Токуда Болница - София - 12 тема

  • 42 468
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
Здравейте, може би ви пиша не в правилната тема, но нямам време да търся други. Става въпрос за дете 9  г. с поставена диагноза кучешка тения в черния дроб. Моля ако някой има информация за  добри детски хирурзи с опит в такива диагнози да ми пише, или да ми даде координати. Предварително благодаря!

# 16
  • Мнения: 4 358
Тонита ти почти като мене Hug И аз така походих като тебе преди да се озова за същинската част в Токуда
Леко раждане и чакам разказ..за тандема с д-р Илиев Peace
Само спокойствие и ако имаш и най малкото притеснение  или въпроси всичко на Илиев казвай Peace.
Лекарите са свикнали на какви ли не въпроси от притеснени майчета Hug

# 17
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Здравейте, може би ви пиша не в правилната тема, но нямам време да търся други. Става въпрос за дете 9  г. с поставена диагноза кучешка тения в черния дроб. Моля ако някой има информация за  добри детски хирурзи с опит в такива диагнози да ми пише, или да ми даде координати. Предварително благодаря!
на свекърва ми и бяха открили 3 лезии в белия и черния дроб, предписаха и някакви френски лекарства, с които за 3 г изчисти всичко

мисля беше в Алксандровска болница, мога д я попитам, ако се интерсуваш  newsm78

# 18
  • Мнения: X
И аз се записвам в темата  Party

Вече се видях с д-р Колева и много я харесах. Много миличка и подробна в обясненията на всичките ми въпроси  Peace Почувствах се в добри и вещи професионални ръце  Hug

# 19
  • Мнения: 1 813
И аз се записвам в темата  Party

Вече се видях с д-р Колева и много я харесах. Много миличка и подробна в обясненията на всичките ми въпроси  Peace Почувствах се в добри и вещи професионални ръце  Hug

Съгласна съм напълно. Моите прегледи винаги са около 40-50мин. и ми отговаря на всички въпроси по списък. А да те питам само - как така в събота се видяхте, аз питах в предната тема само понеделник и сряда ли е на кабинет и ми отговориха да ?

# 20
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Благодаря за темата Simple Smile
Tonita.80 късмет  Praynig Hug
аХ`Не! да, само тогава е...  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 813
Благодаря за темата Simple Smile
Tonita.80 късмет  Praynig Hug
аХ`Не! да, само тогава е...  Rolling Eyes

Тя Тонита роди момиченце Ева ! Да им е жива и здрава и много да ги радва !

Ние я чакаме да разкаже как е минало !  Simple Smile

# 22
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
аХ`Не! да й е живо и здраво  Hug не съм прочела явно  Rolling Eyes

# 23
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Да са живи и здрави малката Ева, мама и цялото семейство   bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 142
Здравейте, знаете ли дали мога да си запиша детето на педиатър в Токуда? Става дума за новородено на 11 дни, нещо не съм във възторг от кварталната.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 795
Здравейте, много моля който знае  колко е преглед с цитонамазка и микробиология без направление да ми каже? Става дума за не бременна жена.
Благодаря предварително:)
Хубав ден ви желая!

# 26
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Monikqe самия преглед е 35 лв., отделно сигурно ще си платиш и двете изследвания  Peace

# 27
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Влагалищен секрет с намазка 20
Цервикален секрет с намазка 28

# 28
  • Мнения: 27
Запис, запис и то мен Simple Smile  Laughing Успех и здраве на всички Simple Smile

# 29
  • Мнения: 40
Здравейте, знаете ли дали мога да си запиша детето на педиатър в Токуда? Става дума за новородено на 11 дни, нещо не съм във възторг от кварталната.
Доколкото знам не,ние винаги сме ходили там платено или с направления,но да стане личен лекар на детето не може. Дано не греша - другите да кажат?

Влагалищен секрет с намазка 20
Цервикален секрет с намазка 28
На мен вчера ми казаха 25,но долу горе там са цифрите. А да и да спомена,че трябва да си ги платите след прегледа,понеже аз пропуснах и вчера ми се обадиха да ми кажат,че ако не отида тези дни няма как да получа резултат понеже не сум платила,т.е. не ми е направено изследването. А от прегледа минаха 10дни,то вярно че аз сум си виновна,ама защо не се обадиха по-рано newsm78

Общи условия

Активация на акаунт