Защо "татковците" никога нямат .... (

  • 11 685
  • 221
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7 779
.... та в тази връзка Бонго - Бинго, аз не смятам, че всички БНД-та са еднакви, най-малкото защото имам пример до себе си Twisted Evil
така е , но в тази тема точно обратното звучи Joy

# 196
  • Мнения: 1 128
.... та в тази връзка Бонго - Бинго, аз не смятам, че всички БНД-та са еднакви, най-малкото защото имам пример до себе си Twisted Evil
така е , но в тази тема точно обратното звучи Joy

Ами звучи, защото от тази тема, аз не знам нито една майка, която да казва: моят бивш мъж дава, затова!!! Всички се трепем сами да гледаме децата си, бащите им се скатават с по една издръжка и си живеят живота. Как да не ги слагаме после под един знаменател. Явно ние сме "късметлийките" попаднали на такива мъже. Това не значи, че по презумпция всички са такива.
Та, за пловдивчанки, надигам се и аз, не познавам нито една лично, ама за Хепи .... скачам на бой  Crossing Arms

# 197
  • Мнения: 54 877
Макче , обичам те !  love001

# 198
  • Мнения: 7 779
..... Как да не ги слагаме после под един знаменател. Явно ние сме "късметлийките" попаднали на такива мъже....
значи спокойно и аз може да слагам под един знаменател.  Laughing

# 199
  • Мнения: 54 877
Бонго , отвори си тема "Защо майките нямат ..." и си пиши в нея !
Ако има и други като теб , ще си споделяте . Peace
Ние тук споделяме за татковците ! Wink

# 200
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
..... Как да не ги слагаме после под един знаменател. Явно ние сме "късметлийките" попаднали на такива мъже....
значи спокойно и аз може да слагам под един знаменател.  Laughing

не можеш, щот имаш само една бивша
като ги събереш 2-3 (множество по математически) можеш да обобщаваш  Joy

# 201
  • Мнения: 7 779
не можеш, щот имаш само една бивша
като ги събереш 2-3 (множество по математически) можеш да обобщаваш  Joy
що ? вие да нямате по 2-3 бивши  newsm78

# 202
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
не можеш, щот имаш само една бивша
като ги събереш 2-3 (множество по математически) можеш да обобщаваш  Joy
що ? вие да нямате по 2-3 бивши  newsm78

не, ама жените тук сме много , а БНД-та еднакви
що все пишеш в червено, да не си учител?

# 203
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 На моя фъстък му се скапаха ботушите и крачетата му мокри, БНД заръчал да ми каже да и купя нови ботуши. Да, ама аз в момента не мога, казах и като взема заплата ще купим. Отива БНД да я вземе и първите думи са "Ама ти още ли си с тези ботуши,тая майка ти кога ще ти купи други?". За протокола , при него детето има 2 чифта нови ботуши купени от него, ама те са си  за само когато е с него. Не му ги дава за училище /защото не ходи на училище с тати/,иначе много го е грижа, че краката са му мокри на детето.  Sad Rolling Eyes

# 204
  • Мнения: 6 214
На моя фъстък му се скапаха ботушите и крачетата му мокри, БНД заръчал да ми каже да и купя нови ботуши. Да, ама аз в момента не мога, казах и като взема заплата ще купим. Отива БНД да я вземе и първите думи са "Ама ти още ли си с тези ботуши,тая майка ти кога ще ти купи други?". За протокола , при него детето има 2 чифта нови ботуши купени от него, ама те са си  за само когато е с него. Не му ги дава за училище /защото не ходи на училище с тати/,иначе много го е грижа, че краката са му мокри на детето.  Sad Rolling Eyes
Много хитър и той...

# 205
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
На моя фъстък му се скапаха ботушите и крачетата му мокри, БНД заръчал да ми каже да и купя нови ботуши. Да, ама аз в момента не мога, казах и като взема заплата ще купим. Отива БНД да я вземе и първите думи са "Ама ти още ли си с тези ботуши,тая майка ти кога ще ти купи други?". За протокола , при него детето има 2 чифта нови ботуши купени от него, ама те са си  за само когато е с него. Не му ги дава за училище /защото не ходи на училище с тати/,иначе много го е грижа, че краката са му мокри на детето.  Sad Rolling Eyes
Много хитър и той...

 Точно за такъв се мисли.

# 206
  • Мнения: 3 659
Е такъв БНД като на Торнадо, как да не му кажеш "изклатеняк" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 207
  • Мнения: 2 510
На моя фъстък му се скапаха ботушите и крачетата му мокри, БНД заръчал да ми каже да и купя нови ботуши.
Има някои постове като ги чета, определено си мисля дали тези хора са психически добре
То би, би, за реакции на дете, но за такива при зрял мъж

# 208
  • Мнения: 6 214
На моя фъстък му се скапаха ботушите и крачетата му мокри, БНД заръчал да ми каже да и купя нови ботуши.
Има някои постове като ги чета, определено си мисля дали тези хора са психически добре
То би, би, за реакции на дете, но за такива при зрял мъж
ОООООоо, аз много пъти съм се уверявала, че детето има по-адекватни реакции от БНД.

# 209
  • Мнения: 1 128
Е, не Торнадо, ти ме уби  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Чак не знам какво друго да напиша.  #2gunfire
Пепи, то на такъв и изклатеняк му е малко  Sick

Общи условия

Активация на акаунт