Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 63

  • 40 450
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 151


Снимка на сестрата....

# 691
  • Мнения: 0
А бе хитро си ни е момичето! Тази нощница освен колкото се може по-бързо да я съблече човек и да я хвърли за друго не става.  Joy

Керим: Фатмагюл дай да махнем "това нещо", че те загрозява. (мое предложение към Едже и Мелек)

# 692
  • Мнения: 11 995
А бе хитро си ни е момичето! Тази нощница освен колкото се може по-бързо да я съблече човек и да я хвърли за друго не става.  Joy

Керим: Фатмагюл дай да махнем "това нещо", че те загрозява. (мое предложение към Едже и Мелек)

Фатмагюл:Вай,вай мискин.Не виждаш ли колко е студено бе.../А това е от мен/

# 693
  • Мнения: 0
Той може да я стопли много по-успешно от онова недоразумение, но към 357 епизод евентуално... Thinking

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 34 151

Новата тема е готова. Когато си допишем тази, влизаме в 64-та.

# 695
  • Мнения: 11 995
Той може да я стопли много по-успешно от онова недоразумение, но към 357 епизод евентуално... Thinking

Май така ще стане,натам вървят нещата.Значи трябва да сме оптимисти,че все някога може и да се случи Mr. Green

# 696
  • Мнения: 2 229
Той може да я стопли много по-успешно от онова недоразумение, но към 357 епизод евентуално... Thinking

 Joy Той дали изобщо отрази страстоубийката-мисля,че като се стигне дотам,изобщо няма да гледа Фатма с колко ката е облечена Joy

# 697
  • Мнения: 115


Фатмето показва на Керим,подарената от него нова нощница и неможе да скрие недоволството си, че нощницата не е в любимия и тъмно кафяв цвят.

# 698
  • Мнения: 11 995


Фатмето показва на Керим,подарената от него нова нощница и неможе да скрие недоволството си, че нощницата не е в любимия и тъмно кафяв цвят.

И без синьото герданче  Tired това момиче няма ли да се простуди така.Кериме направо за бой как може да и подарява такова голо нещо през зимата #Cussing out

# 699
  • Мнения: 0
Вах, обърках темите! Рано е галиба за новата.
Ние тука си се гъбаркаме, но мен ме спохождат и тъмни мисли. Имам някакъв пресънтиман, че целувка в този филм няма да има. Става въпрос за класическа целувка. Без разните му там ръце, чела, бузи, коси и т.н. Сватба, ако онова на трейлъра не е нечий сън, в последна серия. След края на процеса. Ще го караме на въображение. Аз и сега така си карам... Two Hearts

P.S. Явно ми е бедно въображението. Въобще не си представям Фатмагюл така, както изглежда на снимката сложена от gery_dobreva.

Последна редакция: пн, 28 ное 2011, 17:10 от Cruela

# 700
  • Мнения: 2 229


Нашите сладури през 2004г. на състезанието за млади турски таланти

# 701
  • Мнения: 459


Фатмагюл пред камината в следващия епизод.... Grinning Керим е припаднал... Laughing

# 702
  • Мнения: 2 229
Вах, обърках темите! Рано е галиба за новата.
Ние тука си се гъбаркаме, но мен ме спохождат и тъмни мисли. Имам някакъв пресънтиман, че целувка в този филм няма да има. Става въпрос за класическа целувка. Без разните му там ръце, чела, бузи, коси и т.н. Сватба, ако онова на трейлъра не е нечий сън, в последна серия. След края на процеса. Ще го караме на въображение. Аз и сега така си карам... Two Hearts

P.S. Явно ми е бедно въображението. Въобще не си представям Фатмагюл така, както изглежда на снимката сложена от gery_dobreva.

Аааааа,Крюелка,няма да се разберем с теб Crossing Arms Нали на Нова година ще имаме целувка Party Пък и ние с Гери ще сменяме премените. Не вярвам,че ще стигнат до сватба без да са се целунали Naughty Фатмето е влюбена-няма да издържи още дълго Laughing

# 703
  • Мнения: 82
".......да се веселиш ... е най-добрия начин да победиш враговете си" или нещо подобно каза Кадир бей в 38 еп. на рождения ден на Фатмгюл. Добре сте си научили урока, мили мои! 6+! Че то след тоз фрагман все още щяхме да си плачем, ако не си знаехте правилата! Браво! И ... тешеккюлер, разбира се. Страхотни сте! newsm51 newsm51

# 704
  • Мнения: 0
Фатмето е влюбена-няма да издържи още дълго Laughing[/b]

Представяш ли си да го целуне?! Ами той е пътник! Умря, загина момчето! Тя го докосна леко по челото с ръчица и той се вкамени! Тъкмо след лека невинна целувка по бузата ще и се наложи да му прави уста в уста. Не че ще иска, но ще и се наложи...  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт