Бъдещи мами над 35 - кураж и пълен напред! Тема 33

  • 32 928
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 27 524
Кали, тестове за ову не правиш ли? Аз на тях разчитах  Simple Smile

# 706
  • Мнения: 876
Цоп и аз тук! Дано имаме много  EFP до 50та страничка!  Praynig

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Блонди-не взех тестове за ову този месец,защото преди 4 години,когато пак мерех БТ и правех тестове,нещо не можах да се оправя с тях.Даваха ми 3-4 поредни дни мнооого бледа втора чертичка и така и не разбрах кога е Овуто.Но за следващия месец ще си купя и пак ще се пробвам.

# 708
  • Мнения: 27 524
Били са некачествени, затова  Simple Smile Сега така показват Клиър Ову, не си купувай от тях  Stop Oview са добри. Другият вариант е повече бройки от и бей, аз така направих  Simple Smile

# 709
  • Мнения: 27 524
Кашпичке, успех утре на прегледа и евентуално на аминиото. Стискам палци, с теб съм и чакам да се върнеш и да разказваш  Hug

# 710
  • Мнения: 226
И аз като една дърта клюкарка  Grinning :


Днес видяхме тупкащо сърчице.  Grinning


Не пиша, ама чета и дебна, и стискам палци за всички които имат нужда  Hug

Ние този месец пак пропускаме. Дребния го хвана безсъние, а нас с баща му сякаш цеце ни е ухапала  Embarassed .

# 711
  • Мнения: 27 524
Искаш да кажеш, че не се трудите в подходящия момент?  Twisted Evil

Честито сърчице на Фортуна   Kissing Heart

# 712
  • Мнения: 226
Искаш да кажеш, че не се трудите в подходящия момент?  Twisted Evil


Трудим се, ама така  smile3524 Sleeping   
  Twisted Evil

# 713
  • Мнения: 739
Fortuna, минавай и през тази темичка да ни осведомяваш как са при теб нещата Hug И тук се вълнуваме за теб, а аз не чета по другите отчетни теми.
Честито тупкащо сърчице на малък Фортунчо и все така да тупка под сърцето на мама до термин!  Two Hearts

# 714
  • Мнения: 4 070
Фортуна,  Hug супер!

# 715
  • Мнения: 27 524
Трудим се, ама така  smile3524 Sleeping  
  Twisted Evil

 #Cussing out

Месецът, когато стана бебето, мъжът ми същата вечер беше с много високо кръвно, хипер уморен, обаче рискувахме. И ето резултатът е в 18-та седмица. Не сте сериозни така  Naughty

# 716
  • Мнения: 226
Блонди, права си. Но истината е, че ме гонят едни ирационални страхове. Не помня дали съм споделяла тук, но между двете ми неуспешни бременности имаше страшно много съвпадения и ми се иска този път да няма нито едно Sad . Затова през някои цикли само си търся оправдания да не бебеправим.

# 717
  • Мнения: 739
iri_is, важното е да следваш вътрешното си усещане и чувство - то едва ли ще те подведе! Когато е писано да стане - ще стане!
Блонди - ти направо си рискувала да го умориш твоя мъж Laughing Но верно усилието си е струвало!

Аз започнах да пия Evening Primrose Oil - лекарката ми каза по две на ден (нямам опаковката пред мен и не знам по колко мг е едно драже) - непрекъснато, без спиране. Това не се ли пиеше само до ову и после почивка или се бъркам? Перуника?

# 718
  • Мнения: 1 661
Кали, тестове за ову не правиш ли? Аз на тях разчитах  Simple Smile
И аз разчитам на тестовете за овулация, нямам нерви за мерене на температура. Close

Фортуна, какви хубави новини от теб!

Стискам палци на всички, които имат нужда от това. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Добро утро момичета!

Хайде по едно кафенце!



Цитат
И аз разчитам на тестовете за овулация, нямам нерви за мерене на температура.
и аз се отказвам вече от меренето на БТ.Не само че се обърках съвсем,ами тази сутрин взех че счупих живачния термометър  #Cussing out  и така.........чакам следващия месец и си купувам тестове за ову.

Общи условия

Активация на акаунт