Отговори
# 60
  • Мнения: 15 379
Аз съм съгласна и квартала да обикалят, само и само да поизлязат навън.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 854
Нито в едната, нито в другата градина ги извеждат Twisted Evil. А сина ми е ПГ и вече са големи деца и не могат да стоят цял ден затворени в стаята, но явно на учителките така им е по - лесно Confused.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 103
  За извеждането навън с две ръце подкрепям казаното дотук. Но само с говорене надали ще променм нещо...
 И да изкажа и моето недоволство. Моите момчета са във втора яслена група. Това което ми прави впечатление е, че като ходя да ги взимам към 4,30 - 5,00 часа като надникна през прозореца преди да вляза е, че останалите по това време деца (а те обикновено не са много) просто седят на едни столчета и чакат. Няма разхвърляни играчки, дори телевизор няма пуснат, просто са наредени да си чакат вземането и са доста тъжна гледка. Иначе имат занимания и едната сестра съм сигурна, че ги занимава добре, защото научават доста нови неща, но следобяд след ставане от сън и закуска явно просто ги слагат на столчетата да чакат. Още не ми го побира акъла как моите седят мирно просто така без занимание и ако не го бях видяла с очите си нямаше да повярвам. Противно на общоприетите мнения съм съгласна и филмчета да им пускат, но да не седят така и да гледат в нищото. Не знам как е на други места и дали сте виждали подобно нещо, но мен това ме вбесява най-много и скоро смятам да говоря с директорката по въпроса.

# 63
  • Мнения: 388
При нас ги извеждат всеки ден стига да не вали и да няма мъгла.

# 64
  • Мнения: 265
Angel_Dust имат двор но е в сянка, много е усойно...за това ги разхождат около градината ...така ми каза учителката.
Sourcherry футбола на сина ми го провеждат към 10,30 и не остава много време за излизане навън, защото след това имат някакво занимание и обяда, който е към 12,30...а пък ние най-късно към 16 го взимаме.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 504
Имат си площадка, но  по-студените дни  обикалят двора...хем тичат, хем се разхождат, други групи няма изведени...та по-скоро е леко раздвижване преди обяда..Иначе, когато времето е по подходящо и не са единствената изведена група,  си стоят на площадката...
Angel_Dust то и аз ти отговорих...де  Grinning не знам за кое обикаляне на ДГ ставашеше въпрос

Последна редакция: ср, 30 ное 2011, 17:58 от EmiR

Общи условия

Активация на акаунт