Защо "татковците" никога нямат .... (

  • 11 683
  • 221
  •   1
Отговори
# 165
  • Бургас
  • Мнения: 6 202
Sesana , не се ядосвай. Няма смисъл.
Или хладнокръвно и поетапно започваш да си изпълняваш всичките точки - със запори, съдия-изпълнители и пр., или го оставяш да пасе и не си трошиш нервите.
Повечето БНД-та май са си плюли в устите. И ние имахме апартамент, в който живеехме заедно, и моят БНД се зарече да го остави на детето и да го припише, ама дръжки. И той така беден се изкарваше горкият, па както беше беден, така отглеждаше разни моми.
"Лечението" при нас се оказа съдебно-изпълнително дело и запор. И сега не си троша нервите всеки месец ще плати ли издръжка, или не. Ето, твоят има апартамент - чудесна възможност да му спретнат един запор, да го натоварят с такси към съдия-изпълнител, па да видим дали няма да плаща.

# 166
  • Мнения: 253
Защото така им е по-лесно! Crazy
Аз издръжка от бащата на детето си не получавам, при добро желание плаща яслата, но има месеци, в които няма възможност и затова винаги си я добавям в сметките, за да няма непридвидени изненади.

# 167
  • Мнения: 1 384
и аз не получавам издръжка от както съм я родила с помощ на майка ми я издържам, себе си съм лишила от много много неща (в момента дори от лекарства съм се лишила)

# 168
  • Мнения: 1 674
Има мила Hug Бившия казва "аз пари на теб няма да ти давам", даже и не иска да говори с мен, нищо че става въпрос за сина му, и го обича толкова колкото му е определил съда, ако нямаше това в решението -нямаше и да го взима.Оправям се сама и това е, няма да се хабя за БНД.На мен само занималнята ми е 200лв. и от там нататък всичко.......

# 169
  • София
  • Мнения: 7 081
БНД - то, лека му пръст, няколко месеца след като се разделихме почина. Съжалявам за което, на детето му е мъчно. Но... в периода след раздялата ни, не само, че нищо не ми е давал, ами аз на него давах. Без работа уж беше останал, мрън това, мрън онова... След като почина и аз тръгнах да вадя документи за наследствена пенсия на детето, се оказа, че съвсем не е бил без работа... Шефа му го освободи от следващия ден, след кончината му. Просто пари за алкохол и развлечения са му трябвали. Не съм си и помисляла, че в такъв филм чак ще се вкара, себе си и мен...
Бившата ми свекърва, която до последно ме молеше да се върна, да простя и не знам си какво, уверявайки ме, че много обича детето, преди погребението на сина си беше тръгнала апартамента да му продава, но е била много изненадана от факта, че не го онаследява, а единственият му наследник е детето му...
До ден днешен (вече 1,5 г.) тя не може да отдели една стотинка да даде на внука си. Не и ги и искам. До където мога, до там ще се разполагаме. Тя продаде апартамент, от който наследствени дялове имат и внуците и. Едното внуче го прецака, но другото, понеже е малолетно и парите се превеждат по банков път, преди извършване на сделката, го прецака, но с по-малко...
По празниците беше обещала, лично на детето, като отиде да я сурвака, че ще му даде пари....
Покри се, 5 дни след Нова Година не можем да се свържем с нея да и честитим. Когато все пак успяхме, без никой да я пита, взела да обяснява на 7-годишното дете, колко е зле с парите. Той милия и казал, че и на 1 лв. ще се радва, щото е за здраве....е, още си чака левчето...
Абе... не ми се говори, какви хора има и какви сценарии развиват. Ами да сме живи и здрави ние, да си гледаме децата!
Така, че момичета и момчета, които отглеждате сами децата си и нямате подкрепа от никого, пестете си нервите и здравето, за да отгледате сносно децата си, пък дори и с по-малко пари....!
  bouquet

# 170
  • Мнения: 1 384
оххх като чета историите ви само благодаря на Бог че не ми е дал сила да ги избия всичките

# 171
  • Мнения: 2 510

Така, че момичета и момчета, които отглеждате сами децата си и нямате подкрепа от никого, пестете си нервите и здравето, за да отгледате сносно децата си, пък дори и с по-малко пари....!
  bouquet
Peace

# 172
  • Мнения: X
Леле, много ми хареса тоя 'татко', който не дошъл да види болното си дете, за да не се зарази....  Joy Joy Joy
Уникат, казвам ви, ще си го запиша в мемоарите...  Laughing

# 173
  • Мнения: 1 128
Такива "татковци" наистина в кавички трябва да се слагат. За съжаление да доста, само причината е различна - едни да не се заразят, други щели на почивка да ходят, трети (най-големия %) все пари за децата си нямат  #Cussing out .....

# 174
  • Мнения: X
Мдам, аз съм в тоя форум 7ма година вече, начела съм се....  Confused

# 175
  • Мнения: 6 214
Леле, много ми хареса тоя 'татко', който не дошъл да види болното си дете, за да не се зарази....  Joy Joy Joy
Уникат, казвам ви, ще си го запиша в мемоарите...  Laughing
ООоооо, аз покрай моя и майка му съм си направила тефтер с оправдания, още докато бяхме заедно. сега продължавам да го допълвам. майка му пък все е с пневмония горката и се страхува да не зарази детето  Twisted EvilЧетвърта година не я пуска тая пневмония. Поне не и ли идва на акъла нещо друго да измисли? newsm78

# 176
  • Мнения: 7 779
Леле, много ми хареса тоя 'татко', който не дошъл да види болното си дете, за да не се зарази....  Joy Joy Joy
Уникат, казвам ви, ще си го запиша в мемоарите...  Laughing
ООоооо, аз покрай моя и майка му съм си направила тефтер с оправдания, още докато бяхме заедно. сега продължавам да го допълвам. майка му пък все е с пневмония горката и се страхува да не зарази детето  Twisted EvilЧетвърта година не я пуска тая пневмония. Поне не и ли идва на акъла нещо друго да измисли? newsm78
пфу .. женска му работа. сигурно и тя (свекървата) се е оплаквала от нейната свекърва преди години. сега е твой ред. явно колелото се върти  Laughing  изобретателни жени.

пп. да не забравяме ,че 99 % от пишещите тук са такива. сега ще ме нападнат  Joy

# 177
  • Мнения: 1 128
Иска ти се, ама няма, няма да те нападаме  hahaha
Аз поне на този етап свекърва няма да бъда, така че няма как да тровя живота на девойчето, решило да сподели живота си със синчето ми, ти ще си свекър, мисли му  Peace

# 178
  • Мнения: 2 510
Няма какво да мисли Те свекърите са най- обичани, даже повече от тъщите
Добре си е Бинго
Пък и ние си го кътаме

# 179
  • Мнения: 54 876
Няма какво да мисли Те свекърите са най- обичани, даже повече от тъщите
Добре си е Бинго
Пък и ние си го кътаме

Бонго , вече си Бинго ! bowuu

Общи условия

Активация на акаунт