Гласуване за Златната среда 2011 /за толерантност/

  • 4 338
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Гласувано.

# 31
  • Мнения: 1 194
До днес гласувах безмълвно, ама сега ще си кажа - Хърмаяни, Ментова, Флип.

# 32
  • Мнения: 1 547
Много се чудя как да си разпределя тук вотното право  Thinking Тази категория не ми е хич положителна, защото я асоциирам с известна безличност. Ни във форума, ни извън него си падам по безопасните, средни позиции. С други думи, за Ментова и за 10с's със сигурност няма да гласувам - те са ярки индивидуалности с открояващо се мнение и не притежават онази страхливо-угодническа "дипломатичност", които бих очаквала от една класическа Златна среда. Ще поразмисля още малко за останалите, значи, макар да имам идея горе-долу за достойната Мис Искам-да-се-Харесам-на-Всички Mr. Green

# 33
  • Мнения: X
С каква категоричност отсичаш!  Grinning   Това е добре, когато си прав, но не допускаш евентуално и да грешиш. А това не е добре.

# 34
  • Мнения: 170
Крейзи, извинявай, ама ... златната среда не е угодническа позиция в стил "искам да се харесам на всички", а по скоро да намериш баланса в изказа си, в мисленето си, в действията си...да имаш мярка, такт и чувство за толерантност, да знаеш кога, как, къде и по колко...няма нищо угодническо в това да не изпадаш в нелепи крайности...защото нещата от живота нито са бели, нито черни, те са просто в различни нюанси на сивото....За мен тази категория е изключително положителна!!! Смятам, че човек намерил "златната среда" всъщност е намерил баланса във всеки един аспект от живота....

# 35
  • Мнения: 1 217
Да приемаш околните каквито са не е безличие. Нито означава, че си страхливец без позиция.

# 36
  • Мнения: 3 066
НЕ СЕ СЪРДИ ЧОВЕЧЕ И БОЯНА.

# 37
  • Мнения: 1 547
Е, спокойно де, какво се вълнувате?  Laughing Гласувайте си за каквато среда искате, ама не ми пречете и аз да го правя. Нали за толерантност радеете? Нищо нито съм отсичала, нито някого съм задължавала да е съгласен с мене. Тъй ги разбирам нещата, тъй си споделям - извън правилата ли е да представиш лична интерпретация на дадена категория? Бъдете по-златосредни, в крайна сметка. Аз, както казах, всячески се дистанцирам от подобен "баланс", както дистанцирам от него и хората с присъствие, които харесвам. И понеже не съм сигурна за кого тук ще гласувам и дали, затова исках да упомена тези, които със сигурност намирам за прекалено интересни и ярки, за да са средни.  Grinning

# 38
  • Мнения: 1 217
Не се вълнуваме де, просто казваме, че между толерантен и посредствен има разлика, ти споделяш мнение, ние - също, какво толкова ?

# 39
  • Мнения: X
Не се вълнуваме де, просто казваме, че между толерантен и посредствен има разлика, ти споделяш мнение, ние - също, какво толкова ?
Доказателство е присъствието на НСЧ в тази категория.  Grinning  Човек, който не отстъпва и на йота от своята позиция, в който и да е спор и обикновено създава усещането за магаре, запънало се на мост, успява едновремено с това да бъде припознат и като пример за толерантност.  Grinning
Предполагам защото е винаги една и съща и не се нагажда според опонента.

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 16:30 от Анонимен

# 40
  • Мнения: 1 217
Не съм спорила с нея, но в началото, когато се чудех къде да раждам неуморно отговаряше на всичките ми въпроси и притеснения  bouquet

# 41
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Хърмаяни, Не се сърди човече и ИрПуц  Heart Eyes

# 42
  • Варна
  • Мнения: 957
crazy chick, аз затова това "среда" го възприех като "атмосфера", в смисъл на "средата е благоприятна за ...", а не като "в средата на групата". Номинирах за толерантност на изказа - да си отстояваш позициите без да захапеш, дори и на майтап. И Хърмаяни, и Флип, и Човечето смело си казват: "Не, не съм съгласна с това", но не "удрят по един зъб", чак им се чудя как го постигат. А съм била свидетел как не само ги провокират, но и отправят заплахи към най-милото им (Флип).
Възхищавам им се на моменти, да.
И теб харесвам - "спря ми въздуха" още докато бях във фаза "Здравейте, мили мами" - макар и не в пряк "разговор", но оттогава те помня. Grinning

# 43
  • Мнения: 2 052
За мен същността на тази категория се свежда до φ - златното сечение, създаващо неизменно усещане за хармония и естетика.
И това не е някаква безлична равноотдалеченост, а много фин, будещ възхищение баланс, който колкото и да е всеприсъстващ в природата, твърде малко хора  го въплъщават автентично.

# 44
  • Мнения: 3 405
За мен същността на тази категория се свежда до φ - златното сечение, създаващо неизменно усещане за хармония и естетика.
И това не е някаква безлична равноотдалеченост, а много фин, будещ възхищение баланс, който колкото и да е всеприсъстващ в природата, твърде малко хора  го въплъщават автентично.

Точно!
И това е Хърмаяни  Hug

Общи условия

Активация на акаунт