Защо "татковците" никога нямат .... (

  • 11 648
  • 221
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 54 638
Е такъв БНД като на Торнадо, как да не му кажеш "изклатеняк" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

За това вече съм съгласна ! smile3515

# 211
  • Мнения: 1 384
Ругаят ми се БНД-та не знам защо  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 212
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ругаят ми се БНД-та не знам защо  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

 Имаш избор  Mr. Green

# 213
  • Мнения: 1 666
Tornado  на мен днес същото ми се случи Rolling Eyes
БНД довежда малкия и ми казва че му са се скъсали ботушите.
"Защо не му купи нови бе, ми ми го водиш така"??? -питам аз
"Купи му ти"
Та тичах до мола, че в неделя, в 18.00 къде да му търся ботуши, и пари нямам, от кредитната дърпам.
Ама как да не го #2gunfire
но при нас е така де, та..само си го казвам, преди много му се дразнех, сега му тегля една....

# 214
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
"Сладури". Голям зор с тия ботуши. С кеф да хванеш един  тиган с по - подсилено дъно и да ги изгърмиш по веднъж.
Нашето БНД хич не му дреме дали имаме ботуши, обувки... каза човека, че някой ден като си стъпел на краката ще си палати невероятно огромната издръжка и сега чакаме  Laughing
Вече на смях взе да ме избива. Поне не му се ядосвам на тъпотиите. Явно е, че не му дреме, та на дали ще започне да се интересува. Иначе сме с претенции до небесата, а реално е ниско до земята. /даже и рима му сложих  Mr. Green/

# 215
  • Мнения: 2 510
И на поезия може човек да го избие от такива неща.

# 216
  • Мнения: 1 213
Яяя, каква хубава темичка сме си имали за оплюване на БНД-та.  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Хайде тогава и аз да "похваля" моя как вчера като дойде да види детето направи тройно прегрешение! Първо, помолих го да ми качи една туба с вода, че са много тежки - отказа ми, защото нямал пари (по 3 лв са!!!) и не му се занимавало. А магазинът е точно срещу входа ми! Казах, че ще му дам парите, отговори ми "следващия път". После отказа да ми даде каквито и да било пари за лекарствата на детето - нямал. И ми вади как имал 3 лв само (на стотинки). Дори докато лежеше на дивана едното левче му паднало от джоба и после обърна хола да го търси, ама не го намери, което тотално му скапа настроението. После като оправях случайно го намерих и умрях от смях как се е минал, горкият! И накрая, стоя само 15 мин и изчезна, защото бил умрял от глад и искал да се прибира, пък и "той като е болен, какво да му гледам".  #Cussing out
Ма*ка му, хич и нямаше да се ядосвам, ако детето не питаше за него. 2-3 пъти месечно му се откъсва от сърцето да дойде да го види (а има кола и живее на 20-на мин от нас) и дори и тогава не може да е пълноценен баща!  #Cussing out

# 217
  • Мнения: 1 128
Камерон, добре дошла и тук  Hug
Темата я пуснах по друг повод, ама се обърна в тази посока, та си мисля дали да не сменя заглавието  newsm78
Хич не ме учудва реакцията на БНД. Те са вечните Горгони онеправдани. В началото и аз много се палех, сега вече свивам рамене, и не се занимавам. Моля се аз и детето да сме здрави, пък оня да си е.. м.....а censored В интерес на истината аз чак такива битови проблеми нямам, защото БНД живее в София  Peace чуват се по тел. 1-2 пъти седмично, чат пат по скайпа се гледат, а иначе я вижда 4-5 пъти в годината, 2-3 за по няколко часа и 2 пъти я взема за по няколко дена. Не го съдя, разстоянието е голямо. Само той губи от това, че не може да общува повече с дъщеря си  Peace

# 218
  • Мнения: 1 666
Макче то по далече по Убаво май, еее кво ми беше хубаво БНД като беше в Англия за 6 месеца, да вземе да иде пак ли hahaha hahaha

# 219
  • Мнения: 1 128
Макче то по далече по Убаво май, еее кво ми беше хубаво БНД като беше в Англия за 6 месеца, да вземе да иде пак ли hahaha hahaha

Ами по-хубаво за мен, че не му се товаря на ежедневните изцепки, ама за детето не е по-хубаво. Аз съм от лудите майки, дето искат детето им да общува с баща си  ooooh!

# 220
  • Мнения: 1 213
Аз съм от лудите майки, дето искат детето им да общува с баща си  ooooh!
Хич не си луда дори, това е съвсем нормално. Но съвсем друг е въпросът какво дава бащата при това общуване...  Rolling Eyes

# 221
  • Мнения: 1 128
Аз съм от лудите майки, дето искат детето им да общува с баща си  ooooh!
Хич не си луда дори, това е съвсем нормално. Но съвсем друг е въпросът какво дава бащата при това общуване...  Rolling Eyes

Абе да ти кажа в общи линии не се оплаквам, като изключим, че лятото и беше дал да пие кафе ( ама безкофеиново било ), сега по нова година като беше при него и дал Нурофен, щото била искала, пробвала била и биричка, и други от сорта, нямаме драстични изцепки. Е, не може да я къпе, връща ми я като цигане, мръсна, със сплъстена коса, несресана, ноктите дълги, не рязани, с черно под тях, пере я, ама по мъжки .... но като цяло добре я гледа.

Общи условия

Активация на акаунт