Защо "татковците" никога нямат .... (

  • 11 656
  • 221
  •   1
Отговори
# 90
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И нашия БНД много ме подразни с изказването, че той по-добре се грижел за тях,защото..."Аз ви водя на почивка за уикенда, организирам Ви забавления, а майка ви най-много на кино да ви отведе, защото я мързи "  Sick А това, че мама цяла седмица тича да се грижи за тях,докато той нехае / една сряда има в споразумението, в която може да ги вземе , ама му е много тежко да го организира та все пропуска/,и че издръжката,която плаща не стига дори за храна... Какви почивки, но иначе като казах да увеличим издръжката заяви на дребните, че майка им е алчна кучка и иска да му вземе парите, а видиш ли той горкия дори за храна нямал и умирал от глад.  Joy Joy Joy Та нещо изказванията му си противоречат,ама да е жив и здрав, те децата помнят.  Peace

# 91
  • Мнения: 3 659
Ох, Торнадо, вашия БНД е един бисер, винаги ме изумява... ooooh!

# 92
  • Мнения: 6 365
Чудех се да пусна ли отделна тема или да питам в тази нали пак си е моята! Ако модератора реши, че питането ми не е за тук, нека го изтрие.
Та, въпросът е следния:
Снощи ми се обади БНД, и ме пита ще му дам ли детето за празниците да бъде с него (преди около месец го питах има ли намерение да я взема, за да мога да си направя и аз плановете). Става въпрос за периода от 23.12 до 03.01. Това вземане ще бъде извън съдебното решение, но аз никога не съм го спирала в желанието му да я вижда, затова и сега нямам нищо против. Радвам се, че детето ще прекара малко време с баща си, обаче и се ядосах. Почувствах се така защото аз я гледам цяла година, болна, здрава, а той ще прекара най-хубавите, най-семейните празници с нея.  Cry. Няма да е с мен на Бъдни вечер и на Коледа .... на кого ще си дам подаръка ... ???
Исках да си сверя часовника имам ли основание да ми е гадно. Вие как бихте постъпили на мое място?

Съдията изрично каза, че не може да присъди виждане по празниците- празниците са за мен, за да се порадвам след делниците на отглеждане. Затова тази година Коледа ще е с мен, а и за години напред, както и Великден. На Нова Година- от мен да мине, а и има право да го взима през зимата. Но на Коледа си имаме традиции, които смятам за неделима част от възпитанието на детето си.

# 93
  • Мнения: 1 128
След "велики разговори" се споразумяхме уж, да дойде да я вземе на 25ти следобед. Така ще е с мен на Бъдни вечер и на Коледа за обяд, а за вечеря ще е с него и семейството му. Да видим дали ще спази уговорката. Каза, да не съм била егоистка, като не съм му я давала за празниците, защото цяла година била с мен  #Cussing out . Аз му казах, че точно затова не съм егоистка, защото аз я гледам цяла година в делниците, и имам право да и се радвам на празниците. Абе сетих се отново защо се разведохме!

# 94
  • Мнения: 833
А нашият и обяснявал по скайп как нямал търпение вече да се пребира така му се пиела една ракийка със салатка и 5дни никой да не го занимавал с нищо  #2gunfireА нова година щял да ходи някъде си ooooh!А детето си мислеше ,че ще я води някъде за празниците WhistlingЕто в такива моменти много ми е мъчно,че немога да я заведа никъде Cryи постоянно си повтарям ,че всичко ще се нареди,но вече губя надежда Embarassed

# 95
  • Мнения: 2 510
За това най-много съм съжалявала децата на разведените родители - да чакаш някой да те включи в разписанието си, да го видиш поне на празник, да ти донесе подарък на рождения ден, когато имаш нужда от него да се надяваш, че има някой да дойде и да ти помогне.

# 96
  • Мнения: 3 659
Не само децата на разведените родители чакат... Така, че всеки със съдбата си Sad

# 97
  • Мнения: 7 325
Не всички деца на разведени родители са за съжаление. Моето дете не чака нищо от никой, защото създателя не присъства в живота му. Имаше кратък период в който изстрада отсъствието му, но бързо разбра че това е по-добре от горчилката на непрекъснатите лъжи и напразни очаквания. Дъщерята на съпругът ми също не е от страдащите, защото таткото е насреща за почти всичко. Е, на моменти е разочарована, защото очаква когато майката се кара и наказва бащата да я защитава, но това просто няма как да се случи. Разводът/раздялата не са чак толкова голяма трагедия за децата когато им е обяснено по подходящ начин и когато отглеждащия родител не позволява на другия да се отнася с детето като с играчка която може да взима и захвърля според настроението си.  

# 98
  • Мнения: 54 793
Моето дете нищо не чака .
Даже когато я търси , не иска да ходи при него . Последния път така се ядоса на баба си , че е занесла телефона ( той звъни на домашния ) , отиде , но без желание .

Тя вече е голяма и е наясно що за човек е БНД . Crossing Arms

# 99
  • Мнения: 833
Ние и докато бяхме женени тя си знаеше ,че баща и не е от досетливите  NaughtyНо момичета както знаем Надеждата умира последна,тя е на 17г. и много добре разбира за какво става въпрос Simple SmileА родител си 365дни в годината ,а не само по празниците нали така Rolling Eyes

# 100
  • Мнения: 1 128
Ние и докато бяхме женени тя си знаеше ,че баща и не е от досетливите  NaughtyНо момичета както знаем Надеждата умира последна,тя е на 17г. и много добре разбира за какво става въпрос Simple SmileА родител си 365дни в годината ,а не само по празниците нали така Rolling Eyes

Така е Миле-на, това че иска да я вземе за празниците не го прави отговорен за мен, но тя е малка и не го осъзнава. Тя много се радва, че ще ходи при него, аз също не съм против, обаче това, че той не вижда по-далеко от носът си много ме дразни.

# 101
  • Мнения: 833
Ние и докато бяхме женени тя си знаеше ,че баща и не е от досетливите  NaughtyНо момичета както знаем Надеждата умира последна,тя е на 17г. и много добре разбира за какво става въпрос Simple SmileА родител си 365дни в годината ,а не само по празниците нали така Rolling Eyes

Така е Миле-на, това че иска да я вземе за празниците не го прави отговорен за мен, но тя е малка и не го осъзнава. Тя много се радва, че ще ходи при него, аз също не съм против, обаче това, че той не вижда по-далеко от носът си много ме дразни.
Ето това ме дразни и мен,все той няма,той е зле и т.н Обещах си да не се ядосвам ,няма смисъл най-важното е да сме  живи и здрави всичко друго ще се нареди

# 102
  • София
  • Мнения: 4 349
Ако ситуацията беше

 




сигурно щяха да имат!  Sunglasses Sunglasses

# 103
  • Мнения: 54 793
Наде , къде ги намираш такива уникални кадри !!!  bouquet

 Joy Joy Joy

# 104
  • Мнения: 1 128
 Joy Joy Joy Наде, страхотна е ...... ама толкова нереална, че ..... ако това можеше да се случи мъжете по света щяха да са с 95% по-малко, щяха да са умрели от болка  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт