Гласуване за Златната среда 2011 /за толерантност/

  • 4 339
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 2 840
Хърмаяни, Ментова и всички останали. Peace

# 47
  • Мнения: 5 710
Единият глас разлика м/у мен и Клонка ме удовлетворява напълно и ако не се отдалечим твърде много в полза на същата , ще бъде един чудесен резултат за мен
така че цъкнах нея и още 2ма:)

# 48
  • София
  • Мнения: 3 448
За мен същността на тази категория се свежда до φ - златното сечение, създаващо неизменно усещане за хармония и естетика.
И това не е някаква безлична равноотдалеченост, а много фин, будещ възхищение баланс, който колкото и да е всеприсъстващ в природата, твърде малко хора  го въплъщават автентично.


E, няма как да не се възхитя на така структурираната мисъл.
Прекрасно казано и аз определено безкрайно ценя хората, които притежават един такъв баланс в себе си, който носи усещането за спокойствие, ахрмония и увереност.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 840
За мен същността на тази категория се свежда до φ - златното сечение, създаващо неизменно усещане за хармония и естетика.
И това не е някаква безлична равноотдалеченост, а много фин, будещ възхищение баланс, който колкото и да е всеприсъстващ в природата, твърде малко хора  го въплъщават автентично.


E, няма как да не се възхитя на така структурираната мисъл.
Прекрасно казано и аз определено безкрайно ценя хората, които притежават един такъв баланс в себе си, който носи усещането за спокойствие, ахрмония и увереност.

След тази формулировка, ми иде сама да си се вотна Joy Joy

Единият глас разлика м/у мен и Клонка ме удовлетворява напълно и ако не се отдалечим твърде много в полза на същата , ще бъде един чудесен резултат за мен
така че цъкнах нея и още 2ма:)

И що цъкаш на мен тогава???
Поправи се немедленно!!! Crazy Laughing

# 50
  • Мнения: 54 635
Хърмаяни bouquet
С три гласа , ако може ! Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 4
Ирис,Луна,Ирпуц Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 1 642
Аз що диря тук? Толерантността не ми е силно качество, макар че го намирам за повече от ценно. Но аз съм твърде емоционална, за да бъда толерантна.

Сърце не ми дава да гласувам за себе си, така че моят вот отива при Хърмаяни, Ментова и Ирис. Но сред тях вътрешно съм за Ментова.  За Ирис си има категория, ама сякаш измислена за нея (Тихата стъпка), а Хърмаяни... според мен тази номинация е малка, тя заслужава наградата за цялостен принос.

# 53
  • Мнения: 3 963
Хърмаяни и Смарти.
Умерени. Не съм ги виждала да създават конфликти. Разговарят спокойно с привърженици на друго мнение без да овкусяват с ирония. Последното определено не разбирам как в очите на някои минава за чувство за хумор. Хуморът би могъл да ти е присъщ ако го ползваш и срещу себе си. Поне чат-пат.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 6 606
За разлика от Крейзи чик не мисля,че толерантен означава да си на средно мнение и да се харесаш на всички.Толерантният човек се поставя на мястото на другия,опитва се да разбере и неговата гледна точка,начин на живот,религия.Не е задължително да я приема или отхвърли.Това е отворен за другите човек,за мен това са интелигентните и възпитани хора.
Още преди да вляза в темата си помислих за Хърмаяни.Ще гласувам за нея,Луна и Ментова.

# 55
  • Мнения: 4 586
Правилен отговор, Славке.



Ооо, Смарти и толерантност. Shocked

# 56
  • Мнения: 3 963

Защо бе Вълк? Дай конкретен пример за обратното. Може пък аз да не съм присъствала на такива ситуации. Thinking

# 57
  • Мнения: 4 586
Тя фитилджосва, а като стане напечено, изпява на мод, и съответно е невинна.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=search2

# 58
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
За себе си приех, че тази категория означава разум. Толерантност е халтаво понятие, омърсено от несръчна масова употреба.

Разумът изисква дадености на интелекта, емоционална граmотност, образованост и, хм, неспокойна спалня, преносно казано.

Та: моите фаворитки - Хърмаяни, Ментова и Flip.

# 59
  • Мнения: 4
Тя фитилджосва, а като стане напечено, изпява на мод, и съответно е невинна.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=search2
Грешиш..първо на мод пее..после на ЛС пише..на всички потребители на които може..да ти направи кал...и тогава изчезва Laughing
Гледах Вълк..като теб..когато я видях в конкурса за красавици Laughing
..ама свикнах...щото тези номинации са няква смешка..не са като преди години Wink
Звездичката..как е..аз още я карам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт