Защо "татковците" никога нямат .... (

  • 11 627
  • 221
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 506
70 лв са едно нищо и не покриват никакви разходи за отглеждане на дете.За едно дете са необходими минимум 500 лв и си има разходи и то много за да расте и да се развива добре.

# 16
  • Мнения: 1 128
Е, чак 500лв., никога не съм искала толкова. Издръжката е в размер на 90 лв., които както казах в първият пост си внася редовно, нищо не мога да кажа за това. Ако не е болна и не се налага да купувам лекарства се оправям и с тях, не му дудня, че парите са малко, или даг о съдя за по- висока издръжка. Много ме боли обаче от това, че в редките случаи, когато съм го молила за малко помощ, говорим за 20 - 30 - 50 лв., той все няма, все му трябват за нещо, което оказва се е по-важно от детето.

# 17
  • Мнения: 506
Естествено че никой няма да даде 500лв като представят ниски доходи и мин.раб.заплата.Смятат че 70 са достатъчни и че могат да гледат децата си.Ама ако малката е без мен баща и ще я върне още на 1-ия или най-много 2-ия ден.............

# 18
  • Мнения: 54 447
Качамаче ,

Моето дете е в шести клас , 13-та година кара и е със същата издръжка като твоето .
За нашия БНД това си е цяло състояние , мисли , че вече съм милионерка ! Mr. Green
Тази година го помолих да се включи в извънредните разходи: за униформа -140 лв. , учебни пособия -140 лв. , зимно яке и ботуши - 120лв. , карта за пътуване до края на годината - 48 лв. , очила - 250 лв. , до тук станаха 700 лв., които аз съм дала в рамките на 2 месеца .
Отговорът му беше : "Ако се откажа от родителски права , кой ще ги поеме ???" #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Т.е. човекът не желае да плаща изобщо !!!

И не , че няма , заплатата му чисто е по-голяма от моята , но се води на МРЗ и аз не мога да докажа доходите му .
А въпросната сума от 90 лв. не му стига само за цигари на месец , алкохола му е още повече ! #Cussing out
За протокола , БНД никога не е вземал детето през полагаемата му се една седмица през лятото ( толкова си поиска той )  Twisted Evil .

# 19
  • Мнения: 3 659
Хепи, няма ли начин да докажеш, че БНД взима повече пари? Никога ли не си виждала да му дават фиш с реална заплата?

# 20
  • Мнения: 54 447
Хепи, няма ли начин да докажеш, че БНД взима повече пари? Никога ли не си виждала да му дават фиш с реална заплата?

Боже , Pepina77 , какво говориш ?
Ние като бяхме женени не съм виждала фиш , та сега ли ?
Неговите пари винаги са били негови , а моите общи .
То и затова само 2,5 г. го изтърпях ! #Cussing out

Да уточня , че тези 90 лв. са от януари , тази година .
Преди даваше по 70 .

# 21
  • Мнения: 33


Отговорът му беше : "Ако се откажа от родителски права , кой ще ги поеме ???" #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Т.е. човекът не желае да плаща изобщо !!!





  Happy mama, много грубо, но и много показателно -вижда се колко си обича детето. Аз на твое място бих му предложила наистина да го направи и да се приключва със задълженията и правата му на баща!

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 12:58 от lalentse

# 22
  • Мнения: 1 128
lalentse, няма да го направи, приказват само да ни сплашат. В крайна сметка страдат децата им, но те не го осъзнават. 

# 23
  • Мнения: 54 447


Отговорът му беше : "Ако се откажа от родителски права , кой ще ги поеме ???" #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Т.е. човекът не желае да плаща изобщо !!!





  Happy mama, много грубо, но и много показателно -вижда се колко си обича детето. Аз на твое място бих му предложила наистина да го направи и да се приключва със задълженията и правата му на баща!

Той би го направил  Twisted Evil , но дори и да се откаже от права , което май не е възможно юридически , пак ще дължи издръжка , защото детето е негово .

# 24
  • Мнения: 561
Има ,,таткото''на моя син е такъв тип .Миналата година детето ми беше болно,наложи се да влезем в болница.От тогава аз съм на тръни и много го пазя,че не искам да изживявам миналогодишния ад.Като му се обадих да му кажа,че със сина му сме в болница той изобщо не се трогна,а даже напротив започна да ми обяснява на него каква операция му предстояла някаква си там на ушите  #2gunfire .Ужасно тъпо се почувствах,съжалих че съм му звъннала.При едно следващо по леко разболяване на детето реших да му се обадя да му искам директно пари защото досега лев не е дал за него,започна да ми пелтечи по телефона,че нямал ама щял да намери назаем...съжелих го милия.Е дойде даде 10 лв.  ooooh!.Предпочитам да си ги беше изхарчил за бира,че да му приседне.Тоя човек няма съвест,сега предстои дело за издръжка.Викам си като не се сети една вафла да купи на детето за 2 години поне това да направя.

# 25
  • Мнения: 3 659
Коси боси, успех!

# 26
  • Мнения: 561
Благодаря пепина77  Hug

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 260
Не давам пари на баща й ,защото незнам реално къде ще отидат. За  пример ще ви посоча ,че за рожденият й ден й дадох символична сума и детето не можа да ми каже какво са й купили ,нито пък БНД като го питах успя да ми отговори така ,че вече пари няма да дам. Когато е при мен ,ако се разболее ще я заведа на лекар и ще й купя лекарства , иначе не. Освен това той получава много повече от нас.

# 28
  • Мнения: 3 659
Лесли, ти за нещо конкретно ли искаш да идат парите? Нали това дете всеки ден яде, купуват му се дрехи, да не изброявам всички разходи....
Ти поемаш само разходите, когато детето е при теб ли???

# 29
  • Мнения: 561
lesli неможах много да разбера какво искаш да кажеш .

Общи условия

Активация на акаунт