се прииска да ги барна Blush голям съм терорист на тумбаци Mr. Green

# 697
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Дарма, може наистина Блонди да е права за крака и Т заради него да е такава. Но стискам палци да е за хубаво  fingerscrossed
Зазу, и за теб палчета  fingerscrossed
Фейт, Зазу, Рали,   bouquet
Ани, дано помогне  Hug
Мецанче, и ти си много специална за нас  Heart Eyes
Кафенце, Вагабондче, Теди, много вдъхновяващи коремчета  Hug
Чочито, честити две чертички   bouquet Дано този път всичко е наред  Hug Леко и безпроблемно бременеене  Hug
Касиопея, дано наистина е било рано. Стискам  fingerscrossed
Петра, и на едно, и на две ще съм доволна   love001
Кали, с право се ядосваш. Но май наистина мислещите индивиди от рода "лекари" са на изчезване  ooooh!

Аз изчезвам да си украся къщата, че стана сто часа  Crazy

# 698
  • Мнения: 723
Момичета аз пак искам да ви кажа, макар че съм го казвала много пъти, но аз наистина толкова се бях отчаяла в един момент и толкова нереално и невъзможно ми се струваше да забременея, че бях започнала да се успокоявам, че явно не ми е писано и че около мен всички ще забременеят, но мен надали ще ме споходи...
И щом на мен ми се случи при все, че бях толкова обезверена и че всички обстоятелства бяха срещу мен, значи няма начин да не се случи на всяка една от вас, която мечтае за това. Аз съм убедена, че чудото ще споходи всяка една от темичката!!  Hug Hug Hug

# 699
  • Мнения: 3 499
Вагабонде, Кафенце, Теди, погал по сладките тубачета Hug Hug Hug

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Вагабондче, Теди, страхотни тумбачета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Поспаланчо, познай как тичах към ВЦ-то - с бясна скорост  Whistling Та затова зачезнах бързо  Blush

# 701
  • Мнения: 63
Дами , не забравяйте ,че на Коледа стават чудеса и аз вярвам във това  Grinning
дано скоро се похваля и аз

# 702
  • Мнения: 731
Хмммм,хайде кака ви като най-ранобудна да ви лепне по едно каЙве да изпиете

и като съм започнала да взема и да ви нахраня

И започвам да дебна Мецито за новата тема!  smile3534 newsm56
а между временно да взема да ви и ръсна викам лекичкооо...
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 703
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
с какво ще ме подкупиш да я пусна по-рано? Mr. Green

# 704
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Добро утро!!!
jiorjita благодаря за кафето и закуската!  bouquet
Меци  Hug
На всички хубава и спорна седмица!

Общи условия

Активация на акаунт