Бъдещи мами над 35 - кураж и пълен напред! Тема 33

  • 32 932
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36
Ваче, благодаря за отговора   bouquet от тази тема разбрах за БХД в по-ранна седмица, ще питам лекаря  как да действаме
 

# 691
  • София
  • Мнения: 13 237
Да, започнах да го пия вече  Hug Нухалната беше 1.2мм. За носната костица не знам.  Confused

Абе, всичко ще е наред. Сега разсъждаваме, ти се притесняваш, ама няма начин. Така е по-добре!  Hug Ще стискам палци на 1 март, а и после за резултата! Hug

mimiroka, ти в коя седмица си?

# 692
  • Мнения: 36
в 6г.с.и 2 дни, края на месеца ще ходя да чуем сърце  Praynig ,на 38 г.съм,  чета предварително за всичко, дори и за амниоцентезата Simple Smile

# 693
  • Мнения: 253
Ето ме и мен отново Grinning След толкова време на изследвания и чудеса, ето и резултата: Хормоните- ок, тръбите- ок/Слава Богу/ Предстои стимулиране на овулацията и нова спермограма,че то давността на предишната мина LaughingСпоменаха ми за някакви имунологични изследвания?Имате ли идея какво е? Rolling Eyes Прегръщам ви и до скоро,момичета Hug

# 694
  • София
  • Мнения: 13 237
в 6г.с.и 2 дни, края на месеца ще ходя да чуем сърце  Praynig ,на 38 г.съм,  чета предварително за всичко, дори и за амниоцентезата Simple Smile

Успех! Hug

# 695
  • Мнения: 739
Гретхен Hug Браво за добрите резултати (за имунологични изследвания аз нищо не знам Grinning). Стискам палци предстоящата стимулация на овуто да подпомогне процеса при вас и скоро да се похвалиш с положителен тест.

Mishell66  Hug и на теб стискам палци и дано следващия тест да е с две четрички.

Аз вчера ходих на лекар (джи-пи-то) - нивото на TSH е 1.62 което е много добре. Онзи ден ме навести леля ми - този месец цикъла ми беше само 25 дена - нечувано кратък, но това не ме притеснява.
При нас вече станаха 6 месеца опити. Ще си дам още 1 месец и после планирам април месец да посетя гинеколог да видим какво ще ме посъветват.

Успех на всички бремелинки, дето ги тресе треската наречена амнио! Praynig

# 696
  • Мнения: 27 524
Гретхен, много се радвам за положителните новини около теб, в очакване сме и на най-важната  Hug

Фики, и на теб  Hug

Мимирока, всичко ще е наред  Hug

# 697
  • Мнения: 100
Фики радвам се на добрите новини и благодаря зя подкрепата.Днес срешнах моя генеколог и се разбрахме да ме види в събота на видеозон ако злата вещица не ме изненада.До тогава ще съм само кълбо нерви но аз съм си бързак и искам всичко да знам на момента а то не винаги става. Hug Hug Hug и успех!

# 698
  • Мнения: 1 661
Споменаха ми за някакви имунологични изследвания?Имате ли идея какво е? Rolling Eyes
Гретхен, имунологичните изследвания аз съм ги правила. Сещам се, че включваха антифосфолипидни тела, антитиреоидни тела, клетки убийци. С две думи искат да видят дали има нещо в имунната ти система, което пречи на развитието на евентуална бременност. Ето тук може да прочетеш повече за тях.
http://www.iskambebe.bg/article_list.php?c=21

# 699
  • Мнения: 253
Жълта роза, благоря за инфо-то Hug ПОне знам за какво става въпрос.Другата седмица ще започна и това да придвижвам, пък дано да няма тревожни стойности.  Praynig Желая ви хубав ден на всички Grinning

# 700
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Да, излиза, че съм си правила част от тези изследвания. Док винаги в началото ми иска ТАТ и МАТ. Фактът, че съм с автоимунно заболяване, но пък без завишени антитела, мисля, че е в моя полза.

# 701
  • Мнения: 1 661
Да, излиза, че съм си правила част от тези изследвания. Док винаги в началото ми иска ТАТ и МАТ. Фактът, че съм с автоимунно заболяване, но пък без завишени антитела, мисля, че е в моя полза.
Да, това определено е в твоя полза. На мен също ми откриха 2 възела на щитовидната жлеза, но пък хормоните и антителата са ми в норма, което е добре и затова не вземам никакви лекарства за това състояние. Не знам дори дали мога да го нарека заболяване в този случай. newsm78

Успех на всички бремелинки! Hug Hug Hug


# 702
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Аз съм с хипофункция на ЩЖ, но с еутирокса бързо влязох в норма.

# 703
  • Мнения: 4 070
А не е ли време тая седмица за нов положителен тест babydust7

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Здравейте!

 мдааааа.......newsm10 време е за нов  EFP да видим кой е на ред.........???

Ох,аз с това мерене на БТ този месец съвсем се омотах.Мисля че ову е била вчера или онзи ден,но според температурната крива такова нещо няма  ooooh!  както и да е...........то и без това се виждаме рядко с мъжо,та сигурно ще чакаме пак следващия месец .

Много усмивки и спокойствие на бременилките и много усмивки и късмет на чакащите  EFP !

Общи условия

Активация на акаунт