Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 63

  • 40 484
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 279
Да докладвам за фенски разказ от снимачната площадка. Фенка е ходила пред къщата на Кадир преди 1-2 дена. Не  е могла да направи снимки, защото й казали, че е забранено заради сценичните костюми (едва ли имат предвид басмените одежди на Ф  Joy ). Момичето разказва за сцената, която по това време се заснемала. Някакъв журналист/ка отишъл пред къщата. Керим излезнал и започнал да се разправя да си ходят, след него и Рахмито излезнал да хока журналистите, че натъжават сестра му, появила се отнякъде и Мерием, а Фатма стояла на вратат на къщата. Сега гадая, че може би сцената от днешния трейлър, в която Ф плаче, е именно след това журналистическо нашествие.

Някои фенове на Енгин пак го сватосват с Туба  hahaha

# 676
  • Мнения: 115
Аз съм се отдала на повторения. kurkuma познай колко пъти гледах сцената с Керим като инструктор!?  #Crazy Със слушалки! На мен да ми говореха така нямаше да имам книжка. Много му е различен гласа точно тук. Лее се някак безгрижно и звънти. А нейния смях? Май не сме я чували да се смее така!? Обсъждали сме надълго неговите „тамам”, да кажа и за нейните. Много сладки, игриви, като на дете! И поведението на Фатмагюл в скъперническо редките моменти на близост – като коте! Имам предвид сцените с погалването на косата и изтриването на сълзите. Нали се сещате как се отъркват котетата… Аз като Керим ще чакам. Инициативата трябва да дойде от Фатмагюл. После да му мисли как ще го озаптява! Ще има – „Керииииииим”! (като в сцената с телефонния разговор)
Круелка, колко те харесвам такава хрисима, влюбена в Керим.  Hug Hug Grinning Grinning Станахме един дол дренки просто.  Hug

# 677
  • Мнения: 2 229
gery_dobreva, благодаря за трейлъра и превода!   Hug
Благодаря и на riviera и mariana51 за видеото!   bouquet
Очакваше се и това. Веднъж огласена тази история няма начин да не стане сензация. И това ще мине. Както казват в турските сериали – „дано е за добро”. Ще пошумят около тях, но ние вече знаем, че всяка трудност ги сближава все повече.
Аз съм се отдала на повторения. kurkuma познай колко пъти гледах сцената с Керим като инструктор!?  #Crazy Със слушалки! На мен да ми говореха така нямаше да имам книжка. Много му е различен гласа точно тук. Лее се някак безгрижно и звънти. А нейния смях? Май не сме я чували да се смее така!? Обсъждали сме надълго неговите „тамам”, да кажа и за нейните. Много сладки, игриви, като на дете! И поведението на Фатмагюл в скъперническо редките моменти на близост – като коте! Имам предвид сцените с погалването на косата и изтриването на сълзите. Нали се сещате как се отъркват котетата… Аз като Керим ще чакам. Инициативата трябва да дойде от Фатмагюл. После да му мисли как ще го озаптява! Ще има – „Керииииииим”! (като в сцената с телефонния разговор)
campanula, много сладки колажи. Двете зомбита (М и Е) малко развалят доброто впечатление.  Mr. Green


Кардешим,тук си права!Аз не си спомням да съм чувала Фатма досега така да се смее.Личи си,че само в присъствието на Керим тя е по-естествена и не е така затворена и дистанцирана.Дори в къщи пред другите не е такава-явно както писах по-горе започва преодоляването на психическата бариера.За всичко това е виновна любовта Heart Eyes Ако не беше тя,едва ли Керим щеше да се предаде в полицията и да последват толкова събития......

# 678
# 679
  • Мнения: 12 009
От утре пазара в Турция ще е залят с новата модна  колекция "Една басмяна ферия'',по мотиви от сериала ''Каква е вината на Фатмегюл''.Забележка /моделите са крадени от фенки на сериала/. Whistling

Тези хора кога снимат,монтират,че в четвъртък ние да гледаме #Crazy

# 680
  • Мнения: 1 279
От утре пазара в Турция ще е залят с новата модна  колекция "Една басмяна ферия'',по мотиви от сериала ''Каква е вината на Фатмегюл''.Забележка /моделите са крадени от фенки на сериала/. Whistling

Тези хора кога снимат,монтират,че в четвъртък ние да гледаме #Crazy
Joy Ще проверя в гардероба на баба за някоя нейна басмица, за да съм в крак с модата  Mr. Green
И аз им се чудя кога успяват да се оправят. То и затова трейлърите им са по 1 на седмица, и то много кратки  Crossing Arms

# 681
  • Мнения: 12 009


Мукито представя част от модната колекция-Слънчев бански с кърпа за глава тип ''морна жътварка'' bowuu

# 682
  • Мнения: 0
И хита в колекцията - нощница "не ме боли главата, просто не ме пипай".

# 683
  • Мнения: 12 009
И хита в колекцията - нощница "не ме боли главата, просто не ме пипай".

http://tidea.zona.bg/images/0.67395700%201229118420.jpeg

Крюела това ли имаш в предвид

# 684
  • Мнения: 115
Какъв късмет, че бабето ми е било фейшън и има бая басмички.  Wink Laughing Laughing
Само незнам откъде ще избараме спортните кубинчици?!  Thinking Laughing Laughing

# 685
  • Мнения: 0
И хита в колекцията - нощница "не ме боли главата, просто не ме пипай".

http://tidea---спам-спам-спам---/images/0.67395700%201229118420.jpeg

Крюела това ли имаш в предвид

Не знам. Не ми отваря нищо.
Освен тази безумна нощница се сещам още за гащите на Бриджет Джоунс като антисексулни. Давайте други предложения.

# 686
  • Мнения: 2 229


Мукито представя част от модната колекция-Слънчев бански с кърпа за глава тип ''морна жътварка'' bowuu

 Joy Joy Joy

Гери,няма да се учудя,ако утре ги видим на някоя фенка на Берен на краката hahaha

# 687
  • Мнения: 460
Maцки, разбихте ме.... hahaha hahaha hahaha Както ми беше тъжно след като изгледах фрагмана и тъкмо набрах и яхнах метлата като Lilims   202uu, и в следващите страници само смях! Grinning Страхотно настроение! Grinning
Ами само ще кажа, чакам си поредната дозичка в четвъртък, дано за злодеите да става все по -зле, а на нашите гълъбчета все повече пеперудки да им пърхат в корема, и напук на всичко и всички да преборят злото и да бъдат много щастливи! Peace

# 688
  • Мнения: 115
Joy Joy Joy
Гери,няма да се учудя,ако утре ги видим на някоя фенка на Берен на краката hahaha
ааа без мен, с тоя мой голем крак, ще реши някой, че съм обула ските.  Laughing Laughing

# 689
  • Мнения: 12 009
Представям си я Фатма -с дебели чорапи тип рипс,с кубинките на Керим,с наполеонките в цвят непорочно зачатие /снежно бял/,и прослувутата нощница страстоубийка,цвят каки ,да гледа страстно и замечтано Керим,а той премята плетеното цветенце и брои ''ще ми даде,няма да ми даде....,оф ама само как е облечена...все едно е че крепост ще превземам...Ох,чок мерак джанъъм,чок мерак...само като те видя и започва да ми играе мандибулата в ритъма на ча-ча=ча...''.А Фатма ''Керимчу да ли ме намира за неустоима сексапилна,както съм се барнала...'' ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт