Защо "татковците" никога нямат .... (

  • 11 679
  • 221
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 128
Sesana, предполагам не си очаквала друго, и все пак боли, знам. Боли ни, защото те нараняват нашите деца. Казвам само нашите, защото никой, който се титулова родител не би си позволил да наранява детето си. И най-лошото е, че те дори не виждат проблем. Според тях са перфектни. Така е защото не виждат тъгата на децата, след като си обърнат гърба да си ходят.
Ей ме на, и аз съм ядосана на родителите на БНД. Вчера ми я върна и тя започна да разказва как нито единия от двамата, нито майка му, нито баща му, не и се е зарадвал. Като отишла, нито са я прегърнали, нито са я гледали за тези 10 дена, дори като си тръгвала не я прегърнали, дори не я изпратили на гарата ... толкова болно ми стана, че и причиняват това.  

А за твоя просто нямам думи  Sick

# 136
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
Мак, точно това ми е мисълта. На тях дори не им идва на ум какво му е в душата на детето.
БНД най - вероятно въобще не се е сетил. Той не гушкаше Иван, дори и когато бяхме семейство.
Но пък аз не му спестих думите на детето. И му предложих другия път да ги гушка двамата. Но явно в посока добро психическо здраве на детето, ще работя сама.
Най - тъпото е, че сега Иван вижда как баща му се грижи за друго дете, по - добре отколкото се е грижил за него.  ooooh!

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 13:43 от Sesana

# 137
  • Мнения: 2 510
Значи БНД предпочита чуждото дете, с което е всеки ден, пред своето собствено  bash
Или очаква обратна реакция от сина си в знак на ревност.
Егати, докъде може да стигне някой.
Sesana,
Ей ме на, и аз съм ядосана на родителите на БНД.
Тези родители не познават ли детето? Не е добре и да го прегръщат и целуват като че ли се свършва света, но ако знаят, че обича да се гушка и са го гушкали то това отношение е най- малко неприемливо.

# 138
  • Мнения: 1 128
Снеже, как да не я познават, лятото пак бяха за 7 дена с БНД при тях. Чесно казано не обича много да се гушка, но винаги когато пожелае отива и се гушва сама. Явно там не е посмяла, защото е видяла студеното им отношение. Определено и е направило впечатление, явно съпоставя: в нас - в тях ... ама карай, само да ми е здраво детето.
Sesana, не знам как си реагирала, но аз със сигурност щях да  bash канчето на БНД. Не може така демонстративно да отхвърля нашето дете. Като не го иска да не го взема, но поне да не му причинява това.

# 139
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Sesana , едва ли ще те успокои, но нашия БНД си беше сложил на десктопа снимка на чуждото, че даже се и похвалил на своите да видят каква хубава снимка си е сложил.  Sick После имаше въпроси от рода на "Защо тати не си сложи наша снимка?". След като имахме скандал по въпроса и той заяви, че децата са нямали нищо против и аз съм ги настройвала да говорят така сега на десктопа му в тяхно присъствие снимката се сменя.  Peace

# 140
  • Мнения: 7 779
Като отишла, нито са я прегърнали, нито са я гледали за тези 10 дена, дори като си тръгвала не я прегърнали, дори не я изпратили на гарата ... толкова болно ми стана, че и причиняват това.  
да ти имам проблема ...
аз бих се радвал ако не го прегръщат и целуват моя син   Laughing

# 141
  • Мнения: 54 871
Честно казано и аз .
Но и тя не обичаше да я лигавят други хора . Peace
В случая , обаче детето е усетило студенина . Sad

# 142
  • Мнения: 2 510

В случая , обаче детето е усетило студенина . Sad
Точно това е.

# 143
  • Мнения: 1 128
bongo, до момента в който тя нямаше претенции аз нямах пробем, но след като на нея и е направило впечатление, е, вече нещата стоят по различен начин. Или викаш да бъда на принципа на чичко Сталин: Есть человек есть проблема, нет человека нет проблемы  Joy

# 144
  • Мнения: 7 779
bongo, до момента в който тя нямаше претенции аз нямах пробем, но след като на нея и е направило впечатление, е, вече нещата стоят по различен начин. Или викаш да бъда на принципа на чичко Сталин: Есть человек есть проблема, нет человека нет проблемы  Joy
децата порастват. започват да виждат и хубавите , и лошите неща. кво да ги правиш ??? - деца са си все пак  Laughing

# 145
  • Мнения: 1 931
Аз смятам, че всичко е до това по какъв начин родителя отглежда детето приема нещата. Ако родителя не вижда проблем в тези неща, то и детето няма да вижда. Децата са попивателни и приемат всичко както е, но когато ние се вайкаме за нещо, те ни усещат и тогава приемат обстоятелствата като не правилни.
Аз съм приела, че децата са си само мой, децата също така си усещат нещата и каквото да направи(не направи) или даде баща им(родата му), те не го забелязват.

# 146
  • Мнения: 1 128
Blagovesta, аз дори не знаех, че тя се чувства така, каза ми едва след като се върна. Докато беше там усещах по гласчето и, че нещо има, нямаше го живеца, но не я питах нищо, за да не я разстройвам. Много ще се замисля за другото ходене там дали да я пусна  Peace

# 147
  • Мнения: 1 931
Обясни й това да не я тревожи да знае, че ти я обичаш. А за другите не можеш да отговаряш, но да не приема тежко постъпките на другине.

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
Нашия нямащ БНД, който и великата издръжка от 100лв. не си плаща е на ски.  Laughing
Беше обещал да дава семейното жилище, което е негова собственост под наем. По решение ни оставиха да го ползваме, но след ред инциденти/влизане с взлом/ и посещения в мое отсъствие, откачих и се изнесох. Та беше казал, че ще го дава под наем и ще помага финансово за детето. Гледам аз днес, 100 обяви...ми той го продава милия. Единственото нещо, което можеше да остави на сина си... го продава. Видях обяви за продажба и на семейната собственост. И буквално съм бясна. Не стига, че великите 100лв. са му кът, ами и продава наред. 
Имам чувството, че явно се държа твърде добре с него и започва да ми се качва на главата. Толкова му се вбесих. Първо щеше да приписва апартамента на детето, после реши да го дава под наем и сега го продава. Няма пари, а се чепи на ски. И на всичко отгоре ми казва, че ще вижда детето кога му скимне. Айде кажете какво се прави с такива хора? Мен ми идват на ум само хубави работи:
1. Ще вижда детето само по описания в съдебното решение режим. Стига толкова аванта. Не може на 3 месеца да се сеща за Иван и то когато на него му скимне, за колкото му скимне. 
2. Ще си плаща издръжката или дела.
3. Дело за делба и запор на собственост. /След като видях и обяви за семейната собственост/.
Оле днес ми скапа всичко тоя човек.

# 149
  • Мнения: 54 871
Действай веднага , не се бави ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт